На море в Турция - тема 20

  • 151 139
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 352
Има ли някои да е търсил  хотел в Анталия, Бодрум или Дидим, с две деца, едното от които на 13 години. Всички, които гледах, тарифират дете на 13 години като възрастен и излиза, че трябва да резервирам все едно за 2 възрастни и още една стая за 1 възрастен- демек голямото дете и 1 дете??? Shocked Rolling Eyes
Така е. Потърси вариант за фемили рум за 3 възрастни и 1 дете. Може да е по-изгодно от 2 стаи, едната за 2 възрастни и едната за 1 възрастен и 1 дете. (DBL+EXB+ CHD)

Последна редакция: чт, 23 авг 2012, 13:03 от Diana_Don

# 76
  • Мнения: 327
ето хотели в който деца до 14 са безплатно
инфото е от мин.година,така,че може и да има промяна

ето една част от хотелите ч ,който деца до 14 год са безплатно
Kusadasi:
Onyria Claros /bivsh Carpediem/ deca do 14.99g.

Marmaris:
Club Turban Palace do 13.99g.
Marmaris Palace do 13.99g.
Mares do 13.99g.

Antalya:
Delphin Palace /plashta, no ne kato vazrasten do 14.99g/
Delphin Diva kato Delphin Palace
Lykia World do 13.99g.

Belek:
Vera Mare do 14.99g.
Limak Atlantis do13.99g.

Alanya:
Club Paradiso do 13.99g.
Delphin Botanik i Delphin Deluxe /plashta, no ne kato vazrasten do 14.99g/

Side:
Seamelia Beach Resort do 13.99g.
Amelia Beach Resort do 13.99g.

Ефталийте в Алания децата са до 15 год.

# 77
  • Мнения: 0
Здрвейте момичета , първо поздравления за прекрасното оформление на темата и труда който е вложен в това   bouquet
Бих искала съвет  Praynig
, ориентирали сме се за почивка в Турция за периода 6, 7- до около 15-16 септември аз и съпруга ми. Бих искала да използвам услугите на турстичека агенция  на която мога да се доверя напълно ,че това за което ще платя   е това което ще получа в действителнсост,Моля препоръчайте ми такава.Иска ми се тръгването да е от Пловдив, за да сме възможно най-улеснени.
Ако някой се включи със  съвет  ще бъда много благодарна   bouquet


Здравей,
Ние избрахме да използваме услугите на Lucky Holiday за Турция. Имаха доста добра оферта за Кушадасъ, но чак за края на Септември ... Ние ще сте със собствен транспорт, но те предлагат също такъв от Пловдив.
Ако искаш им прегледай сайта или направо им се обади. Момичето във Варна е супер сладурана Simple Smile
Успех и дано да намерите най-добрата оферта за ползотворна почивка  smile3525

П.С. Защо не провериш на vsichkioferti.bg (не знам дали е позволено да се дават сайтове), но там има много изгодни оферти и все с туристически агенции ...

# 78
  • София
  • Мнения: 1 742
ето хотели в който деца до 14 са безплатно
инфото е от мин.година,така,че може и да има промяна

ето една част от хотелите ч ,който деца до 14 год са безплатно
Kusadasi:
Onyria Claros /bivsh Carpediem/ deca do 14.99g.

Marmaris:
Club Turban Palace do 13.99g.
Marmaris Palace do 13.99g.
Mares do 13.99g.

Antalya:
Delphin Palace /plashta, no ne kato vazrasten do 14.99g/
Delphin Diva kato Delphin Palace
Lykia World do 13.99g.

Belek:
Vera Mare do 14.99g.
Limak Atlantis do13.99g.

Alanya:
Club Paradiso do 13.99g.
Delphin Botanik i Delphin Deluxe /plashta, no ne kato vazrasten do 14.99g/

Side:
Seamelia Beach Resort do 13.99g.
Amelia Beach Resort do 13.99g.

Ефталийте в Алания децата са до 15 год.

Много съм ти признателна!  bouquet  bouquet smile3525

# 79
  • Мнения: 0
Здравейте момичета/ момчета  Wink
Някой да има пресни впечатления от Pine Bay Holiday resort в Кушадасъ моля да сподели. Ние с мъжо сме си резервирали ваканция за края на Септември ...
Повечето коментари, който прочетохме са положителни ...
Благодаря предварително - почти smile3558  newsm10

# 80
  • София
  • Мнения: 121
Здравейте,

да попитам тези, които вече имат опит с телефонирането от Турция към Б-я.
Цената на минута от Мтел карта е 6,99лв за изходящо обаждане и 2,99 за входящо. Прекалено скъпо ми се струва.
Има ли вариант за закупуване на турска ваучерна карта и изгодна ли е? А как са цените, ако се телефонира от телефона в хотела?

