Хубав ресторант в Бургас !!! СПЕШНО

  • 10 176
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте. Спешно ми трябва отговор (до петък). Ще ми препоръчате ли някой хубав ресторант в който се правят хубави спагети или други италиански ястия. По възможност да не е наблъскан с туристи и да е по-романтичен  Embarassed (да не е някоя кръчма). Ако може да е близо до плажа.

# 1
  • Мнения: 1 298
Ресторанта на Приморец и Инканто.  Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 241
Ресторанта на Приморец и Инканто.  Peace

Тези двата + ресторанта срещу Приморец- Соренто. Има хубава градина /ако си затвориш очите за кичорийката/ и готвят добре. За инталианската кухня Инканто е супер, само дето не е близо до плажа. Добра италианска кухня има и в Луксор.

# 3
  • Мнения: 0
Благодаря за бързите отговори. Днес ще мина на видя Инканто, а ако не ми хареса и другите. Дано да няма туристи  Grinning

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 241
Ето тук можеш да видиш и "Соренто", ако не ти се ходи до там чак.

http://vijburgas.com/article.php?id=6

# 5
  • Мнения: 1 298
Аз от Соренто не съм толкова впечатлена,
а и обслужването беше ужасно мудно. Но може да пробва.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Още един глас за Приморец.

# 7
  • Мнения: 0
Днес обиколих и Инканто ме привлече най-много и се записах в него. Благодаря за съветите ,но понеже не съм кой знае колко ... разузнавателен знаете ли къде се продават орхидеи и на каква цена са, защото не съм забелязал да продават такива цветя Sad

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 241
Във всеки един по-голям цветарски магазин. В района на Инканто има два- до рекламен център Дигитал и срещу Коджакафалията. Цената е около 20-25 лв. В хипермаркетите - Мосю Бриколаж, Била до гарата, Практикер, Кауфланд и тн. цените са около 15 лв.

# 9
  • Мнения: 0
Много ви благодаря за миналата година Simple Smile . Има ли тазгодишни впечатления от кухнята в Приморец ? Смятам този път да пробвам в него.

П.С. Вината който предлагат там хубави ли са (червено) ?

# 10
  • Мнения: 2
еее, Приморец, разбира се...класика!

# 11
  • Мнения: 1 040
Приморец!Имат едно телешко,което е страшно вкусно,спагети не съм яла там,но там всичко е на ниво.Инканто нещо не ме кефят,те в Романса спагетите са много по-вкусни.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Ресторант Луксор...  Heart Eyes препоръчвам горещо, много добри впечатления, много на ниво беше като го посетихме и без типичната шумотевица за август месец , спокойно местенте с отлично обслужване!

# 13
  • Мнения: 0
Благодаря ви дами, че поглеждате и ми помагате с мнения Simple Smile . Ще се види този август как ще е...дано да не е претъпкано, но за сега май съм се спрял за Приморец (имате време да ме разубеждавате Simple Smile ). Малко ми е гадно, че така ви ползвам като навигатори и ако ви видя някъде ще ви черпя, но сега почнах работа и времето ми за "разузнаване" се изпари Sad .
Новият или по-скоро следващият ми въпрос е тези барчета/капанчета по плажа горе-долу до колко часа работят? В смисъл за след 12 или поне около 12 вечерта, защото след ресторант смятам да направя нещо като пикник за десет на плажа, но няма къде да оставя нещата. А и къде предлагате да го направя? Някои любими местенца да кажете, защото примерно точно под моста нещо не е добре Grinning .


Благодаря ви СТРАШНО МНОГО за досега Simple Smile
Знам че ви звуча като някой с много луда фантазия, но си имам специален повод и просто искам да направя нещо оригинално  Embarassed Embarassed Embarassed

# 14
  • Мнения: 3 993
Темата е стара, но реших да я подновя с прясна информация за 2 чудесни бургаски ресторанта.

Единият е средиземноморският ресторант "Салини" в Гранд хотел Приморец, който е дискутиран по-назад в темата. Действително е класен, с обслужването и приятната спокойна обстановка, напълно отговаря на 5-те звезди на хотела.

Другият ресторант е "Нептун", на плажа. Това заведение беше много приятна изненада за мен, и храната, и обслужването и не на последно място съотношението цена-качество е отлично. Нептун е идеално място за посещение с деца, защото има вътрешен детски кът с двама аниматори, както и външна детска площадка. В съседство до ресторанта, отвън на самия плаж има и открит бар. При последното ми посещение в Нептун, на втория етаж на ресторанта имаше сватба, тъй че е подходящо място и за организирани събития.   

Общи условия

Активация на акаунт