Първокласници - набор 2005 - 8

  • 35 770
  • 742
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 498
Хей момичета от утре е септември месец Simple Smile Като бях малка ме взимаха на 9-10 септември всяка година след 3 -4 месеца при баба ми ваканция. Славни времена бяха. Не съм и мислила че моите деца няма да имат такова детство, но ето че са принудени да стоят в София цялата ваканция.
Виждам че на голямата ми дъщеря много й доскучава и добре че започва 1 клас. Въпреки усилията ни да ги разнообразяваме лятото, не можем да отделяме нито толкова време, нито толкова пари. Все пак това са 4 месеца ! Дайте идеи да помислим отсега за другото лято - проверени школи, лагери, еднодневни екскурзии, изобщо фирми на които може да се доверим. Как развличате децата вие лятото ?

# 571
  • София
  • Мнения: 4 312
Моите хлапета нямат любими муз. изпълнители, тъй като вкъщи рядко се слуша музика. Баща им вечер като се прибере от работа си пуска някой от муз. канали, но това е твърде рядко. Чалга и унас не се слуша и те дори не знаят, че има.
Дете от площадката, обаче е много на ясно с този вид "изкуство" и няма ден в който да е навън и да не си тананика някоя песен Close. За щастие Дани не му обръща внимание и за момента не съм чула и той да припява.
Относно " Дим да ме няма", слушали са я няколко пъти и след това си е припяваха от време на време. Интересна случка, ни се случи последния път, когато ходихме на плаж и от кафето пуснаха въпросната песен. Почти нямаше дете от 2 до 6 - 7 год., което да не започна да си пее или по - малките да се клатят в ритъма Laughing.

# 572
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
.... Почти нямаше дете от 2 до 6 - 7 год., което да не започна да си пее или по - малките да се клатят в ритъма Laughing.
Хахахахаха!
Моите пеят доста често и тази  Wink : Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego  - http://vbox7.com/play:1e3ebb18be

# 573
  • София
  • Мнения: 161
Моят още от яслата е много музикален, от две години насам сам си търси музика в http://www.youtube.com/ и http://vbox7.com/, научи се сам да изписва групите на латиница и да си ги търси, аз понякога не издържам на голямата шумотевица и се крия в кухнята  Mr. Green
Има всички музикални инструменти - 3 китари, барабани - 2 вида, микрофони, светещи диско лампи от Джъмбо, всичко, което може да се сетите и се продава в детски вариант.
Мечтата му е да става рок звезда, макар че се двоуми между рок звезда и лекар  Grinning
Определено музикалните му вкусове са повлияни изцяло от баща му, ходят и на концерти заедно, харесват рок музика. Със сигурност на тази възраст се влияят много... Тортата за миналия рожден ден беше с AC/DC... Музиката в нас е на голяма почит...
Вещи, пуснахте ли тото... от сърце желая да спечелите  Hug

# 574
  • София
  • Мнения: 8 832
.... Почти нямаше дете от 2 до 6 - 7 год., което да не започна да си пее или по - малките да се клатят в ритъма Laughing.
Хахахахаха!
Моите пеят доста често и тази  Wink : Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego  - http://vbox7.com/play:1e3ebb18be
Това е любимата песен и на сина ми, даже телефонът му звъни по този начин. Иначе "Дим да ме няма" е хит дори на малката.

# 575
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Моите пеят доста често и тази  Wink : Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego  - http://vbox7.com/play:1e3ebb18be

Ау, тази песен не мога да я понасям. Всички хлапета в групата на сина ми се бяха побъркали по нея и непрекъснато я пееха, кълчеха се и се лигавеха ужасно.

Синът ми по моето мнение на неспециалист има музикален слух и добро чувство за ритъм. Иска да го записваме на китара и барабани, но засега ще е само на китара. Но, първо да посвикне с реда в училище и спазването на дисциплина, че какъвто е бесен, се опасявам, че ще му дойде в повече стоенето на едно място - в клас, на уроците.

п.п. Аз няма да споделям той какви песни пее, че сигурно ще ме линчувате  Mr. Green.

# 576
  • Мнения: 6 792
Моите пеят доста често и тази  Wink : Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego  - http://vbox7.com/play:1e3ebb18be
Тове беше гвоздея в програмата за завършването на детската градина ,то бяха танци ,имитации че свирят и изобщо  Grinning забавляваха се децата.