Благодаря предварително за отзивите

Сигурно си на EUROTARIFF, ако си смениш роуминга на M-Tel WORLD TRAVELLER цените са горе доло приемливи изходящо 2,59 входящо 1,59

# 81
  • Мнения: 6
Здравейте, решихме да почиваме в Кушадасъ и се колебаем между дв хотела Гранд Ефе и Мерсин, от агенцията не можаха да ни помогнат с избора, та се надявам на съвет от вас .... не се надяваме на лукс, но се надяваме на прилични условия ... и малко извън темата, някой може ли да ми каже какви са цените на горивата в Турция, по-специално газ и бензин?

100 % за Мерсин.Доста добри коментари има за него и от познати ,докато за Ефе ,предимно негативни неща.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 77
Здравейте, решихме да почиваме в Кушадасъ и се колебаем между дв хотела Гранд Ефе и Мерсин, от агенцията не можаха да ни помогнат с избора, та се надявам на съвет от вас .... не се надяваме на лукс, но се надяваме на прилични условия ... и малко извън темата, някой може ли да ми каже какви са цените на горивата в Турция, по-специално газ и бензин?

100 % за Мерсин.Доста добри коментари има за него и от познати ,докато за Ефе ,предимно негативни неща.
Сърдечни благодарности!!!! 

# 83
  • Мнения: 16 176
Здравейте, решихме да почиваме в Кушадасъ и се колебаем между дв хотела Гранд Ефе и Мерсин, от агенцията не можаха да ни помогнат с избора, та се надявам на съвет от вас .... не се надяваме на лукс, но се надяваме на прилични условия ... и малко извън темата, някой може ли да ми каже какви са цените на горивата в Турция, по-специално газ и бензин?

100 % за Мерсин.Доста добри коментари има за него и от познати ,докато за Ефе ,предимно негативни неща.


Подкрепям с две ръце!

# 84
  • Мнения: 419
Момичета, почти настъпи и нашия дългоочакван ден - в събота заминаваме за  LETOONIA GOLF RESORT- Белек. Като се върна, живот и здраве, ще дам отзиви за него. Не видях да е коментиран до сега. wavey smile3509

# 85
  • София
  • Мнения: 352
Момичета, почти настъпи и нашия дългоочакван ден - в събота заминаваме за  LETOONIA GOLF RESORT- Белек. Като се върна, живот и здраве, ще дам отзиви за него. Не видях да е коментиран до сега. wavey smile3509
Чудесен хотел! Ще очакваме отзиви. В основната сграда ли ще сте настанени или в къщичките?
Приятна почивка!

# 86
  • Мнения: 2
Здравейте момичета!!! Отдавна ви чета, но едва сега реших да се вместя по повод на този хотел Виста хилл. Почти никаква читава информация не открих.... но въпреки това в неделя трябва да сме там - живот и здраве и след това ще си изкажа мнението. Не зная как стои въпроса с интернета и ако имам въможност може да ви напиша нещо и от там... Сега търся местенце за преспиване около Бергама или Едремит , Йорен....заради разходката наоколо. Приятен горещ ден!!!
Приятна почивка Roksy11!!! С нетърпение чакам да споделиш мнението си за Виста Хилл.

# 87
  • Мнения: 6
Здравейте, решихме да почиваме в Кушадасъ и се колебаем между дв хотела Гранд Ефе и Мерсин, от агенцията не можаха да ни помогнат с избора, та се надявам на съвет от вас .... не се надяваме на лукс, но се надяваме на прилични условия ... и малко извън темата, някой може ли да ми каже какви са цените на горивата в Турция, по-специално газ и бензин?

100 % за Мерсин.Доста добри коментари има за него и от познати ,докато за Ефе ,предимно негативни неща.
Сърдечни благодарности!!!!  

 За кога планирате почивката ? Има доста  други по-добри хотели в Кушадасъ на добра цена ,особено през Септември и началото на Октомври.
Ако сте само двама ,ви препоръчвам да вземете пакета който предлага Pisaro ,страхотен хотел ,а цената е без конкуренция ! И двете сте от Варна ,може да се срещнете и да си договорите почивката.

Последна редакция: чт, 23 авг 2012, 21:24 от bgtiger

# 88
  • София
  • Мнения: 2 657
Леле колко нови хора в темата Shocked Добре дошли на всички  bouquet

Момичета, почти настъпи и нашия дългоочакван ден - в събота заминаваме за  LETOONIA GOLF RESORT- Белек. Като се върна, живот и здраве, ще дам отзиви за него. Не видях да е коментиран до сега. wavey smile3509

Пожелавам прекрасна почивка и с нетърпение очаквам после отзиви за този хотел - разузнавала съм го Laughing

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 57
Здравейте,понеже никъде не видях коментар за хотел Фулия в Сиде,бихте ли ми дали линк за отзиви,понеже на снимките изглежда много добре,а и от Алфа тур ми гарантират ,че е хубав,но аз съм малко Тома неверни понеже ще водим и детето PraynigБлагодаря ви предварително Hug

Общи условия

Активация на акаунт