Какъв ви беше пулса през бременността?

  • 1 480
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 391
Повече от 100, стигал е и до 120 удара в минута.Според мен няма повод за притесняние, при положение, че кръвното не е високо.

# 16
  • Мнения: 5 370
Стигала съм до 110 удара в абсолютно състояние на покой-тоест, насън. Mr. Green
Пратиха ме на кардиолог-абсолютно нищо.
ама аз към края и кръвно вдигах, тоестм то беше кръвно за мене, иначе не е кой знае какво. !30/90. 140/100

# 17
  • Мнения: 213
През цялата бременност поддържам пулс над 120 при кръвно 120/80. Преди това пулса ми е бил нормален. Няма нищо страшно, да чукна на дърво до сега бебо си е добре, неговото сърце също, притока на кръв към плацентата също. Не се стресирай, споко

# 18
  • Мнения: 302
Моя пулс най-редовно беше 100-108 уд./мин. Нормално е да е по-ускорен през бременността. Все пак нека лекаря ти те наблюдава.

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ускорен

# 20
  • Мнения: 140
Бъди спокойна,по принцип пулсът се влияе от много неща и факта че ти е го е мерил лекар е съвсем нормално да е по висок.Моя пулс по принцип е около 90 това за мен е нормално и се чувствам много добре,е в лекарски кабинет винаги е 120,защото обикновено съм притеснена.

# 21
  • Мнения: X
сърдечко, ти кога почна да вдигаш кръвно в коя г.с. и дадоха ли ти някакви лекарства и как ражда?
и аз вдигам пулс и кръвно като съм в лекарски кабинет, особенно ако ми правят екг, просто се страхувам от ненужни неща.много пъти са ми казвали ,че имам страх от бялата престилка, а хем всеки път си казвам, сега ще съм спокойна, но като отида при доктор веднага почвам да се претеснявам.добре ако това може да преодолееш, аз като си меря кръвното си в нас нямам проблеми.

# 22
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Нормално си ми беше всичко- и пулса, и кръвното като по учебник.

# 23
  • Мнения: 3 069
Охо-о-о, аз нон-стоп бях със сърцебиене.  Crazy Особено като хапна. ooooh!
Освен това ми и прескачаше.


И аз бях така.

# 24
  • Мнения: 1 031
Пулс 80, кръвно 100/70, обаче когато се притеснявах вдигах кръвното и съответно пулса. Така, че те съветвам да си спокойна и да дадеш на бебчето си най-доброто, което можеш. Въобще не се връзвай на приказките на околните, горе главата и смело напред Grinning

# 25
  • Мнения: 1 427
В седмия месец беше доста ускорен-стигах до 120!Правиха ми кардиограма-всичко беше наред!Кардиоложката ми каза, че това се среща често през третия триместър от бременноста.Иначе кръвното ми беше малко ниско....

# 26
  • Мнения: 307
Отново благодаря на всички,които ми писаха и ме успокоиха Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 5 370
сърдечко, ти кога почна да вдигаш кръвно в коя г.с. и дадоха ли ти някакви лекарства и как ражда?
и аз вдигам пулс и кръвно като съм в лекарски кабинет, особенно ако ми правят екг, просто се страхувам от ненужни неща.много пъти са ми казвали ,че имам страх от бялата престилка, а хем всеки път си казвам, сега ще съм спокойна, но като отида при доктор веднага почвам да се претеснявам.добре ако това може да преодолееш, аз като си меря кръвното си в нас нямам проблеми.
ТУСАНА-почвам подред.
Кръвното го вдигах някъде в осми месец. Проявяваше се с остра, стягаща болка в главата. Комбинирано с учестения пулс-си даваше сериозна картинка. Не беше постоянно високо, но се случваше на няколко дена.
Лекарства не съм пила. единствено смучех валидол-но по лекарско предписание. Иначе кардиложката ми беше изписала някакви блокери ли, не знам какво точно, но гинекологът ми забрани да ги взимам. Като усетех пулс ускорен или главоболие-смучех по валидолче.Аз не съм се страхувала от прегледите, защото мястото, където се следих, не създава обстановка на излишни притеснения.
Бебо го извадиха секцио-ама не съм се уговаряла за него. Просто така се получи-след 16-17 часа без родова дейност, с изтекли води и след система.
О

Общи условия

Активация на акаунт