# 577
  • Мнения: 12 452
О, да.. как я пропуснах.. Единственото полезно от тази песен за мен е, че си обяснихме, че в Бразилия говорят португалски, а не бразилски.. Simple Smile

# 578
  • София
  • Мнения: 64
Момичета, какво ще правите относно телефон за първолаците newsm78
ние мислим една карта би-кънект да му дадем и един от старите ни телефони newsm78

И нашите деца са с такива. Баткото миналата година изкара с 10 лв  Mr. Green

И нашите са така а баткото с 5лв е от миналата година в момента има 1.34- Joy ще му го спрат за неговорене

# 579
  • София
  • Мнения: 2 164
Mr. Green Любима и на моята дъщеря, може да гледа клипа сто пъти. Харесва и другите песни на групата, нали е почти адашка с вокалистката.
Както и да е...

виртуална, изобщо не искам да мисля отсега за другото лято. Единственото, което искам в момента, е дъщеря да ми си дойде у дома. Толкова много ми липсва вече  Cry. Извинете...

# 580
  • Мнения: 4 694
По въпроса за музиката - в момента хит и за двете са "Дим да ме няма", "Ти не може да ме спреш" и "Носсааа, носсаааааа" (Мишел Тело Laughing). Теа е фен на Майкъл Джексън (това беше първото й пробуждане за музика, в смисъл да пита - кой е този - когато почина и започнаха да го въртят по всички възможни телевизии). Кефи се и на брейкденс, само да чуе нещо подходящо, започва да върти хеликоптери по пода. Иначе, вечер у нас се слуша/гледа музика, обикновено VH1, разбрали сме се това да е компромисът между детски и новини Laughing Ние слушаме и доста некомерсиални изпълнители, основно фюжън и етно джаз, боса нова, есид, смут, ню джаз, суинг. В колата слушаме Джаз ФМ.
Да си призная, странно ми е да се очаква децата да слушат това, което ние сме слушали на младини Peace Само като си спомня примерно дарк уейв периода ми, бррр, по-добре не. Достатъчно е да сформираш някакво усещане още в началото, а после смятам, че с така оформен вкус няма да тръгнат да слушат чалга.

# 581
  • София
  • Мнения: 2 814
.... Почти нямаше дете от 2 до 6 - 7 год., което да не започна да си пее или по - малките да се клатят в ритъма Laughing.
Хахахахаха!
Моите пеят доста често и тази  Wink : Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego  - http://vbox7.com/play:1e3ebb18be
дъщеря ми също много я харесва тази песен, от детската градина, разбира се, модерните танци, явно баткото и каката са едни и също в повечето градини в софия  Laughing

# 582
  • София
  • Мнения: 830
Аз загледах етикети из книжарниците и ми се вижда твърде малко оставено мястото за предмета, за името на детето да не говорим.
Аз имам двама ученика тази година и бройката на етикетите нарастна заплашително.  Grinning
Взимам готови, самозалепващи се етикети, НЕнадписани, формат А4. Правя един документ на word пак формат А4 и надписвам имена, предменти, класове, както ръкописно. Избирам някой готин шрифт, но черен и зареждам А4 етикетите вместо хартия в принтера. И принтвам директно върху етикетите. Има вероятност да съсипеш един два листа, но те не са много скъпи.

# 583
  • Мнения: 6 792
Елспет би ли показала как изглеждат тези етикети?

# 584
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 387
Аз загледах етикети из книжарниците и ми се вижда твърде малко оставено мястото за предмета, за името на детето да не говорим.
Аз имам двама ученика тази година и бройката на етикетите нарастна заплашително.  Grinning
Взимам готови, самозалепващи се етикети, НЕнадписани, формат А4. Правя един документ на word пак формат А4 и надписвам имена, предменти, класове, както ръкописно. Избирам някой готин шрифт, но черен и зареждам А4 етикетите вместо хартия в принтера. И принтвам директно върху етикетите. Има вероятност да съсипеш един два листа, но те не са много скъпи.

Аз си мислех с печатни букви да ги надпиша, че по-лесно ще ги чете. Ти ме хвърли в размисли.
Какво точно пишеш - нещо такова ли?
Тетрадка (Учебник) по
МАТЕМАТИКА
на
Петър ... ....
1А клас
... училище


За музиката - току що и аз го питах кой му е любимия изпълнител и ме застреля с Риана. Баща му се занимава с музика и слушаме различни стилове. Най-много се тачат Металика и ACDC. Даже миналата година беше голям рев, че не го взехме на концерта. Та за това ми изненада с отговора.
За любима песен - От днес имам вече нови панталонки.
Има няколко любими парчета на Металика и все ни кара да му ги пускаме в колата, но не може да запомни заглавията. Иначе непрекъснато, ама нон стоп нещо тананика и цъка с уста. Казва че има музика в главата. На моменти чак ме влудява... спира само докато яде.

Общи условия

Активация на акаунт