Сънувате ли починали ваши близки? - 3

  • 187 191
  • 958
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 1 752
Според мен, е плод на въображението ви. Може би, сте чули думата "Канада", прочели... Игра на подсъзнанието е. Иска ни се, но смъртта не е инсценировка. Просто, в този си вид, никога повече няма да усетим човека, освен в сънищата.

# 871
  • Варна
  • Мнения: 10 559
А дали не е починал насилствено човека???

# 872
  • Мнения: 63
Не,почина от лекарска грешка.А за Канада нито съм чула нещо наскоро,нито имам повод да мисля за там. Ясно е,че няма да ги видим хората никога вече, просто са странни сънищата.

# 873
  • Варна
  • Мнения: 10 559
Не,почина от лекарска грешка.А за Канада нито съм чула нещо наскоро,нито имам повод да мисля за там. Ясно е,че няма да ги видим хората никога вече, просто са странни сънищата.

Ами ето, пак тея некадърни лекари. За съжаление нищо не можеш да направиш.

# 874
  • Мнения: 63
Разследват я тази некадърница.

# 875
  • Варна
  • Мнения: 10 559
Разследват я тази некадърница.
С цялото си сърце ти пожелавам успех. Поне един да успее и да има осъден лекар.

# 876
  • Мнения: 63
Благодаря много и аз с тази надежда живея.Страшно нелепа история,не че всички не сме се запътили натам,но по този начин да си отиде човек-за една минута пред мен и майка ми не ми го побира акъла.А въпросната "докторка"е с над 30 години стаж.....

# 877
  • Варна
  • Мнения: 10 559
Благодаря много и аз с тази надежда живея.Страшно нелепа история,не че всички не сме се запътили натам,но по този начин да си отиде човек-за една минута пред мен и майка ми не ми го побира акъла.А въпросната "докторка"е с над 30 години стаж.....

Ох, искаше ми се да ти съчувствам без да те разбирам. За съжаление и моя мъж убиха в болница. Отиде си, заради лекарска немарливост само на 40 години.

# 878
  • Мнения: 63
Искрени съболезнования 😥.

# 879
  • Мнения: 1 495
Никога не съм имала пророчески сънища и никога не ги тълкувам с изключение на случаите, когато сънувам баба ми, а понякога макар и рядко - дядо ми. И двамата са починали преди години, но връзката ми с тях продължава и до днес да е силна. Не минава и ден без да се сетя за тях, да си спомня миговете ни заедно и това, което сме си казали преживе.
Винаги, абсолютно винаги, когато сънувам баба ми и дядо ми това означава нещо. Наскоро майка ми вече 70г, без ковид ваксина, се разболя. Много се шашнах и си мислех някакви лоши неща, как ще го изкара тежко, как ще се случи най-лошото. Тя си го изкара средно тежко вкъщи, без да се налага болница, но всеки ден треперехме за нея дали няма да се влоши. Една вечер сънувам баба, която дойде като с гръм и трясък в къщи, сякаш прелетя от някъде, дойде като фея. В двора на къщата беше влязла огромна черна котка, която малко по малко се опитваше да влезе при майка . Баба дойде, хвана котката и я хвърли в един огън след, което си отиде.
Преди няколко месеца, след дълги години опити за второ дете, сънувам как баба кротичко си плете розово елече. На следващия ден майка ми праща снимка на щъркел, който случайно видяла и снимала. След 2 дни реших да си направя тест на шега, защото не вярвах, че може да съм бременна. Оказа се положителен и сега съм в 4тия месец след години опити.
В момента чакам резултатите от неинвазивен тест за Даун и още няколко аномалии и предвид възрастта ми (40г) доста съм се шашнала. Снощи сънувах баба и дядо, които дойдоха заедно вкъщи, дядо ме целуна по челото и ми каза, че вече съм голяма и трябва да осъзная, че баба е мъртва, защото аз в съня си мислех , че е жива и че е още сред нас. Той ми обясни, че тя не е сред нас и нещо говорихме и си тръгнаха. Приемам го като знак отново, в съновника пишеше, че ако ги сънувам заедно значи добри новини.

Последна редакция: нд, 31 юли 2022, 22:05 от Eliza.

