на плуване - от кога?

  • 3 771
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 861
Мерси Кейти. А как се казва клуба, в който тренира сина ти?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 704
На мен също ми се иска да го запиша на плуване от малък. Разкошен спорт е това (а и болна амбиция на така и незаплувалата майка  Embarassed). Но искам да ви попитам все пак няма ли и някакви отрицателни страни...знам ли...да настиват около басейна или някакви обриви от вода...
не че това ще ме откаже,но някой и друг съвет и поглед от вас в тази посока няма да е излишен.

# 17
  • Мнения: 544
ами Теана,за срам не знам името!Утре сме на тренирожка и ще проверя!
Блекута възможно е да получите обрив от препарите които слагат във водата,а за боледуването сме си говорили доста с майките на другите плуващи деца,то си е относително за всяко дете.Като цяло май всички стигнахме до извода че откакто ходят на плуване децата ни боледуват значително по-малко Praynig!Това е спортът с най-малко възможни травми и големият плюс е че се развививат белите дробове и се оформя хармонично тяло. Peace

# 18
  • Мнения: 574
Преди години когато сестра ми ходеше на плуване в началото имаше проблем с ушите,но после вече не се е разболявала докато спря плуването. Не се плашете,че момичетата ще станат като мъже. За ушите-пълнене със спирт на всяко ухо за по 1 мин и после топло олио или капки. Ефекта е явен и бърз.
Аз също искам да я запиша моята Раличка на плуване ама мислех,че трябва да е по-голяма.За това сега ходи на народни танци,но ако има плуване веднага я записвам,че е с трета сливица и използвам всички начини за закаляване. Плуването е СУПЕР!!! newsm37

Последна редакция: пт, 20 яну 2006, 00:29 от Ancheto

# 19
  • Мнения: 742
от това ,че не се е включила ни една бургаска мама, вадя извод че за деца под 6-7 годишна възраст в Бургас няма къде да плуват. Ако не съм права, плийз, дайте инфо. Ще ми се да запиша Стеди на някакъв спорт, а  плуването мисля че ще й допадне. И без това не излиза от морето.

# 20
  • София
  • Мнения: 83
Моят син ходи от 3 годишна възраст. На басейна в детската градина. Не ги учат на кой знае какво, но пък е удобно. Обаче доста трудно преодоля страха си от водата. Цяла година стоя на стълбите на басейна, но вече плува без дъска  Laughing

# 21
  • Мнения: 544
Клубът в които тренираме се казва "Делфин"

Последна редакция: пт, 27 яну 2006, 01:36 от Vivi

# 22
  • Мнения: 13 512
Сина ми  беше на 3,5 години, когато го записахме на плуване. Живеехме във вила с басейн и  се видяхме в чудо с малкияя....щъка напред-назад,не знаехме как да го опазим. И решихме д вземем треньор и да го научи да плува. За 1 месец той се научи да плува без надуваемата жилетка. Следващите 2-3 години/лятото/  идваше треньор,за да усъвършенстват стиловете и така.... По това време дъщеря ми  беше на 7 години и тя  също се научи да плува.

# 23
  • Мнения: 1 073
И двамата ми сина ходят на плуване точно от тази възраст - 3 годишни в детската градина. Много съм доволна, нямат страх от водата, а и се научиха да плуват.

# 24
  • Мнения: 660
Синът ми ходи на плуване от 3 годишен в детската градина . Когато стана на 3,5 години , треньорката се премести на басейн " Спартак " и от тогава тренира там - първо в детския басейн , после в 25 метровия , а след това и на 50- метровия . Много съм доволна от треньорката - казва се Сотирова , може да позвъните на самия басейн и да се уговорите с нея . За плуването никога не е " твърде " рано . Водила съм го и в най-големите студове и поледици в София , когато почти не излизаха коли . Сега е вече на 11 и е състезател на клуб " Спартак " .   

# 25
  • Мнения: 5 622
Моят син започна тренировки на 5г. и половина, но на басейна имаше 3-4 годишни хлапенца, с треньорка и бяха толкова щастливи Laughing - цамбуркаха, пискаха от радост, потапяха се, някои плуваха - невероятна радост, и удоволствие, и щастие Laughing не мога да опиша с думи настроението Laughing
Не искаха да излязат от водата.
Аз съм на мнение, че няма възраст и както казва alisa97 "Ако има треньори - защо не?"
Освен това се стават дисциплинирани и организирани, за физическите качества да не говорим Laughing
Но изчакай да стане по-топло навън - има период на адаптация Peace


Къде е този басейн, където взимат и по-малки дечица?

А знаете ли дали пускат в другите басейни(по хотелите примерно) и по-малки деца с родителите си? (Габ е на 1.7г)

# 26
  • Мнения: 2 839
Нашата група ще се мести на големия басейн на морска гара като го ремонтират,а разбрах че и дом Младост излиза на пролет в ремонт.Успех! Peace
Присъединявам се към питането на БУБА и искам да питам Ета за този на Морска гара. Знам, че му правят ремонт, но мислех че само на големия. Детския също ли?

# 27
  • Мнения: 20
Колкото по-рано започнат да плуват, толкова по-добре. На Спартак басейна е добър. Аз водя моето 7 годишно момиченце там отскоро и на нея много и харесва.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 154
Нашата група ще се мести на големия басейн на морска гара като го ремонтират,а разбрах че и дом Младост излиза на пролет в ремонт.Успех! Peace
Присъединявам се към питането на БУБА и искам да питам Ета за този на Морска гара. Знам, че му правят ремонт, но мислех че само на големия. Детския също ли?

В момента правят ремонт на цялата база и доколкото разбрах най-напред ще е готов детския (и ние за него чакаме Grinning, даже свекър ми е говорил с тренера) срамота морска столица, а само един басейн

# 29

А някой знае ли дали има басейн с уроци по плуване за деца в Плевен?
Благодаря предварително[

Общи условия

Активация на акаунт