Нарекох те Фериха - пътят на Емир ~ 157 ~Какъв ще е пътя ......решаваш ТИ!

  • 93 650
  • 748
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 21 201
Направо тръпки ме побиват. Rolling Eyes

# 106
# 107
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
Добре заварили момичета!Благодаря ви за топлото посрещане.  bouquet

# 108
  • Мнения: 12 719


Страшно тъжно ми е това клипче направо като се сетя че наистина е завинаги си казаха сбогом и този път не само от устните и направо ми се реве всеки път рева на това клипче а тази песен ми една от най-любимите  Heart Eyes Heart Eyes Cry Cry Cry

# 109
  • Мнения: 21 201
Вярно е Диди, ФЕмирското клипче е страхотно, а песента е много тъжна. Rolling Eyes
Мен много ме е яд на ФЕмир, че загубиха ценно време, пропуснаха стотици мигове, в които можеха да са заедно и да се обичат. Толкова бяха залисани в караниците си, че любовта им остана назаден план. И защо бяха всичките тези скандали и стигане до крайности? Всичко беше напразно, хабяха сили и енергия в спорове и кавги вместо да се обичат и да гребат от живота с пълни шепи.
Ето, за тези им пропуснати мигове на щастие ме е яд на ФЕмир, защото днес любимият ни човек е до нас, но утре не се знае дали, ще е, както се случи с ФЕмир. Cry Сега Емир, ще си скубе косите, ще се самообвинява, ще съжалява, сърцето му, ще кърви,  ще се превърне в жив мъртвец от непреодолима мъка, но файда ЙОК. Cry
Затова вместо да се караме с половинките си, трябва да се обичаме и уважаваме, защото времето е необратимо и няма обратен път назад колкото и да ни се иска.

# 110
  • Мнения: 21 201
 newsm78
ADINI FERİHA KOYDUM EMİR'İN YOLU 2. TANITIM FRAGMAN ÖZETİ
emir feriha'nın vurulması sonucu olay yerinde şoka giriyor
ve feriha vefat ediyor feriha defnedilirken emir mezarlıkta fenalaşıyor ve emir'in pisikolis'i kötüy'e gidiyor.
nereye baksa ferihay'ı görüyor artık delirecekmiş gibi oluyor
intikam için cansu ve handey'e düşman oluyor emir'in bu durumu halil'den kötü oluyor.
olay verin'de bir sürpriz kişi var ki oda feriha'nın annes'i olan zehra tam feriha'nın vurulmasın'da ortaya çıkıyor.

Стига да не Ви подведа, но разбрах, че сцените във втория фрагман май, ще са на гробището и Зехра, ще се появи. Дано Praynigне съм разбрала правилно и да не е вярно, а да е само слух. Подобен трейлър никак не ми се гледа. Rolling Eyes

И още снимки от днешния епизод.

# 111
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Вярно е Диди, ФЕмирското клипче е страхотно, а песента е много тъжна. Rolling Eyes
Мен много ме е яд на ФЕмир, че загубиха ценно време, пропуснаха стотици мигове, в които можеха да са заедно и да се обичат. Толкова бяха залисани в караниците си, че любовта им остана назаден план. И защо бяха всичките тези скандали и стигане до крайности? Всичко беше напразно, хабяха сили и енергия в спорове и кавги вместо да се обичат и да гребат от живота с пълни шепи.
Ето, за тези им пропуснати мигове на щастие ме е яд на ФЕмир, защото днес любимият ни човек е до нас, но утре не се знае дали, ще е, както се случи с ФЕмир. Cry Сега Емир, ще си скубе косите, ще се самообвинява, ще съжалява, сърцето му, ще кърви,  ще се превърне в жив мъртвец от непреодолима мъка, но файда ЙОК. Cry
Затова вместо да се караме с половинките си, трябва да се обичаме и уважаваме, защото времето е необратимо и няма обратен път назад колкото и да ни се иска.

Много хубаво написано- точно и вярно!  bouquet  bouquet  bouquet

Наде, това за втория фрагман, правилно си разбрала, наистина пише, че сцената ще е на гробището и Зехра щяла да се появи точно ,когато стрелят по Фериха. ooooh!

