Мъж отказва на жена...?!

  • 21 508
  • 304
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 2 269
На мен не са ми отказвали. Предполагам защото не съм си искала или поне не така натрапчиво, че да се налага да ми го заявяват в прав текст.
Този фръцльо обаче, не е от тези, принципните. Играйка си на котка и мишка- целувки, натискане и дето се вика точно преди да го... "положи" се усеща, че имал задръжки.  Да бе, да! Joy

# 61
  • Мнения: 135

Брей, и мъжете вече взеха да въртят игрички!

От вас се учим!!!!  Whistling

Обикновено подгони ли ви чевръстата гад... тогава се заигравате.  Sunglasses

# 62
  • Мнения: 1 846
Здравейте , случи ми се странна случка ... С един мъж от доста време се познаваме и си хвърляме по едно око , преди две вечери се засякохме и доста си говорихме , разбрахме се че имаме интерес един към друг (не само аз към него) , но точно преди да стигнем до съществената част каза , че има приятелка която е далеч и ще му е гузно , но все пак продължава да ме харесва и желае , в крайна сметка изпрати ме до нас целуна ме страстно и изчезна .... не се случи нищо........  NeWS78 Не мога да си обясня случката и вече два дни си мисля само за него  Whistling Някой може ли да ми я обясни  Thinking Пуснах тази тема в клюкарника , защото не знаех къде  newsm78
Ами явно това е и целта да мислиш за него. Wink

Ееее, тогава нещата значително се опростяват Simple Smile Просто му го кажи и няма да имаш никакви проблеми  Mr. Green
бе аз съм му го казала това казах му ,че не ме интересува приятелката му , че няма да му досаждам на главата просто ме привлича и това е не съм крила , аз толкова рядко си харесвам някого и как няма да му го кажа директна бях. Човека ми отговори, че съм изкусителка и той много пъти си мислил за секс с мен и си представял колко е хубаво и бил сигурен , че тяло да се получи ... Аз за това съм толкова учудена от случката , защото и с думи и действия показва това което очаквам , ама все го е било страх да не му е гузно  Crossing Arms
Ясно защо мъжете предпочитат жени като вас- Със сериозна професия и дете. Peace

# 63
  • Мнения: 481
какво чудно има, че един мъж отказва да прави секс с някоя ( дори и да я желае), защото има морални задръжки?

# 64
  • Мнения: 116
Или може би тук са се събрали все жени,на които никога не е отказвано?
За да ти откажат, трябва да предложиш.

Е то и аз в съвсем в прав текст не съм предлагала,но предвид обстоятелствата беше ясно какво искам.

# 65
  • Мнения: 12 473
какво чудно има, че един мъж отказва да прави секс с някоя ( дори и да я желае), защото има морални задръжки?


А де?
То на мен ми се е случвало, защо и на мъжете да им се? newsm78

# 66
  • Мнения: 1 846
какво чудно има, че един мъж отказва да прави секс с някоя ( дори и да я желае), защото има морални задръжки?

Нищо чудно няма, освен целувката. Laughing И точно в случая не виждам за какъв морал става дума като той даже не е женен. Peace

# 67
  • Мнения: 481
щом я е целунал, вече няма връщане назад така ли? Направил е грешка, спрял се е навреме.
Ако сега няма морал към приятелката си, как очакваш някой ден има морал към жена си?
Да не мислиш, че ще му го присадят като се подпише в гражданското  Laughing

# 68
  • София
  • Мнения: 62 595
ако имаше морал, нямаше да целува чужди жени. А той е изиграл театрото от първо действие, а на последното се сетил, че има гадже!

# 69
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 903
Случва се човек да осъзнае какво върши по-късно, отколкото трябва. Изтрезняването в такива ситуации е силно индивидуално, може да стане във всеки един момент.

# 70
  • Мнения: 1 288
Слушайте кака ви какво ви хортува - ще стане сексът, не страда от излишен морал човекът, но не бих се надявала на коректност в дори секс отношения - и там ще върти номера. Кака ви оттам се връща. Омммммм Praynig

# 71
  • Мнения: X
какво чудно има, че един мъж отказва да прави секс с някоя ( дори и да я желае), защото има морални задръжки?

Нищо чудно няма, освен целувката. Laughing И точно в случая не виждам за какъв морал става дума като той даже не е женен. Peace
Т.е., щом не се е разписал в гражданското, връзката не важи?   newsm78
Ами...да му мислят съвместно съжителстващите, дето не са женени...    Laughing


Интересното е , колко много хора намират за странно мъж да има съвест и да иска да е честен и лоялен към приятелката си....  толкова ли се е изродил света вече?!   
Щом някоя им подсвирне и те са задължени да свалят гащите?

# 72
  • Мнения: 7 947
Ти май така и не успя да вденеш каква е разликата между гаджета, бракувани и съвместното съжителство. Не че има значение.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Оф....накъде избихте! Laughing Четохте ли първия пост или си коментирате по принцип?
Мъжете не се отдръпват точно преди случката, това си е запазен женски похват. Ако ще си слагат спирачки си ги слагат много преди да се натискат с когото и да било.

# 74
  • Мнения: 135
Човека може да си е намерил нещо по добро. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт