За контракции ослушваме се вече, бърза да излиза СЕПТЕМВРИйското човече!

  • 23 936
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Честит имен ден на всички празнуващи!

F.a.t.e., моята лекарка натърти на седмиците. Даже се чудеше дали да ми я пуска, но склони. Така или иначе аз реших днес да отида при друга лекарка - да й покажа всички изследвания, да провери как е бебо на ехограф, както и плацента и води. Нея ще я помоля също да ми вземе микробиология и да ми каже нейното мнение.

# 721
  • Мнения: 1 639
На мен не ми допада занималнята и съм му обещала на златото ми, че ако всичко е наред с бебето и мен, колкото време мога, ще му я спестя.

При нас няма такъв вариант.
Щом е записано детето, присъствието е задължително до 16:00ч.
Може да се лавира, но не системно и за дълго.

# 722
  • Мнения: 2 802
Честит имен ден на всички празнуващи!

F.a.t.e., моята лекарка натърти на седмиците. Даже се чудеше дали да ми я пуска, но склони. Така или иначе аз реших днес да отида при друга лекарка - да й покажа всички изследвания, да провери как е бебо на ехограф, както и плацента и води. Нея ще я помоля също да ми вземе микробиология и да ми каже нейното мнение.



Много добре си решила. Просто наистина няма как една микробиология да излиза за 3 седмици  ooooh! Другия вариант е да ти е пуснала друго изследване, но и там не ми се вижда нормално това триседмично чакане. Пиши после като се прибереш какво е станало  Hug

# 723
  • Мнения: 1 310
А, да. И при нас беше така. Просто няма да го записвам тази година.

# 724
  • Мнения: 39
Честит празник! Нега Богородица бди над нас!

# 725
  • Мнения: 453
Здравейте и от мен и честит имен ден на всички, които празнуват   bouquet
Ние довечера ще запиваме за именния ден на много добра моя приятелка  Heart Eyes (е, аз най-много някой фреш да запивам  hahaha).
Мартичка, наистина е прекрасно комплектчето, само се удивих какви глупости слагат в тези комплекти - виждам нещо като носна кърпичка, гащи  Shocked Има жилетка и ританки, но няма боди... Много странно, сигурно всички комплектовани са така, май никога не съм виждала цял такъв и ми стана интересно  Grinning Чудесно ще ви е бебочето в това нежно комплектче  Hug
Аз също качих снимки - от Калина на тумбака ми и  в покупките - началото на комплекта за изписване (кажете как ви се струва с тази пелена, с нея изписвахме баткото и май е страшно подходяща за това, което сега съм взела)  Thinking

# 726
  • Мнения: 478
Здравейте,Честит имен ден на всички именници! Страхотен голям празник,живот и здраве и моето бъдещо малко момиченце ще празнува на този ден,така исках още от преди, да е на светъл ден!

# 727
  • Мнения: 24
Една от нас-много ти е хубав баткотоо  Heart Eyes.Русичък,малък и сладък.И много си приличате.Поредното браво за Калина Hug
Тая пелена направо се едно си е с бодито ,не се и замисляй отива си много Peace

# 728
  • Мнения: 294
Добро утро на всички мами. ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! Сега си изпивам кафето и отивам на църква, да се помоля за мен и за бебо. Дано на всички ни помага Богородица и да ни мине леко раждането със здрави и пухкави бебчета. F.a.t.e. благодаря за информацията, ще си помисля може и дървена кошарка да вземем newsm78те май са по удобни и стабилни.
Айде лек ден на всички, после като се върна пак ще ви проверя да нямаме някоя изненада днес .

# 729
  • Мнения: 7
Добро ютрооо,мили дами  food010
слагайте кафенцето хихихи Hug
ние в 3:30 по спещност с мъжлето да му вадят мъдрец Confused горкото ми ooooh! много ми беше жал,почти не спахме ,а днес толкова задачки имаме....а на мен ми се спи та 2 не виждам Tired
ноооо пия едно кафе с многоооо сметана и мед и изчезвам nuts
 хахах е на това ще приличам днес newsm57

# 730
  • Мнения: 2 802
Аз също качих снимки - от Калина на тумбака ми и  в покупките - началото на комплекта за изписване (кажете как ви се струва с тази пелена, с нея изписвахме баткото и май е страшно подходяща за това, което сега съм взела)  Thinking

Ама всички изглеждате просто страхотно с тези фотосесииии  Hug ... искам и аз пък  Crossing Arms Mr. Green

Иначе пеленката се връзва идеално според мен ... няма какво да се замисляш.  Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 1 639
edna ot nas, сниките са от преди 4 седмици?  Crazy
Много е чаровен баткото.  Heart Eyes

# 732
  • Мнения: 7
ооо днес ще си имаме нова темаааа Flutter Party сигурно като се върна ще сте на 15 стр Laughing

# 733
  • Мнения: 1 639

Свършиха се фотографите в Пловдив ли ?  Laughing
Бързай , че няма време.  Heart Eyes

# 734
  • Мнения: 24
Мис Казакова ,да ни затрупате със снимки после Hug.Горкия ти мъж,аз имам най-ужасния спомен в живота си от едно вадене на зъб-4 часово с 3 упойки и шевове.Дори се смеехме със зъболекарката,че раждането песен ще ми се види след тва клане.
Фейт..ами покани Калина на гости  Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт