American Horror Story - 4

  • 18 765
  • 730
  •   1
Отговори
# 240
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119

Познаваш поп? Или и ти като Лизет имаш роднински връзки Горе?  hahaha

Драсти, Креми, приятно гледане.  Grinning
Благодаря момичета.Подхващам 6-та серия.Почнах го снощи, ако имах повече свободно време до днес дс съм го изгледала.Тая вечер със сигурност ще изгледам поне 3 серии.Като гледам тука всички сме и фенове на братята.Много са ми любими.Прекъснах ги заради този сериал.И зомбитата съм изгледала. Laughing

# 241
  • София
  • Мнения: 39 385
Кои зомбита Thinking
Дайте нещо да зяпам, френските пуканки ми засядат между зъбите вече.
Грим, ъ? Whistling

# 242
  • Мнения: 3 735
Аз зомбитата хич не съм ги подхващала този път, Грим също не гледам, та нищо не мога да препоръчам.

Ех, шеста серия...после осма, десета, единайсета... Ех!

# 243
  • Мнения: 326
Пуц, ти колко пъти го изгледа?  Whistling

# 244
  • Мнения: 3 735
Амиии осми и десети епизод доста, 5-6 пъти, другите май по два. А сега вече изобщо не мога да го гледам, толкова съм настръхнала в очакване.  Confused

# 245
  • Мнения: 78
Аз го гледам и го харесвам, да, препоръчвам.  Peace

# 246
  • Мнения: 6 519
"Грим" превалям първи сезон- много увличащ  Laughing Зомбитата(The Walking Dead) ,чакаме трети сезон - харесвам го   Wink
Някакви пресни новини, снимки ?

# 247
# 248
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Сега, аз се замислих (за кратко). Дали смятат да ни удавят в тийзъри тоя месец? Да зомбясаме подходящо октомври?

О дано  Praynig Praynig Praynig

Грим и аз го препоръчвам  Wink Peace

# 249
  • Мнения: 3 735
Хм, не знам дали постъпвам разумно, но не мога да се стърпя: Фотосесията на Евън, за която стана дума. Чувствайте се свободни да се подигравате, мойта песен е изпята.  Heart Eyes

# 250
  • Мнения: 6 519
Пуц, как да се подиграваме на таз хубост  Laughing Сега като го подпукат едни фотосесии, интервюта , реклами......

# 251
  • Мнения: 3 735
Ами каретата са доста хумористични, да ти кажа. Но не и върху него.  Flutter

Да подпукват, тук съм!  Mr. Green От реклами няма нужда, по-добре без тях.

# 252
  • Мнения: 6 519
Абе каретата,ти кажи има ли мъж с кожено яке и да не е секси  Wink

# 253
  • Мнения: 3 735
Ми има, да давам ли пример от сериала? За двама се сещам одма!  hahaha

И още нещо - забелязах, че Адам Левин поразително прилича на Дилън Макдърмът. Дали е случайно?  Twisted Evil Или са сметнали за необходимо във всеки сезон да има по един неандерталец (да ме прощават фенките му)?

# 254
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 403
Абе каретата,ти кажи има ли мъж с кожено яке и да не е секси  Wink

Ей ся ме уби направо! smile3544 smile3544 smile3544

Общи условия

Активация на акаунт