Интересни места в Европа за деца

  • 130 185
  • 762
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 546
Талоните от Келог бяха валидни до 31.05. Вече ги няма.

# 481
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Благодаря за информацията Wink
Безценни сте Simple Smile

# 482
  • Мнения: 4 752
Здравейте!
Другият месец ще посетим Германия-Лего ленд и Европа парк.
Случайно,попаднах на някаква фирма,която предлага входни билети за тзи места на доста по-ниски цени от тези в сайтовете им-familytickets.eu.Притеснявам се да не би да са някаква пирамида.Отзиви имате ли?
Четох и за възможност да се ползват 50% отстъпка за лего ленд с ваучер от зърнените закуски на Kelogg's.АКо някой го е ползвал би ли ми казал дали закупуването на билет става само на място с него,че не ми се виси на касите да чакам по опашки?

Благодаря в аванс Simple Smile


Талони за Леголенд има в каталозите на Лего. Достатъчно е да намерите един магазин за детски играчки в Германия - почти сигурно е, че там ще се сдобиете с каталог. Синът ми отнесе няколко при последното ни посещение в дрогерия Мюлер - не заради билетите (още не е разбрал за Леголенд). Обича да реже картинките, да ги лепи и после да ми обяснява какво иска за рождения си ден Simple Smile.

# 483
  • Англия
  • Мнения: 1 006
Почти съм сигурна, че мога да намеря талони(живея в Германия), летя си за Бг след две седмици.

# 484
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
А тези талони като от кутиите със зърнени закуски ли са?Какъв дискаунт се ползва?
Благодаря за отзивчивостта Simple Smile

# 485
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
А тези талони като от кутиите със зърнени закуски ли са?Какъв дискаунт се ползва?
Благодаря за отзивчивостта Simple Smile
Frowning1
Талоните от Келог бяха валидни до 31.05. Вече ги няма.

# 486
  • София
  • Мнения: 389
И аз се интересувам от талоните за отстъпка от зърнените закуски. Мисля, че някой беше писал, че някъде в Европа има кутии нова партида с нов срок на валидност. Някой има ли повече информация откъде могат да се намерят?

# 487
  • София
  • Мнения: 4 493
Вероятно някъде из Европа...... За Гардаленд някой писа, че има в стекове някаква минерална вода в Италия.

# 488
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
В супермаркетите, на рафта с мюслите и зърнените закуски, в Германия, например. Аз бях срещнала и една ядлива хартия, в която пак имаше талон за едно дете безплатно при плащащ възрастен, миналото лято.

# 489
  • Софето
  • Мнения: 618
На нашите им хареса. Бяха на 8, когато ходихме и бяха приятели от класа. Не им се излизаше вечерта... има за всякакви възрасти забавления - от 1-годишни до възрастни. Ако имате някакви въпроси -питайте. Ще се радвам да помогна. Да уточня, че при нас това беше първи парк т.е. младежите нямаха база за сравнение и се наслаждаваха на макс 😀
В парка освен атрационни, какво други има? На снимките виждам животни, градини.
В радиус от 100км. нещо друго интересно, били сме във Виена ( Пратера и Шьонбрун).

# 490
  • София
  • Мнения: 688
Освен атракциони има ресторанти и кафета, магазин за сувенири, много къщички, които разказват съответните приказки, но само на немски 🙁 В определени часове имаше куклен театър, отново на немски. В началото има и нещо като джунгла с въжени мостове, препядствия, където децата много се забавляваха. Към тази джунгла бяха насочени 3 водни оръдия, с които може да се целят преминаващите по близкия мост или да се уцели кофа с вода, която се обръща и изсипва върху невнимателния преминаващ. Голям смях падна там, но за целта си вземете и резервни дрехи 😁

Животните... май имаше на едно място събрани козички, сърнички, но ние не се задържахме там.

Зоологическата градина във Виена е голяма и интересна, също имаше и един аквариум, но не помня точно как се казваше 🙁 Висока сграда в края на търговската им улица - 13 етажа май беше.

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 16:12 от wave

# 491
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ако на някой му се ходи до Дания освен Леголанд  https://www.legoland.dk/sv/ бих предложила и Лаландия голям воден парк https://www.lalandia.dk/en . Всичко това може да се комбинира с Киел на 2, 5 часа път от Киел е Леголанд.
В Швеция - светът на Астрид Линдгрен https://www.astridlindgrensvarld.se/en/ , Воден парк Скара, най големият в скандинавия https://www.sommarland.se/en , Колмороден сафари парк с делфинариум  и влакчета, Бамзе и т.н. https://www.kolmarden.com/en.

# 492
  • Мнения: 558
А Тиволи в Копенхаген? Смята се, че Уолт Дисни е черпил идеи за неговите паркове оттам...

# 493
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Да Тиволи в Копенхаген, Лисеберг в Гьотеборг, Грьона Лунд в Стокхолм са хубави увеселителни паркове, но не са нещо уникално поне за мен Simple Smile .
В парка в Стокхолм има и вечери с концерти на известни групи.

# 494
  • София
  • Мнения: 4 493
Дайте идея за интересно място за дете в Хага или Амстердам за 1 ден. В Хага съм предвидила Мадуродам и една градина - парк със зоопарк /зондепарк/, но имам още един ден и се чудя накъде... Или ако някой е наясно с транспорта зо парка с мелниците. Ходила съм веднъж до там с кола и нямам представа как стои въпросът с градски транспорт. Кукенхоф не работи по това време на година.... и се изчерпах от към идеи

Общи условия

Активация на акаунт