Интересни места в Европа за деца

  • 130 297
  • 762
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 448
 За феновете на Хари Потър! Лондон -Studio Tour https://www.wbstudiotour.co.uk/the-tour-experience/about-the-studio-tour   и оттук           http://www.visitlondon.com/things-to-do/sightseeing/london-attra … 2mXJkpgM4f5ptl.97    
Скрит текст:
 [video]   https://youtu.be/wRYhEpu3aq4 video]

Последна редакция: вт, 07 мар 2017, 11:39 от Roo Roo

# 226
  • Злокучене
  • Мнения: 456
Здравейте,
Чудим се с мъжа ми да съчетаем тази година морето в Гърция със пътуване до Италия Simple Smile с ферибот.
В Гърция сме на Лефкада. Имаме две деца на 6(момиче) и 7(момче) години. Все още проучвам за финансовата част на нещата и обмисляме дали да го направим. Много ще съм ви благодарна ако ми препоръчате места в Италия. Там предвиждам 7 нощувки и ще се предвижваме със собствена кола. Другото което се чудя дали преди морето да идем там или след него Simple Smile морето ни е от 15-ти юни.

# 227
  • Мнения: 11 079
Най-евтиният ферибот между Гърция и Италия е Игуменица-Бриндизи, т.е. трябва да се фокусирате върху Южна Итаиля. И пак мисля, че не знаете с какво се захващате и няма да се върже в бюджета ви, особено за активния летния сезон.
Ма не знам с каква пачка тръгвате, де Simple Smile

# 228
  • Злокучене
  • Мнения: 456
Най-евтиният ферибот между Гърция и Италия е Игуменица-Бриндизи, т.е. трябва да се фокусирате върху Южна Итаиля. И пак мисля, че не знаете с какво се захващате и няма да се върже в бюджета ви, особено за активния летния сезон.
Ма не знам с каква пачка тръгвате, де Simple Smile

И колко според вас е летния сезон на ден на човек че ми стана интересно, че чак и да не се захващам  newsm78
А и аз попитах за интересни места за деца Simple Smile от Бриндизи до София Thinking

# 229
  • Мнения: 11 079
Около 300 евро е в посока за кола и трима души с каюта (плаването е цяла нощ).
За интересни места в тази част на Италия, можеш да прочетеш темата за Пулия във форума. Дотам има полети на "Уиз" по 20-30 евро и по тази причина не много хора ползват варианта с автомобил, но иначе е популярна дестинация.

# 230
  • Злокучене
  • Мнения: 456
Около 300 евро е в посока за кола и трима души с каюта (плаването е цяла нощ).
За интересни места в тази част на Италия, можеш да прочетеш темата за Пулия във форума. Дотам има полети на "Уиз" по 20-30 евро и по тази причина не много хора ползват варианта с автомобил, но иначе е популярна дестинация.

Да знам че със самолет е по добре, но просто искам да се възползвам от това че сме точно до Игуменица от където тръгва ферибота, а и можем да си вземем и колата. Тука четох че заради каютата става много висока цената:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=725171.210;topicrefid=20

имало и трикове да е 160 Е ферибота. Пак е много над самолета, ноооо...
Ще попроуча още и ще видя Simple Smile

# 231
  • Мнения: 11 079
Да, без каюта може да падне до някакви такива стойности, наистина, но дали ще ви е удобно? (аз съм пътувала и на седалка цяла нощ, не е драма, но с деца - не знам)
А и през летния сезон трудно ще се добереш до такива цени.

# 232
  • Мнения: X
А и те триковете я се появят за датите, които се целят, я не.  Peace

# 233
  • Злокучене
  • Мнения: 456
Да, без каюта може да падне до някакви такива стойности, наистина, но дали ще ви е удобно? (аз съм пътувала и на седалка цяла нощ, не е драма, но с деца - не знам)
А и през летния сезон трудно ще се добереш до такива цени.

Не разбирам много но пише че юни е low period. После юли и август е HIGH.
 bouquet мерси за отговорите.

# 234
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Имах подобна идея - море в Гърция, ферибот и още няколко дни в Италия, връщане по суша, така че следях миналото лято цените. В сезон от юни до август не можах да хвана цена по-ниска от 400-450 евро за кола и четирима пасажери за посоката, така че ми се видя неоправдано висока цената и промених плана. Иначе в Италия планирах малко туризъм, Гардаленд за децата и прибиране по стандартния маршрут. Това лято ще изпълним италианската част от плана, но със съвсем друга логистика.

# 235
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Въпрос към посещавалите Фантазияланд: 2 дни достатъчни ли ще са? Дните ще са в началото на септември и със сигурност делнични (понеделник и вторник). Надявам се, че през седмицате няма да има толкова хора. В Европа Парк събота беше кошмар.
Някой спал ли е в хотелите там (Линг Бао и Матамба)? Кой е по-добре да избера? Цените са еднакви.

# 236
  • Мнения: 14 489
Чудех се къде да го пусна и сега като видях темата реших, че тук ще е най-удачно: На кутиите с корнфлейкс на Келог има купон за 50 % намаление на билетите за парковете лего, мадам Тюсо, Гардаленд и някои други, пускам линк

http://www.merlincampaigns.com/kelloggs/#

# 237
  • Мнения: 123
Как работи този сайт и как се използва намалението за билети за паркове в Италия

# 238
  • Мнения: 14 489
Как работи този сайт и как се използва намалението за билети за паркове в Италия

Трябва да си купите кутия корнфлейкс и на нея е талонът за отстъпка. На задната част на кутията е и изглежда точно като страницата от нета която съм пуснала.

# 239

Общи условия

Активация на акаунт