Първокласници - набор 2005 - 8

  • 32 480
  • 742
  •   1
Отговори
# 660
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Мили мами, виждали ли сте подвързии за тетрадки с герой?  bouquet
да в Хиполенд
Благодаря! Hug

# 661
  • Мнения: 1 114
Ха  Резултатите от годишния й тест са почти 100% и тази година ще учи с деца в втори и трети клас. Парадокса е че сега ще е 1 клас по българската система и 2-3 по английската. 

Извинявай, наистина ли мислиш, че тя е настигнала в езиково отношение 7-8 годишни деца, за които английският е роден език?!?   Shocked
Това, че е в езикова школа с второкласници, не означава, че се справя на ниво 2 клас в английско училище!
Ама някои хора като започнат с изхвърлянията....  Joy

# 662
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
jd, нещо съм изпуснала, но защо сте на училище толкова рано?
......

Предлагат възможност на всички, които желаят да водят децата за кратко от началото на месец септември, до началото на учебната година. Да видят какво е това училище и да се запознаят - с госпожата и другите деца. Вчера бяха само три, днес може и да сме сами. Но госпожата така или иначе каза, че за нас си трябва такъв адаптационен период и няма да ни върнат, даже напротив - настоява да ходим. Въпреки, че са закъснели с ремонтите в училището и през почивните дни или другата седмица най-вероятно ще боядисват точно тяхната класна стая. Като цяло до тук съм доволна, довечера имаме родителска среща.
Дано да сме доволни всички от избраните за децата си училища Hug

Lilotti, не съм виртуална, но аз вярвам, без да познавам детето. Моето си говореше спокойно на английски с деца, чийто роден език е именно английски още преди да почне да ходи в школа. Само от единия час в училище + песнички, игри и филми в нас доста преди да почне училище.

# 663
  • София
  • Мнения: 3 924
Здравейте  Hug.
jd, много хубаво, че има възможност децата по - рано да се запознаят с у - щето и да разберат за какво става въпрос. И аз бих се радвала, ако в нашето има подобна практика, защото преди няколко дни обяснявах на Дани, че у - щето, не е като ДГ, но той нещо не ме взе на сериозно Mr. Green.
МТВ, и аз ще съм като майката от снимката, че с две хлапета вкъщи...вече не се издържа Whistling.
Подвързии с герои, има в Ориндж, на цена от 1,70 лв./брой.

# 664
  • София
  • Мнения: 64
Здравейте  Hug.
jd, много хубаво, че има възможност децата по - рано да се запознаят с у - щето и да разберат за какво става въпрос. И аз бих се радвала, ако в нашето има подобна практика, защото преди няколко дни обяснявах на Дани, че у - щето, не е като ДГ, но той нещо не ме взе на сериозно Mr. Green.
МТВ, и аз ще съм като майката от снимката, че с две хлапета вкъщи...вече не се издържа Whistling.
Подвързии с герои, има в Ориндж, на цена от 1,70 лв./брой.

и в къщи е същото хихихи а вчера имаше родителска за първокласника и вече ня бях толкова щастлива

# 665
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 266
ученикът си е вече вкъщи. хареса раницата - само малко трябвало да и се стегнат презрамките и всичко било наред Simple Smile другите покупки сигурно ще се разглеждат цял ден. довечера ще разбера какви са отзивите...

# 666
  • София
  • Мнения: 2 164
Подвързии ще купувам като се прибере ученичката, да си ги избере сама. Не знам на каква вълна е в момента. Миналата година всичко й беше тематично /несесер, подвързии, папка…/ с една героиня, но в края на годината ми заяви, че вече не я харесва и иска да я сменя  ooooh!.

Jd, хубава практика  Peace.

Аз пък съм обратното на снимката с майката, може би, защото съм с едно дете. Нямам търпение да си дойде и да си е вкъщи.

Дрешки съм започнала да зареждам, защото нищо от пролетта не й става.

# 667
  • Мнения: 6 133
Аз едвам издържах с двамата целия юни и юли пуснах малкия на ясла , но при мен си оказа влияние и това че миналата година изкарах абсолютно сама с двамата почти 8 месеца и гледам да имам време и за почивка ,а моите не са от лесните,винаги има някой сърдит и някой набит когато са заедно  ooooh!
Днес купих още няколко дреболийки останаха боички и моливи .Ходих до училището много усмихнати учителки на първи клас видях,за съжаление все още не съм виждала нашата,но до довечера има още малко време, тъкмо да си видя списъка с въпроси. Все се надявам да не е нужно да задавам,но знае ли човек.

# 668
  • Мнения: 9 494
МТВ, и аз ще съм като майката от снимката, че с две хлапета вкъщи...вече не се издържа Whistling.

Mr. Green И аз, и аз...че са ми опнали нервите яко Twisted Evil

Относно запознаването със школото-това го свърших преди месец някъде...така процедирах и навремето с детската градина Peace
Заведох го да разгледа стаите (още не знаем коя ще е "неговата"), показах му къде са тоалетните, стола, занималнята, двора, физкултурните салони.. за да е наясно с обстановката Wink

Утре е РС, но ние отиваме да релаксираме на море, и ще иде баба му вместо мен Sunglasses

# 669
  • София
  • Мнения: 7 153
Немирница, много ми се вижда това домашно като за трети учебен ден, желая успех на детенцето ти.

# 670
  • София
  • Мнения: 64
МТВ, и аз ще съм като майката от снимката, че с две хлапета вкъщи...вече не се издържа Whistling.

Mr. Green И аз, и аз...че са ми опнали нервите яко Twisted Evil

Относно запознаването със школото-това го свърших преди месец някъде...така процедирах и навремето с детската градина Peace
Заведох го да разгледа стаите (още не знаем коя ще е "неговата"), показах му къде са тоалетните, стола, занималнята, двора, физкултурните салони.. за да е наясно с обстановката Wink

Утре е РС, но ние отиваме да релаксираме на море, и ще иде баба му вместо мен Sunglasses

късметлийка бабата ще го отнесе дано не е като в нашето у-ще (20лв за това 20лв за онова и накрая по 70лв за униформи)

# 671
  • Мнения: 6 133

късметлийка бабата ще го отнесе дано не е като в нашето у-ще (20лв за това 20лв за онова и накрая по 70лв за униформи)
Е за униформите в последния момент ли ви информират ?

# 672
  • София
  • Мнения: 64

късметлийка бабата ще го отнесе дано не е като в нашето у-ще (20лв за това 20лв за онова и накрая по 70лв за униформи)
Е за униформите в последния момент ли ви информират ?
така се очертава сега събираме парите и към нова година щели да са готови
иначе всеки ден щели да са с тях,че миналата година бяха само в петък

# 673
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Сега си мисля, че за униформата, която еза първия учебен ден, която е панталон, риза, елек, обувки ще трябва да купувам.Всичките, които имаме са подобни на маратонки или спортни обувки. newsm78

# 674
  • Мнения: 6 133
*Lilac* то и аз това се чудих,ама има още малко време ,нека поне ни ги ушият , че нямам думи колко са несериозни

Общи условия

Активация на акаунт