# 112
  • Мнения: 12 719
newsm78
ADINI FERİHA KOYDUM EMİR'İN YOLU 2. TANITIM FRAGMAN ЦZETİ
emir feriha'nın vurulması sonucu olay yerinde şoka giriyor
ve feriha vefat ediyor feriha defnedilirken emir mezarlıkta fenalaşıyor ve emir'in pisikolis'i kцtьy'e gidiyor.
nereye baksa ferihay'ı gцrьyor artık delirecekmiş gibi oluyor
intikam iзin cansu ve handey'e dьşman oluyor emir'in bu durumu halil'den kцtь oluyor.
olay verin'de bir sьrpriz kişi var ki oda feriha'nın annes'i olan zehra tam feriha'nın vurulmasın'da ortaya зıkıyor.

Стига да не Ви подведа, но разбрах, че сцените във втория фрагман май, ще са на гробището и Зехра, ще се появи. Дано Praynigне съм разбрала правилно и да не е вярно, а да е само слух. Подобен трейлър никак не ми се гледа. Rolling Eyes

И още снимки от днешния епизод.

Емир ще е в началото след изтрелите в шок.
Ще полудее ще стане като Халил психиката му много ще се влоши след смърта на Фериха.
Става като луд на всякъде където погледне ще вижда Фериха  Cry Cry
За да си отмъсти дори става враг с Ханде и Джансу състоянието му става по-лошо и от това на Халил.
Точно когато са застреляли Фериха майка и се появява  ooooh! ooooh! ooooh!
Забравих да напиша че на погребението на Фериха, Емир буквално откача Sad

# 113
  • Мнения: 0
Наде  bouquetДиди  bouquet

68еп ще е ужас Rolling Eyes

# 114
  • Мнения: 21 201
От сета.
Това изречение придружава снимката. Доколкото разбрах това е новия дом на Емир.

Emrin yeni evi olduğu söyleniyor.

# 115
  • Мнения: 12 719
От сета.
Това изречение придружава снимката. Доколкото разбрах това е новия дом на Емир.

Emrin yeni evi olduğu söyleniyor.

Вярно си разбрала  Peace Peace
Боже голям рев ще падаа  Cry Cry Cry

# 116
  • Мнения: 21 201
Диди, мерси   bouquet за превода.
Ще е шок и ужас. Аз май наистина се чудя дали да гледам 68 серия. Rolling Eyes
Жестоко е направо да ни покажат закъснялата от път Зехра точно в момента когато застрелват дъщеря й. За състоянието на Емир нямам думи. Още като го видях във фрагмана и не ми харесаха вида му и погледа му, ама никак. Приличаше  ми на излезнал току що затворник. Rolling Eyes
Мисля, че Чаги, ще се справи блестящо с подобни сцени, защото му се отдава да пресъздава образа на страдащия и разгневен Емир.

# 117
  • Мнения: 12 719
Диди, мерси   bouquet за превода.
Ще е шок и ужас. Аз май наистина се чудя дали да гледам 68 серия. Rolling Eyes
Жестоко е направо да ни покажат закъснялата от път Зехра точно в момента когато застрелват дъщеря й. За състоянието на Емир нямам думи. Още като го видях във фрагмана и не ми харесаха вида му и погледа му, ама никак. Приличаше  ми на излезнал току що затворник. Rolling Eyes
Мисля, че Чаги, ще се справи блестящо с подобни сцени, защото му се отдава да пресъздава образа на страдащия и разгневен Емир.
Аз не се колебая има кърпи у нас бол  Cry Cry

# 118
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098


Диде,  bouquet  bouquet  bouquet

И аз вече започвам да се чудя, да гледам ли 68 епизод на 7 септември или да го оставя за по- късно и да го гледам след като прочета коментарите ви... ooooh! ooooh! ooooh!

# 119
  • Мнения: 21 201
Още като свърши сезона знаех, че нарочно прекъсват сцената посредата за да се чудим и маем цяло лято жива ли е Фери или не. Още тогава разбрах, че следващия епизод т.е. 68, ще е кошмар и, ще следва непоносимо продължение.  Sick
Щом състоянието му, ще е по-зле от това и на Халил Cry за какво говорим въобще, за мъка и ад под небето. ooooh!
Освен, че, ще е тежък епизода той, ще е и последния, в който, ще видим запоследно всички актьори заедно. Cry

Общи условия

Активация на акаунт