# 880
  • Варна
  • Мнения: 10 559
Всичко с теста ще е наред. Аз съм на 44 и съм почти в деветия месец, няма страшно. ❤️

# 881
  • Raleigh, NC
  • Мнения: 48
Никога не съм имала пророчески сънища и никога не ги тълкувам с изключение на случаите, когато сънувам баба ми, а понякога макар и рядко - дядо ми. И двамата са починали преди години, но връзката ми с тях продължава и до днес да е силна. Не минава и ден без да се сетя за тях, да си спомня миговете ни заедно и това, което сме си казали преживе.
Винаги, абсолютно винаги, когато сънувам баба ми и дядо ми това означава нещо. Наскоро майка ми вече 70г, без ковид ваксина, се разболя. Много се шашнах и си мислех някакви лоши неща, как ще го изкара тежко, как ще се случи най-лошото. Тя си го изкара средно тежко вкъщи, без да се налага болница, но всеки ден треперехме за нея дали няма да се влоши. Една вечер сънувам баба, която дойде като с гръм и трясък в къщи, сякаш прелетя от някъде, дойде като фея. В двора на къщата беше влязла огромна черна котка, която малко по малко се опитваше да влезе при майка . Баба дойде, хвана котката и я хвърли в един огън след, което си отиде.
Преди няколко месеца, след дълги години опити за второ дете, сънувам как баба кротичко си плете розово елече. На следващия ден майка ми праща снимка на щъркел, който случайно видяла и снимала. След 2 дни реших да си направя тест на шега, защото не вярвах, че може да съм бременна. Оказа се положителен и сега съм в 4тия месец след години опити.
В момента чакам резултатите от неинвазивен тест за Даун и още няколко аномалии и предвид възрастта ми (40г) доста съм се шашнала. Снощи сънувах баба и дядо, които дойдоха заедно вкъщи, дядо ме целуна по челото и ми каза, че вече съм голяма и трябва да осъзная, че баба е мъртва, защото аз в съня си мислех , че е жива и че е още сред нас. Той ми обясни, че тя не е сред нас и нещо говорихме и си тръгнаха. Приемам го като знак отново, в съновника пишеше, че ако ги сънувам заедно значи добри новини.

баба ти е тежката артилерия щом ги може тези неща, и моята пра-баба е така Smile
Честито бебе. Майка ми роди на 45, няма страшно, тя пи някакви витамини и всичко беше ок.

# 882
  • Мнения: 3
Здравейте,

Най-големият ми страх винаги е бил  от това да загубя родителите си... Уви, съвсем скоро ми се наложи да се боря с този си страх, тъй като майка ми почина Pensive
Минаха малко повече от 2 месеца, а аз я сънувам доста често...в началото просто БЕШЕ в съня ми...сякаш си беше нормално да е там...а после започнаха по-смислените сънища....за разлика от всички откачени неща, които сънувам.
Тя често ми говори, но след това не си спомням какво ми е казала, но когато се събудя съм някак по-спокойна и знам, че тя е добре...там където е. 
В един от сънищата тя влезе в стаята ни (със сестра ми) и ни попита какво искаме да направи за нас, а аз ѝ казах, че с всичко ще се справим сами, само искам да я прегърна и отивайки към нея, мислех, че ще изчезне, но тя остана и аз се сгуших в нея, а после ни прегърна и сестра ми.  Наскоро след дълъг разговор (който не си спомням), я попитах дали ме чува когато ѝ говоря...когато ѝ казвам, че я обичам и тя каза "Да" и си отиде. Често сутрин просто усещам, че е била "при мен", макар и да не си спомням съня. Веднъж сякаш ме "заведе" ТАМ...където е тя сега. А в една и съща вечер..първо сънувах баба ми (също починала), която просто си хапваше в нейната къща, а след това сънувах как разказвам на Мама, че съм сънувала баба и тя ми каза "Баба ти вече ми разказа и каза, че съвсем скоро и ти ще дойдеш тук"......но мен  не ми прозвуча като че и аз ще умра скоро, не се уплаших.... прозвуча ми сякаш при тях тече времето по различен начин и "скоро" от тяхна гледна точка, ще сме заедно отново. Чак като се събудих леко се притесних, но...Липсва ми ужасно много и все още не мога да повярвам и да асимилирам случилото се и се радвам, че "ми идва на гости" поне в сънищата Pensive Heartpulse

# 883
  • Мнения: 3 725
Прегръщам те, Лили, има тема за загубата на мама, и аз съм там, загубих и двамата един след друг за няколко дни. Сънувам ги често, все едно животът ни продължава насън пак заедно. Или аз бягам след тях и не мога да ги настигна, казват ми чакай, не идвай, тръгват все преди мен. Вярвам, че наистина в съня си съм с тях. Дръж се Лили, бъди силна .

# 884
  • Мнения: 5 820
И аз не предполагах, че ще загубя толкова скоро баща ми. Мислих, че имах още доста време с него. Много неща не му казах - никога не му казах колко го обичам, каква голяма подкрепа ми беше, исках да бъде винаги до мен и да му благодаря, че ме направи човек и т.н. Но внезапно си отиде. Рано сутринта видях как спи и имах едно силно чувство вътре в мене, че го виждах за последен път и исках да го събудя и да го спря да си отиде на село. Но не отдадох значение на това пророческо чувство вътре в мене. Отидох до леглото си, легнах и заспах. На сутринта върших ежедневните си дейности, както обикновено. И изведнъж към 11.00 часа звънна стационарния телефон. И съседката на баща ми съобщи неочакваната и трагична новина за кончината на баща ми. Тогава се срина целия ми свят. Сега разбрах каква подкрепа ми беше моят баща и как се стараеше да ми направи по-лек живота ми. Докато сега майка ми е вглъбена само в себе си и да свърши нейната си работа, и въобще не я интересувам.

Общи условия

Активация на акаунт