На море в Гърция - 10

  • 79 010
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 374
Параход, абе май не са едно и също, въпреки че има прилики. И според Halkidiki.com са си два отделни сайта, а и стария сайт на "Наса" е ето този:

http://www.castri.gr/

Белинда Simple Smile Права си донякъде, така или иначе ако ми кажат, че има свободна стая за нашия период май ще сме там. Да му мисли таткото, ще го товарим с две плажни чанти и дюшеци и чадъри, пък ако се смиля и ме слушка много, мога дребната да я нося и аз  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 11 154
Хм, видях в халкидики.ком новия сайт на Наса- явно са различни Simple Smile
Голямо объркване настана.
Само да ви кажа, че Наса, на хълма, пише че плажовете били съответно на 100 и 70 метра.
Та ходи ги разбери - гърци Sunglasses
(това е емотикон, който показва, че уважаващият себе си грък носи тъмни очила винаги и навсякъде, дори след мръкване).

Таис, я виж и туй нещо - да те объркам още малко Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 12 374
Параход  Joy  Joy
Голяма мистерия наистина, но аз все пак се надявам да влезе тук някой, който реално е бил в едно от тези студия и да си каже мнението...
Мисля че СКО беше отсядала там, но никаква я няма  Crossing Arms

И да ви се похваля - от Латура ми писаха, че няма проблем да върнат депозита. Много се радвам, че са коректни, евала  Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 12 374
Упс, не съм видяла линк-а, който си дала  Embarassed Сега ще го разгледам, докато фурията спи  Simple Smile

Благодаря, Параход!

# 34
  • София
  • Мнения: 4 412
Здравейте,

Иска ни се да пътуваме в Гърция и ако решим да го направим рожденият ден на детето ще се падне там. Има те ли някаква идея с какво да я изненадаме? Аз си мислех с посещение на Аква парк или друго забавление за дете. Има те ли идея за такова място, това ще ме улесни в избора на хотел.

Благодаря ви за отговорите  bouquet

# 35
  • Мнения: 11 154
Аквапаркът в Северна Гърция е един - Aqualand след Солун...

Rivalka,
офертата е зададена просто по най-неграмотния и подвеждащ начин. Хотелът е в Скала Фурка, Касандра.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 358
Аквапаркът в Северна Гърция е един - Aqualand след Солун...

Rivalka,
офертата е зададена просто по най-неграмотния и подвеждащ начин. Хотелът е в Скала Фурка, Касандра.

В смисъл,че там не е хубаво и не си заслужава ли?

# 37
  • Мнения: 859
Tаис, извинявай, че всях смут, обаче аз съм ги гледала и двата сайта и останах с впечатление, че става дума за една и съща къща, защото много си приличат на пръв поглед. Ама сега като ги разцъкахме по подробно май са различни  newsm78
Браво на хазаите от Латура  Peace

# 38
  • Мнения: 11 154
В смисъл, че там не е хубаво и не си заслужава ли?
Не съм посещавала хотела и не знам как е като качество - а в смисъл, че "на самия бряг на Халкидики", не значи нищо, това са 300 км брегова ивица със и без плажове. Трябваше да поровя доста в страницата, за да открия, че хотелът бил в село Фурка - хубаво, ама не е и там, защото то не е на морския бряг. Всъщност е в Скала Фурка.
А оферта, която казва къде се намира хотелът с половин дума на шеста страница, и на всичкото отгоре лъже - не бих купила.

# 39
  • София
  • Мнения: 4 578
Здравейте,

Иска ни се да пътуваме в Гърция и ако решим да го направим рожденият ден на детето ще се падне там. Има те ли някаква идея с какво да я изненадаме? Аз си мислех с посещение на Аква парк или друго забавление за дете. Има те ли идея за такова място, това ще ме улесни в избора на хотел.

Благодаря ви за отговорите  bouquet

Дано се включи zvаnche, те мисля, че организираха там РД на малката, ама нещо не я мяркам в темата...

# 40
  • Мнения: 180
Параход, може ли да помогнеш и на мен  Rolling Eyes Знам, че си била в Афитос и го хвалиш, ние сме тук в момента и е прекрасно, но искаме за половин ден да мръднем нанякъде не много далеч. Би ли ни препоръчала нещо (градче/село) и да кажеш с две думи за разходка ли е, за плаж ли, за заведения ли... Просто да разнообразим утре, но сме без план, а нямам много възможност да преглеждам наред отзиви.

Ако някой друг има добра идея, също бих се възползвала   bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 12 374
Mur  Hug Всеки би се объркал, наистина много си приличат. Но така или иначе, къщата изглежда много добре, а най-вероятно и тя е по-високо като на хълм...може би са съседни двете къщи всъщност  Simple Smile

Относно този аква парк - мислите ли, че си струва да отделям половин/един ден от почивката за да водим там едно 2-годишно бебе, или да не се занимавам с глупости и да си гледаме плажа и хапването  Thinking

# 42
  • София
  • Мнения: 1 251
Относно този аква парк - мислите ли, че си струва да отделям половин/един ден от почивката за да водим там едно 2-годишно бебе, или да не се занимавам с глупости и да си гледаме плажа и хапването  Thinking

Според мен не се занимавай глупости. Мъничко е детенце според мен за аква-парк.

А СКО по мои спомени беше във Филиана миналата година и тази пак там ще бъде доколкото зная:

http://www.halkidiki.com/filianna/index.htm

Ако държиш на Никити пробвай Дафне. Ние бяхме там миналата година и сме изключително доволни.
Нещо не им работи сайта обаче, но можеш да ги видиш тук:

http://www.travel-hellas.net/id/264/nikiti/dafne-apartment

http://www.facebook.com/pages/Dafni-studios-apartments/327414950634466?ref=ts

Последна редакция: пт, 10 авг 2012, 16:55 от тодоричка

# 43
  • Мнения: 3 072
Таис, не сме почивали в тези хотели. Както Теди е написала - миналата година бяхме и ще бъдем във Филиана. За съжаление не мога да дам никакви отзиви за наклона и дължината на пътя.  Rolling Eyes
Ама не е ли това пътя към плажа всъщност:




Двете снимки са от двата различни сайта, които сте дали, но приликата е очевидна.
Не изглежда много сериозен.

Последна редакция: пт, 10 авг 2012, 17:16 от СКО

# 44
  • София
  • Мнения: 4 397
Хайде и аз тук. Мъжкото тяло нещо се дърпа и започна да мрънка , като му предложих там на място да си търсим.
На мен май той ми е по големият проблем  Close, отколкото това къде ще съм.

Общи условия

Активация на акаунт