Отговори
# 45
  • Мнения: 1 479
Наистина времето лети!
И аз съм в темата от пролетта на 2007 , когато всички чакахме Анди да се роди с нетърпение!
Ще бягаме с ММ към летището и после съм на бач от 16ч. до 1 ч. - няма начин!
Ох, мъчно ми е!

# 46
  • София
  • Мнения: 1 642
Честит празник Мариетке, да е жив и здрав Анди и много да те радва   bouquet И аз помня времето, когато го чакахме да се роди и брояхме дните  Heart Eyes

И моят баща днес е рожденник  Simple Smile та по тоя повод ще празнуваме с всички екстри  Mr. Green

# 47
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Здравейте, момичета!
Надявам се, че приемате попълнения.
На 38 години съм, 150 см., 70 кг.
От един месец спазвам доста строг режим на хранене. До обед съм само на плодове, на обед и за вечеря ям месо (яйца или сирене) с пресни зеленчуци. Тренирам в 14 часа за около 1 час на кростренажор в домашни условия. За голямо мое съжаления ефект няма никакъв. Нито съм отслабнала, нито сантиметри съм намалила.
Преди второто раждане този режим ме вкарваше в норми за 30-40 дни.
Дайте идея какво да променя. Единственото за което се сещам е да започна да тренирам вечер, но това едва ли чак толкова ускори нещата.
Препоръчайте ми и някой добър фет бърнър, ако сте ползвали и има ефект.
Приятен ден и много минуси на всички.

# 48
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Благодаря ви за страхотните пожелания Heart Eyes!!!
Корсе, да е жив и здрав татко ти  bouquet!

Разбира се, че помня лентичката, сякаш вчера беше...

# 49
  • Мнения: 5 873
Юле,жив и здрав да е баща ти! Весел празник! Simple Smile

# 50
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Честит рожден ден на Андриан!

Щастлив, усмихнат, не много палав и по-често слушащ майка си!


Ако последното въобще е възможно..  Laughing
Иначе, чакам разрез на тортата.. Така де, да оплакна око.  Mr. Green


Честит празник и в семейството на Корсата!
Да сте здрави всички!   bouquet

# 51
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511


Щастлив, усмихнат, не много палав и по-често слушащ майка си! [/size][/color] [/b]


 Rolling Eyes Crossing Arms Whistling

Разрез...ми...едно мижаво парченце е остало в хладилника...

# 52
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Честит празник, Мариетка! Hug
Титинка, добре дошла при нас! Simple Smile Това, което аз мога да посъветвам е да изтеглиш вечерята възможно най- рано и да замениш сиренето с извара. Не забравяй и пиенето на вода Wink Успех!

# 53
  • В Балкана
  • Мнения: 672

Разрез...ми...едно мижаво парченце е остало в хладилника...
То, ако беше останало повече, щях да се учудя.  Laughing

Добро неделно утро!   bouquet
Да си отдъхнете добре и да пиете вода!  Hug


Титинка, добре дошла!   bouquet
Или ядеш малко или много, или не пиеш достатъчно вода.. Можеш ли да си сметнеш калориите на храната за 2-3 дни?.. Какво слагаш на зеленчуците - олио? Сиренето да не е прекалено много?  Rolling Eyes
Аз лично кростренажора бих го оставила за 10-15 мин. на ден, а през останалото време бих правила някоя тренировка. Има тема във форума - домашни тренировки. На първа страница има линкове.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро утро и от мен ... то си е добър ден, ама аз точно си отпочвам кафето  Mr. Green

Титинка разкажи ни повече за този режим, колко пъти си го правила, кога последно е имал ефект и т.н. Според мен организмът ти е привикнали затова нямаш ефект, трябва да направиш нещо кардиналноразлично, за да събудиш метаболизма ... но все пак така ми изглежда само на първо четене  Peace и добре дошла.

Авентурке, как си мила, на сред вашата зима ... не, че нямам информация и по другите канали, но е бегла, ти вземи та разкажи сега  Peace

Аз съм все така нережимна и доволна от живота  Mr. Green От 16ч застъпвам с ансамбъла - детски и наш - на София диша. Ще участваме с хорца, възможно най-лесни и забавни, за да се хващат хората с нас. Даже ще си бъда с носия. Чакат ни 5 часа танци на площад Независимост. Който има мерак да ни види, да заповяда  Grinning Мен, както е известно, отдалеч ще ме познаете ... ъъъ изпървом чуете  Joy Joy Joy

Хади, отивам да писателствам ... дано стане тоя път, че с тия емоции, не мога да седна да разкажа за Полша  Crazy

Приятен и почивен неделен ден!   bouquet

# 55
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Това за което казвам не е някакъв специален режим, а просто ограничаване от сладко, газирано, тесто и т.н. Исках да кажа, че преди само малко лишения и малко спорт ме вкарваха в норми. Сега се чудя дали след едномесечно лишение е ненормално да не съм свалила нищо. Преди с която и диета да се захвана все беше успешна. Та за това се чудя дали да не си помогна с някакъв фет бърнър.
Иначе и вода пия доста- над два литра на ден.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 642
Ако си на някакви кг-ми, с които организмът е свикнал, е съвсем нормално да не мръднеш за един месец. Аз обаче, понеже съм по еретичните режими  Mr. Green бих ти предложила два-три дни да ядеш яко сладко и тогава пак да продължиш с режима, за да поразмърдаш нещата  Wink Повярвай ми, върши работа  Peace

# 57
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Ако си на някакви кг-ми, с които организмът е свикнал, е съвсем нормално да не мръднеш за един месец. Аз обаче, понеже съм по еретичните режими  Mr. Green бих ти предложила два-три дни да ядеш яко сладко и тогава пак да продължиш с режима, за да поразмърдаш нещата  Wink Повярвай ми, върши работа  Peace
Вярвам ти на 100% ,  обаче ми се струва, че това  се прилага когато има застой или плато, а при мен проблемът е че не съм започнала да свалям.

# 58
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Корсе, при мен е лудница. Досега бях на репетиция, а часът е близо 1 през нощта. Утре е понеделник, та замислям нещо по- драстично да изкарам няколко дни, за да съм във форма за един концерт на 07.09. Та, като измисля на какво минавам, ще ви информирам Wink

# 59
  • Мнения: 3 067
Корсе, душа, искам и аз кЪт теб - нережимна, доволна и слабееща  Hug
Добре дошла на Титинка Simple Smile
Авентурке - детоксикация ?  newsm78

Аз се завърнах - болна. Много неприятно, дано скоро мине... Simple Smile

Спорен и хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт