Неприятна миризма след свършване на мъжа във влагалището

  • 36 581
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 106
Аз така правех до скоро. Мъжа ми свършва в мен и аз вместо да чакам да зачена хоп в банята и дамски душ. После разбрах, че като искаш бебе така не се прави и започнах да изчаквам и при мен се получи кофти миризма. Честно казано след 3 дена мина, но се оказа, че аз имам хламидия, може от нея да е била миризмата. Мисля, че щом мирише има нещо, понякога не са традиционните бактерии, а микоплазми, за които си трябва отделно изследване.

# 31
  • Мнения: 3 242
Не е задължително хламидията да е била от тебе! При много мъже хламидията няма никакви прояви, така че нищо чудно той да си я е носил и да я предал на тебе Wink
Иначе има ли миризма която да е различна от нормалната -бегом на лекар Wink

# 32
  • Мнения: X

Иначе има ли миризма която да е различна от нормалната -бегом на лекар Wink
Peace подкрепям

# 33
  • Мнения: 149
Отдавна не бях влизала тук... В отговор на въпросите: Със съпругът ми минахме прегледи и изследвания и се оказа,че той има огромни количества от два вида бактерии в семенната течност.Оттам и неприятната влагалищна миризма след свършване в мен.
Вече месец и половина се лекува упорито(и скъпо).Скоро ще правим контролни изследвания.
Желая добро на всички!   bouquet

Здравей sweety ,их искала да попитам кака точно се провежда това изследване и  какви бактерии му бяха открити ? Благодаря предварително

# 34
  • Мнения: 70
Отдавна не бях влизала тук... В отговор на въпросите: Със съпругът ми минахме прегледи и изследвания и се оказа,че той има огромни количества от два вида бактерии в семенната течност.Оттам и неприятната влагалищна миризма след свършване в мен.
Вече месец и половина се лекува упорито(и скъпо).Скоро ще правим контролни изследвания.
Желая добро на всички!   bouquet

Здравей sweety ,их искала да попитам кака точно се провежда това изследване и  какви бактерии му бяха открити ? Благодаря предварително

Извинявам се,че като автор на темата рядко влизам тук.
murmeli, на съпруга ми направиха микробиологично изследваане на семенна течност.Откриха му Streptococcus pneumoniae-масово и Бета хемолитичен стрептокок-умерено.
При мен направиха влагалищен секрет,който слава Богу се оказа чист.
Вече месец и половина съпругът ми провежда лечение.
Успехи на всички!  bouquet

# 35
  • Мнения: 1
Да, случва се често, не се притеснявай.
Касае се за проблем в спермата - микроорганизми, гъбички и подобни нежелани субстанции. Трябва да му вземат секрет за изследване, лекува се лесно и бързо с антибиотик за седмица и всичко ще е наред  Hug

Здравей!Искам да попитам,възможно ли е да ми е изневерил,защото преди нямах този проблем или поне не си спомням да съм имала?Ние правим опити за бебе вече година и 8 месеца,но нищо... Cry може би заради този проблем не става бебето.Нямаме никакво време,а ми се иска да отидем на гинеколог....този месец ни е по-свободен и ще отидем.Дано всичко да е наред.Хубав ден! Simple Smile

# 36
  • Мнения: 70
Да, случва се често, не се притеснявай.
Касае се за проблем в спермата - микроорганизми, гъбички и подобни нежелани субстанции. Трябва да му вземат секрет за изследване, лекува се лесно и бързо с антибиотик за седмица и всичко ще е наред  Hug

Здравей!Искам да попитам,възможно ли е да ми е изневерил,защото преди нямах този проблем или поне не си спомням да съм имала?Ние правим опити за бебе вече година и 8 месеца,но нищо... Cry може би заради този проблем не става бебето.Нямаме никакво време,а ми се иска да отидем на гинеколог....този месец ни е по-свободен и ще отидем.Дано всичко да е наред.Хубав ден! Simple Smile

Не бях влизала тук отдавна.Междувременно забременях и имам един прекрасен малчо на 1,1 годинка. Simple Smile
И да бактериите трябва да се лекуват.Иначе водят до стерилитет.Не е нужно половинката ти да е изневерил,за да има бактерии.

Общи условия

Активация на акаунт