Жената Лъв 65-та тема

  • 41 782
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 699
Хаяско, нищо не казваш за работата Thinking

До края на август ще интервюират кандидатите, след това евентуално ще се обадят за второ интервю. Не смея да се надявам, въпреки че много го искам това работно място.

# 16
  • Мнения: 668
Уиш, благодаря за темата.   bouquet
Хепи, ЧРД. Бъди жива и здрава, много усмивки и щастливи моменти.   bouquet  bouquet  bouquet

Днес бях за първи ден на новата работа. Направо съм  Crazy Crazy Crazy

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 080


Днес бях за първи ден на новата работа. Направо съм  Crazy Crazy Crazy
За хубаво или ...?

# 18
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 208
Привет момичета  Hug Heart Eyes
Фрапенце - какво стана с работата, прати ли документи, те обадиха ли се?
Да си призная веднъж опитах да пратя нещо по е-майл но ми даваше грешка, но не съм се отказала, но просто миналата седмица ми беше доста  Crazy в работата, че съм чисто сама без двете ми колежки и всичко спешно минава през моите ръчички и вече не знам на кои свят съм  Tired а на всичкото отгоре миналия петък до обяд изкарах в спешното с моя "любим брат" Twisted Evil, но утре ще го изпишат. Та за т'ва не пиша много  Wink

# 19
  • Мнения: 9 776
 Hug

Клави, жива и здрава да си! Много щастлива и още повече обичана! Hug


Норче, бързо да оздравява и Кали сега! Hug А останалите да ги прескочи гадината. Praynig

Кам, не съм разбрала, че ще почваш нова работа. newsm78 К'во? Thinking Аз тамЪн ти завидях за свободата. Crazy

Джуджи, дано ти се усмихне щастието за желаната служба! Hug

Фрапе, надявам се, че всичко е наред с брат ти! Hug

Венче, заръчала съм на времето да се стопля следващите дни. Wink Тая сутрин като станах за работа беше 13 градуса. Shocked

Тедко, как си? Hug

Тони, децата прибрахте ли ги? За ко чисти, да те питам? Crazy

# 20
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 208
Полинце, малко ме е срам да споделя  Blush, но той сам си го направи всичкото това за да влезне в болница. Crossing Arms Вечерта срещу петък беше на РД и там си беше пийнал повечко от нужното и беше ял много малко и на сутринта беше целя в студена пот и лявата страна му беше изтръпнала а кръвната захар му беше доста ниска или казано на кратко направи хипогликемия.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 210
Пол, и на мене ми урЕха гащите от студ тая сутрин. Като заръчваш времето да се оправя следващите дни, имай предвид да го предупредиш, че сме на море чак от 27-ми, та трябва да задържи по-дълго  Laughing  Hug!

Фрапе, на това му се викат младежки глЮпости (въпреки че при мъжете май са доживотни  Mr. Green), дано се оправи бързо и следващия път да постъпи по умно  Hug.

# 22
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 208
Фрапе, на това му се викат младежки глЮпости (въпреки че при мъжете май са доживотни  Mr. Green), дано се оправи бързо и следващия път да постъпи по умно  Hug.
Вени, дано да му дойде акъла  Praynig ама на дали и нали знаеш оная приказка "Акъл и ц***л не дойдат ли на време не ги чакай"  ooooh!. Та за т'ва си го харесвам ММ, че не пие и грам алкохол  Blush Heart Eyes е пуши си, но по-малко и само с кафето Naughty, че в тях майка му е забранила да се пали цигара. Naughty

# 23
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 208
Добро Утро скъпи мои лъвки  Hug Heart Eyes
Почерпете се за здравето на моя татко, че днес ми е рожденик  Party

# 24
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 208

Честит Рожден Ден на ГергинаHeart Eyes  bouquet Hug
С пожелание да си жива и здрава! Praynig  bouquet Hug Heart Eyes
Също така ти желая купища пари, векове щастливи дни, любов в празник и в делник, безспирни купони, приятели достатъчно, но истински! Hug Heart Eyes
Весел празник и Наздраве! kiss dancing newsm68 smile3525

# 25
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте  bouquet.
Честит рожден ден на Каменце и Гергина  bouquet. Много здраве и късмет Hug.
.
Фрапенце, да ти е жив и здрав рожденника, дълги и щастливи споделени години ви желая  bouquet.
А брат ти да се оправя Hug.
hayasy, стискам палци да те викнат и одобрят на 2-ро интервю, щом работата е толкова желана Hug Praynig.
say  my name, разкажи за първия ден Hug. Май винаги е голяма емоция Crazy.
Благодаря ви за пожеланията на всички, да ви се връщат Heart Eyes.
И на мен тия дни ми е студено, лятото май много рано реши да си ходи Crossing Arms
Вчера вечеряхме на кръчма, седнахме отвън, ами хладно си беше, за яке Whistling.
Довечера ще се наспя, а от утре почвам фитнеса, че съм почнала да се окръглям Joy.
Хубав ден  bouquet.

# 26
  • Мнения: 9 776
Специални лаленца за теб, Камче! Да ти е честит рожденният ден! Бъди здрава, щастлива, обичана, с много късмет и бъдещи успехи!


Изкарахме една много спокойна нощ. Всички се събудихме в собствените си легла тази сутрин. Crazy Дребният малко наруши цялата идилия с писъците в градината, но се надявам скоро това да отмине. Praynig

Фрапе, да е жив и здрав татко ти! Hug
А брат ти на колко години е? Дано не злоупотребява повече Praynig. Добре, че и ММ не пие. Не обичам и не понасям хич такива работи. Rolling Eyes

Венче, вие ще хванете началото на циганското лято, споко. Wink

# 27
  • Мнения: 11 381
Честит Рожден Ден, Камче! Весело прекарване на днешният празник. Пожелавам ти най-хубавата работа на света  Hug



Фрапе, честит рожден ден и на твоят татко!

# 28
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 208
Благодаря Ви момичета  Hug Heart Eyes най-важното да ми е жив и здрав таткото и все така всеотдаен дълги години.   Praynig
Полинце, брат ми е с 10 години по-голям от мен и само се моля да намали това пиене, че вече нерви не ми останаха да се боря с него и да го защитавам пред баща ми. Даже тази сутрин минах да му оставя дрехи, пари и да се спасява сам а аз сега съм си в офиса.

# 29
  • Балчик
  • Мнения: 746
Камче Честит Рожден Ден ! Желая ти здраве !



Фрапенце , жив и здрав да е татко ти !

Общи условия

Активация на акаунт