Мъж отказва на жена...?!

  • 21 526
  • 304
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 135

Аз имам мярка Соте / въпреки, че няма права пропорционалност/, но отклонение +- над допуска, не са ми по вкуса.

Казвал съм ви и друг път, имам колега дето му е къде 30 -те... не можеше гадже да се завърти покрай него... отначало му се радват кат му скиват пакета... но стигне ли се до нещо по сериозно рядко някоя се навива... та затова ви казвам да не бързате с изводите щото сакатлъците са неизбежни.. пък и не всяка може да поеме такъв товар.. дет казваш, мерките требе да се спазват!!!  Peace

# 271
# 272
  • Мнения: 2 448
Tова само на база отговори на въпроси. Обаче в действителност реакциите съвсем не са такива. Голям смях са скритите камери, в които красиви жени правят недвусмислени намеци за секс с непознати и дори се събличат подканяйки ги, тогава се оказва, че всички мъже са в онези малкото проценти не готови за секс с привлекателна непозната.  Laughing

# 273
  • Мнения: 135

 Голям смях са скритите камери, в които красиви жени правят недвусмислени намеци за секс с непознати и дори се събличат подканяйки ги, тогава се оказва, че всички мъже са в онези малкото проценти не готови за секс с привлекателна непозната.  Laughing

Много точно.  Laughing

Но пък в древността жреците са правели жертвоприношения на девици... защо ли... просто е... че кой нормален би принесъл в жертва некоя дашна бре!!!!  Laughing

# 274
  • Мнения: 2 510

Аз имам мярка Соте / въпреки, че няма права пропорционалност/, но отклонение +- над допуска, не са ми по вкуса.
неизбежни.. пък и не всяка може да поеме такъв товар.. дет казваш, мерките требе да се спазват!!!  Peace
Не е въпросът какво имаш, а как го използваш.
Големите атрибути, освен на жените създават проблеми и на притежателите им от функционално естество.
На твоя приятел мога да кажа, че не трябва да си използва цялото достойнство, ако може да го вдигне.
Предходният ми пост беше ироничен.
Спокойно, не проверявам мъжете в панталоните /моите поне това са притежавали/, но при случая на Мери, не бих си позволила "топката да остане в мен".
Човек мисли, ако има какво да мисли и с какво , преди да тръгне да се овърта около всяка "кучка с вдигната опашка".
Моята опашка мога да си я вдигам когато си искам, но песовете да не се овъртат прекалено близко, ако поне не могат да лижат.

# 275
  • Варна
  • Мнения: 2 272
А бе Снеже, за какви проверки ми говориш!? Ако не го е натопорчил ще разбереш едно голямо нищо.  Laughing
Всеизвестен факт е, че по- малките в отпуснато състояние... атрибути, увеличават в много по- голяма степен размера си при възбуда. Така, че дори и да ти се види достатъчен докато проверяваш, когато се наложи да го използва може да няма съществени изменения в размера.
И изобщо...това с проверката издиша отвсякъде. Simple Smile

# 276
  • Мнения: 278
А бе Снеже, за какви проверки ми говориш!? Ако не го е натопорчил ще разбереш едно голямо нищо.  Laughing
Всеизвестен факт е, че по- малките в отпуснато състояние... атрибути, увеличават в много по- голяма степен размера си при възбуда. Така, че дори и да ти се види достатъчен докато проверяваш, когато се наложи да го използва може да няма съществени изменения в размера.
И изобщо...това с проверката издиша отвсякъде. Simple Smile

той няма ли да го натопор4и, докато трае проверката?

# 277
  • Варна
  • Мнения: 2 272
Ако е много бърза или пък неусетна, може и да не свари.  Laughing

# 278
  • Мнения: 2 510
То, че издиша от всякъде ми е ясно, но иди да го обясниш на един мъж.
Слушала ли си разговори между мъже за общите бани както и при раздяла с жена.
Атрибутът им е най- важното нещо и иди да обясняваш, че е важно как си го използват.
Да не ставам като в онзи виц "дължината или диаметъра е по- съществен".

Така, че за случая ,този тип щеше да го постави на мястото му.

# 279
  • Мнения: 2 510
Ако е много бърза или пък неусетна, може и да не свари.  Laughing
Тогава за какво ми е.
Той трябва да е натоварен по времето на страстната целувчица.
Иначе, за какво мие.

# 280
  • Мнения: 3 659
 Crazy Трябва да е като пушка, на секундата готов Mr. Green

# 281
  • Мнения: 2 510
Crazy Трябва да е като пушка, на секундата готов Mr. Green
След еди колко си години съвместен живот може и да ти трябва подготовка, но при такива случай - не.
Виж, свалянето е друг въпрос.

# 282
  • Мнения: 278
Crazy Трябва да е като пушка, на секундата готов Mr. Green

той ако не се е подготвил до "пред вратата" ...   зна4и изобщо не е имал намерение да се подготвя.

# 283
  • Мнения: 116
Както казваше една моя приятелка на бившият си-"Чакай ме изкъпан,парфюмиран,по презерватив!"

# 284
  • Мнения: 2 510
Crazy Трябва да е като пушка, на секундата готов Mr. Green
той ако не се е подготвил до "пред вратата" ...   зна4и изобщо не е имал намерение да се подготвя.
Намерението и моженето са доста различна част, но хайде.
Не можеш ли да стартираш поне, не правиш тренировки.

Както казваше една моя приятелка на бившият си-"Чакай ме изкъпан,парфюмиран,по презерватив!"

[/quote]
Не е лошо авторката да звънне на този и да му го каже.

Общи условия

Активация на акаунт