Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 167

  • 46 521
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 535


Да не кажете после, че не ви осигурявам "сладки" неща  Stop Joy

# 31
  • Мнения: 4 236
Сакън Надин,  как може да си помислим такова нещо?!  Wink
Още повече, че е Шоко-Джансел!  Laughing

Да пусна един от многото хубави клипове на Ети по прекрасна българска песен



Скрит текст:

# 32
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Куриозите от олимпиадата, не без българско участие.

# 33
# 34
  • Разград
  • Мнения: 8 243
 





Скрит текст:

На 16 август се навършват 35 години от смъртта  краля на рока Елвис Пресли през 1977 година. Нека да се потопим в този чувствен глас и да почетем паметта му.


http://vbox7.com/play:891b0f59

# 35
  • Мнения: 4 535


http://www.superpoligon.com/haber/38966

Нашите медийни звезди днес : Майа и Топрак  Grinning

А според  инфо от нета, снимките на Онур са започнали вчера в квартал Балат на Истанбул. Погледнах го, много колоритно и сериалесто ми изглежда.  #Crazy #Crazy

 

# 36
  • Мнения: 4 535
 

Дафне Бурат се оказа професионален фотограф, който освен семейни снимки, прави и рекламни за сериали. Разгледах и албумите с удоволствие. Peace



Хасесах си една нейна снимка в цвят лила, за да ви покажа, че обувките на младоженците от сватбите, са част от стилът и. Вече не се чудя, че червените обувки на Пинар, са на преден план. Grinning

  Ако някой се интересува от обувките на Пинар, това са те в компоцизия на фотографката Wink

Последна редакция: чт, 16 авг 2012, 18:19 от nadine1111

# 37
  • Мнения: 4 236
Ваня,  Hug за снимките от сватбата на П § Дж. Личи си професионалния фотограф. Много са хубави. Сигурно още ще се появят  след време. А пък Надин, като следотърсач е открила още нейни снимки  Hug На тези от сватбата на Джансел се виждат изписани имена на подметките на обувките на булката  Whistling Така, че сватбата си е била напълно  по западен образец

А от бг фейса този колаж на Туба много ми хареса

Часът не е ли подходящ за нещо подкрепително, а?  newsm78

Скрит текст:

Скрит текст:

# 38
# 39
  • Мнения: 4 535
http://televizyongazetesi.com/tuba-buyukustun-bu-sezon-ekranda-y … -alabilir_6_57527

İkizleri Toprak ve Maya'yı doğurması nedeniyle bir süredir ekrandan uzak olan Tuba Büyüküstün, hayranları ile buluşmak için Azerbaycan'a gitmişti.

Büyüküstün burada yaptığı röportajda çocuk bakmanın zorluklarına ve yorgunluğuna karşı keyfinin daha büyük olduğunu söyledi.

Bu sezon bir projede yer alıp almayacağı sorulan Büyüküstün, "Ben yeni doğum yaptım, dolayısıyla son 1 yıldır çalışmıyordum. Şu anda bir proje var gibi ama kesin olmadığı için söyleyemeyeceğim" dedi.

Tuba Büyüküstün'ün bu sözleri ünlü oyuncunun yeni sezonda bir projede yer alabilme ihtimalı olduğunu ortaya koydu.



Далеч от екрана за известно време заради раждането на близнаците Мая Земята и брат Африка, отиде в Азербайджан, за да се срещне с фенове.

В интервю тук, гледайки в трудности и на умора Buyukustun срещу деца е по-голяма, отколкото удоволствие, каза той.

Buyukustun попита един проект може да получи този сезон ", направих ново раждане, така че последният не се опитва години. В момента като че ли имаме проект, но не мога да кажа за някои, дали", каза той.

Tuba Büyüküstün'ün, за да се вземат тези думи известният играч е възможно, че даден проект се разкрива през новия сезон.


Гуги тук поне ясно превежда, че става въпрос за проект от новият сезон newsm78

Последна редакция: чт, 16 авг 2012, 20:02 от nadine1111

# 40
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug

Ето ме и мен при вас  Wink, много снимки сте ни заредили и днес - браво!   bouquet

Надин, Ванче, Ринка  Hug

Скрит текст:

Надин  Wink много издания повтарят новината, ама ние нали си я знаем...  Joy Joy Joy
Сега да открият заглавието и екипа, пък  Wink нека пак си повтарят.  Peace



А, колкото до пред-сватбените снимки на Джансел, наистина са много хубави, ама май за първи път виждам сесия преди, а не след сватбата - това се казва новатори / ама  newsm78 може и да греша и да има други, но аз да не зная/.  Peace

# 41
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Канти  Hug

Не съм те пропуснала  Wink, ама предният ми пост много се натовари, та...  Peace
Как да не отбележа  Simple Smile почерпките ти, нали тук не ме плашат калории  Wink, та му отпускам края.  Joy Joy Joy

Скрит текст:

A и музиката, която си избрала днес, тази песен на Орлин Г. и Мариана П. е най-хубавата бг. песен, според мен от последните няколко години - много я харесвам.  Peace

# 42
  • Мнения: 3
Тук сватбените снимки могат да се разгледат още по-добре

http://www.defneburat.com/59063/702678/kategorler/pinar-cansel

# 43
  • Мнения: 4 535


А аз, не мога да не ви се похваля с Еркан без мустак  Peace Joy Joy Така ще изглежда в "Дила ханъм" Wink Там съм Grinning

# 44
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Дориана  Hug

И да ''извадя'' една снимка, която май не видях досега в темата.  Peace



Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт