На море в Гърция - 10

  • 78 944
  • 741
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1

Има изгодни оферти с ваучери, но отзивите за предлаганите хотели не са добри.

Дайте идеи, моля.


[/quote]

и аз съм се спрялка на няколко хотела,но все още се чудя.Къде ги чете тези отзиви за хотелите

# 361
  • София
  • Мнения: 13 153
кaterinia, резервацията през Букинг ли беше? Ако е била през него, някъде има форма за контакт за оплаквания. Щом са спазени официалните срокове, посочени в условията, няма как да им се размине. Ако е директно в хотела, май можеш само на добра воля да разчиташ.

# 362
  • Sofia
  • Мнения: 755
В хотела беше но все пак собственичката сама предложи да го вьрне имайки предвид даже че го отлагам по здравословниа причина а не заради друг хотел и това ми е странно но може и да пия една студена вода #Cussing out

# 363
  • София
  • Мнения: 732
Момичета, спешно питане за превод към банка EFG EUROBANK ERGASIAS S.A. ATHENS   Peace
Понеже не е спомената на 1-вата страница с инфо, та да питам някой плащал ли е към нея? Видях, че е майка на местната Пощенска банка - значи ли това, че ще е най-изгодно през Пощенска да платя или?  newsm78

# 364
  • София
  • Мнения: 4 397
so_cute за Планет, съм чела само положителни отзиви за тур. агенция, за другата не знам нищо.
В booking, може да видиш отзиви и оценки за хотелите, но всичко е много относително, защото всеки оценява от неговата гледна точка на едни им харесва на други не.

# 365
  • София...........
  • Мнения: 955
Момичета, спешно питане за превод към банка EFG EUROBANK ERGASIAS S.A. ATHENS   Peace
Понеже не е спомената на 1-вата страница с инфо, та да питам някой плащал ли е към нея? Видях, че е майка на местната Пощенска банка - значи ли това, че ще е най-изгодно през Пощенска да платя или?  newsm78

НЕ, провери си по различните банки.
Аз трябваше да преведа парички към сметка в ATE Bank, която половината е изкупена от Пиреос, но те ми поискаха за 100 Е превод 52 лв. , а ПИБ за 100 Е ми взеха 24 лв. Wink

# 366
  • София
  • Мнения: 4 412
За превода към банката - тези дни от Пощенска /EUROBANK/ са поискала на мъжа ми 20 евро за подобна сума. Той ги е превел през Алфа банк, там е и сметката на хотела ни. Платил е 15 евро комисионна. Парите пристигнаха много бързо - той ги преведе към 14 часа, а вечерта от хотела ми бяха писали, че са ги получили.

Да ви питам за медицински застраховки -когато звънях през агенции ми казваха, че трябва по 6 лв. на ден застраховки. Сега като сме самоорганизирани, може би трябва да се застраховаме допълнително.

# 367
  • София
  • Мнения: 6 363
Да ви питам за медицински застраховки -когато звънях през агенции ми казваха, че трябва по 6 лв. на ден застраховки. Сега като сме самоорганизирани, може би трябва да се застраховаме допълнително.

не пречи да се направи една застраховка за медицински асистанс за чужбина (така ги наричат), аз винаги правя. много са евтини. за едно базово ниво на покритие - примерно, до около 10 000 евро - цената е около 7-8 лв за една седмица. изобщо не става дума за 6 лв на ден. отиди в някоя застрахователна агенция и провери.

# 368
  • Мнения: 3 835
6 лева на ден е висока цена, обикновено към 1 лв/ден гледам да си намирам. Някой ако скоро е правил при брокер ЕсДиАй, да каже дали вече предлагат на Армеец застраховките, че юни не предлагаха, а аз от тях съм доволна. И внимавайте с ЕсДиАй - не съм доволна от офисът им в Дружба-2 - винаги, ама винаги ти казват най-най-високата тарифа - миналата година ме засилиха, та платихме 50 лева за трима за 10 дни, но така е като пращам мъж - те плащат, без да се замислят. Иначе  в ДъМола-а са много коректни, тази година офисът в Дружба-2 ми оферира 57 лева, а другите 21.

# 369
  • София
  • Мнения: 10 310

Има изгодни оферти с ваучери, но отзивите за предлаганите хотели не са добри.

Дайте идеи, моля.



и аз съм се спрялка на няколко хотела,но все още се чудя.Къде ги чете тези отзиви за хотелите
[/quote]

Аз резервирах този, плажа му е хубав, хотела също! 100EUR на стая HB.
http://www.lagomandra.gr/

# 370
  • София
  • Мнения: 12 374
Кате, много неприятно това с депозита. Аз също отказах едната резервация преди повече от седмица, но нямах никакви проблеми с депозита - дори ми стана неудобно защото по принцип знам, че таксата за връщане на депозита се поема от клиента, още повече че в случая аз се отказвах от резервацията. А той човечецът ни върна всичко - 100 евро беше. Просто ми стана много неудобно...

Дано има само забавяне и си получиш парите накрая  Hug

И ние винаги се застраховаме за около 1 лев на ден, мисля че 6 лева на ден е твърдо много  Peace

# 371
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Цитат
не пречи да се направи една застраховка за медицински асистанс за чужбина (така ги наричат), аз винаги правя. много са евтини. за едно базово ниво на покритие - примерно, до около 10 000 евро - цената е около 7-8 лв за една седмица. изобщо не става дума за 6 лв на ден. отиди в някоя застрахователна агенция и провери.

И аз така.

nad_tab От кога? ние сме от 25.08 - Аз резервирах студиа, които били реновирани 2011г.

# 372
  • София
  • Мнения: 10 310
Цитат
не пречи да се направи една застраховка за медицински асистанс за чужбина (така ги наричат), аз винаги правя. много са евтини. за едно базово ниво на покритие - примерно, до около 10 000 евро - цената е около 7-8 лв за една седмица. изобщо не става дума за 6 лв на ден. отиди в някоя застрахователна агенция и провери.

И аз така.

nad_tab От кога? ние сме от 25.08 - Аз резервирах студиа, които били реновирани 2011г.

От 28ми до 5ти сме там. Дай линк за студиата, не знаех за тях. Аз резервирах SUPERIOR DOUBLE, на приземен етаж, детето обича да се разхожда  Laughing

# 373
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
nad_tab
http://www.lagomandra.gr/F934364A.en.aspx

# 374
  • Europe
  • Мнения: 548
Ето едно предложение от мен. Това е на Пелопонес. Хотелчето е на плажа.

Обаче на мен ми е много далече да пътувам до там с две бебета. Иначе изглежда приятно.

Това е за хора, които търсят нещо ново, различно, на първа линия и не ги притеснява пътя.

http://www.booking.com/hotel/gr/ignatia.bg.html?label=gog235jc-h … e5812c02bd;dcid=1

http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=5487&refid=23574&webid=67

Аз все още не мога да се ориентирам от къде да немеря интересни хотелчета за Пелион/Пилион. Намерих 3-4 от букинг-а обаче са си скъпички.

Общи условия

Активация на акаунт