Огледален свят по VOYO ~ тема 5 ~

  • 49 310
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
хахаха с тия вицове ще ме уморите аз съм на половина блондинка на пловина брюнетка ... ,но предпочитам да се правя на блондинка особено като ми изнася  Joy Joy
Joy Joy JoyАз съм си 100%блонди и за това искам и за брюнетки LaughingНе сме само ние "глупави" Mr. Green

Ох от кога искам да се правя и аз блондинка на 100 процента ама все не събирам смелост по лесно ми е на кичури ... а и всички казват,че ми отива  Blush вече и аз не знам а маи ми трябва промяна ...  Whistling

# 661
  • Мнения: 0
Ами концентрацията на алкохол е доста малко в него можеш да пробваш ... за лятото е доста приятно наистина не те товари аз лятото не обичам да пия също , но това наиситна е доста приятно. Едни познати се върнаха от Италия оня ден и донесоха бутилки казаха,че в италия се пие за закуска даже  Mr. Green Малко е страно водят го аперитив  Crazy Хубаво е ако спазиш рецептата не горчи изобщо и е много приятно с портокала...
Тц не можеш да ме убедиш Laughingграм не пия Simple Smile А виж тоз пие доста Mr. Green

# 662
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Ами концентрацията на алкохол е доста малко в него можеш да пробваш ... за лятото е доста приятно наистина не те товари аз лятото не обичам да пия също , но това наиситна е доста приятно. Едни познати се върнаха от Италия оня ден и донесоха бутилки казаха,че в италия се пие за закуска даже  Mr. Green Малко е страно водят го аперитив  Crazy Хубаво е ако спазиш рецептата не горчи изобщо и е много приятно с портокала...
Тц не можеш да ме убедиш Laughingграм не пия Simple Smile А виж тоз пие доста Mr. Green




Ееее айде ще се прежаля , ще пина с него тая вечер белким той ме завие ... мм не по добре да ме развие ,че тука е страшна жега  Crazy  jumpuu  remybussi

# 663
  • Мнения: 0
хахаха с тия вицове ще ме уморите аз съм на половина блондинка на пловина брюнетка ... ,но предпочитам да се правя на блондинка особено като ми изнася  Joy Joy
Joy Joy JoyАз съм си 100%блонди и за това искам и за брюнетки LaughingНе сме само ние "глупави" Mr. Green

Ох от кога искам да се правя и аз блондинка на 100 процента ама все не събирам смелост по лесно ми е на кичури ... а и всички казват,че ми отива  Blush вече и аз не знам а маи ми трябва промяна ...  Whistling
Да не си зле с гаджетата Joyмайтапа се Hugнали Лара го каза това на Ханде в кафенето в началните серии Laughing

# 664
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10


ето го нашия седнал Simple Smile

Хахаха няма проблем приятеля ми е до мене хаха и все вика вместо за България да си ходя за Турция  Joy Joy

# 665
  • Мнения: 51
 ♥♥♥
()_()
(*.*)      Добър вечер,момичета  Hug
('')('')

# 666
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Еи не можах да я позная Хандето тука  Shocked

# 667
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Охо, докато ви оставя и започнахте с аперитивчетата, но аз не пия, така че не съм пропуснала... Rolling Eyes

Благодаря за вицовете!  bouquetАз не съм блондинка, но и двете ми дъщери са и тези вицове за блондинки, много, много не ми се нравят... Joy Joy Joy

# 668
  • Мнения: 0
♥♥♥
()_()
(*.*)      Добър вечер,момичета  Hug
('')('')
Hug Hug HugА ти на кое чуждо място беше Joy



# 669
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Ох ох големи са сладури  Rolling Eyes Blush

# 670
  • Мнения: 0
Еи не можах да я позная Хандето тука  Shocked


Това и е новия филм.Аз и така много си я харесвам Heart Eyes

# 671
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Между другото е страхотна актрисата.Не знам на колко е години , но момичето се справя страхотно и на мен ми харесва ... щом ме изкарва извън релси значи е добра  Mr. Green

# 672
  • Мнения: 0
Охо, докато ви оставя и започнахте с аперитивчетата, но аз не пия, така че не съм пропуснала... Rolling Eyes

Благодаря за вицовете!  bouquetАз не съм блондинка, но и двете ми дъщери са и тези вицове за блондинки, много, много не ми се нравят... Joy Joy Joy
 Hug HugХа наздраве  за нас въздаржателките cheers

# 673
  • Мнения: 0
Между другото е страхотна актрисата.Не знам на колко е години , но момичето се справя страхотно и на мен ми харесва ... щом ме изкарва извън релси значи е добра  Mr. Green
newsm10 На 24г е до колкото знам.

# 674
  • Мнения: 51
♥♥♥
()_()
(*.*)      Добър вечер,момичета  Hug
('')('')
Hug Hug HugА ти на кое чуждо място беше Joy




Ходих на разходка и се прибрах,но нещо ми е адски скучноооо..

Общи условия

Активация на акаунт