нормално ли е това да ми се яде.........

  • 1 731
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 389
Нормално е.И аз бях бременна с момче и не можех без сладко,но след раждането нещата се промениха.Сега рядко се сещам и още по-рядко посягам към сладкото.

# 16
  • Мнения: 5 391
Абе нормално е, и аз напоследък си похапвам, макар че по принцип не съм пристрастена.Но винаги когато мога го замествам с някой плод, там има достатъчно фруктоза Peace

# 17
  • Мнения: 7 186
На мен пък сладкото ми се прияде чак след раждането. Simple Smile
Иначе да, разбира се, че е нормално. По време на бременност може да ти се прияде какво ли не.
Хапвай си сладичко, но не прекалявай. Peace

# 18
  • Мнения: 8 769
Нормално е. Аз не съм бременна, та ми се яде до припадък,...какво остава за бременните.... Grinning

# 19
  • Мнения: 1 107
И аз бях като теб - последните два месеца от бременността омитах поне по два шоколада на ден, да не споменавам вафлите Embarassed а преди изобщо не ядях сладко. Докторката ми каза, че вероятно организмът има нужда от магнезий. Интересното е, че не ми се лепеше  newsm78 - сериозен недостиг на магнезий ще да е било  smile3532

# 20
  • Мнения: 218
Нормално е. Аз не съм бременна, та ми се яде до припадък,...какво остава за бременните.... Grinning
newsm10 newsm10 newsm10
абе нещо не се понасям даже в последно време, особено като се видя в огледалото ... с тез килца  smile3511

# 21
  • Мнения: 4 965
Всъщност, докато си бременна не трябва да те учудва какво ти се яде или не ти се яде. Не виждам връзка между храната и пола на детето. Обикновено организмът изпитва нужда от някаква храна, която да задоволи определени нужди или липси на организма.
Аз, докато бях бременна, ядях такива неща, които сега не бих и помирисала. Примерно, комбинирах филия със салам и течен шоколад или кекс с кремвирши, или крем-карамел с туршия Sick. А пък без сладко направо изпадах в абстиненция.
След раждането нещата си дойдоха на мястото,но с килцата още се боря.

# 22
  • Мнения: 515
И  аз наблягах на шоколада към края. Доколкото съм разбрала от едно от излъчванията "На кафе" с Гала, става въпрос за това, че организмът ти се нуждае от енергия (въглехидрати=шоколад). Ако се страхуваш за килограмите, потърси и други продукти от които да си ги набавиш.

Ето какво намерих за теб:
]]http://healthyfood.info.bghttps://

# 23
  • Мнения: 2 271
До средата на 9м ми се ядяха само плодове и зеленчуци-след това наблегнах на шоколада!

# 24
  • Мнения: 528
Яж си нормално е .Не лежи на това че като ядеш сладко ще е момиче.Това са бабини деветини.Щом са ти казали че е момче значи нищо няма да промениш.То си е вече човече в тебе.аз сега като кърмя всеки ден ям нещо сладко и мосле на разходката го свалям.

# 25
  • Мнения: 1 410
Нормално е! Аз колко сладолед изядох миналата зима..... Grinning

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз никога не съм обичала сладко, но в 8 месец като видех такова и ми текваха лигите Rolling EyesЕ , наядох се на сладко за десет години напред и за 19 назад (когато не ядях).Не се притеснявай хапвай си Wink
А сладолед ядях по 1 кило на ден Embarassed

# 27
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Нормално е. На мен като бях бременна ужасно ми се ядяха кестени, направо ги сънувах, а и задушени картофи ядях като разпрана.
Не можех и ден да издържа без месо, сладолед или нещо сладко.
Качих 30кг , но бързо ги свалих след това. Така че не се притеснявай, а хапвай каквото ти се яде!

# 28
  • Мнения: 1 489
В началото на бременноста ми се ядеше само солено и кисело,но към осмия месец ядях много сладко.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 907
Аз преди хич не бях по сладкото, обаче сега все не ми стига  Blush , а бебо също е момче.

Общи условия

Активация на акаунт