Кой номер обувки носят децата на 1,5-2 год?

  • 34 623
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Номерацията на обувките в България е различна от тази в Канада. Както са те посъветвали и по-горе - измери крачето на детето в см.

# 16
  • Мнения: 303
Оххх, знам че риска е голям да не улучим...А и като гледам каква голяма разлика има при различните деца... Whistling Ама ги сънувам тези маратонки вече Blush  http://www.childrensplace.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductD … 6&clearance=0

# 17
  • Мнения: 1 393
Дъщеря ми е на 2г.и 2м.и носи номер 21,така че номерацията не отговаря на възрастта.Поръчай 2-3номера по-големи,за да е сигурно,че ще и станат.Иначе маратончиците са супер сладки  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 370
Ами зависи от доста неща, дали ще успеят да улучат размера. По принцип има разлика в номерацията


European size    US size               
17                          2 ½       
18                          3 ½                           
19                          4                                               
20                          5                                               
21                          5 ½                                           
22                          6 ½                           
23                          7                                 
24                          8                               
25                          8 ½                             
26                          9
27                         10
28                         10 ½
29                         11 ½
30                         12               

Но напоследък, виждам доста обувки с европейската номерация. А защо не пробваш, да опишеш краченцето на едно картонче. Така добре ще се види и дължината и ширината на крачето.                   

# 19
  • Мнения: X
На 1г и 11мес.носи №25/българска номерация/-и пантофи и ботушки и всякакви др.обувки. smile3511Като го гледах с какви темпове му растат крачетата направо се бях отчаяла,но нейсе поспря се последните месец-два...Иначе  и на мен ми пращат обувки от Щатите и Англия,но като уточняваме номера казвам колко сантиметра е крачето,и слагам поне 1см от мен...че докато пристигнат...И задължитено уточнявам че трябва и да са широчки,щото в едни по-зоатворени така и не можахме да се напъхаме

# 20
Дъщеря ми вече е на две годинки и два месеца, но още в началото на зимата (ноември), когато тя нямаше още две годинки и купихме едни ботушки №22 и едни по-дебели апрески № 23...и аз като купувам обувки гледам да са с номер-два по-големи....

# 21
  • Мнения: 666
 Много е относително зависи дали е момче или момиче , момичетата са по- принцип с по- малки крака , големият на 1,5 носеше 24 номер

# 22
  • София - между принцеса и...диваче!!!
  • Мнения: 69
Сина ми носи 23-24зависи си и от обувките и от фирмата производител

# 23
  • Мнения: 603
Ники е на 1 год и 5 мес. Пантофите са 22, но май вече му омаляват. Бутушките са 23. Дано му стават до края на зимата Mr. Green
Ако се колебаеш между два номера, вземи по-големия. Бързичко растат - август бяхме 21ви

# 24
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мони носи 24 номер обувки и пантофки, а ботушките й са 25. Май и тя е от децата с големи крачета.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт