Фирма за почистване- препоръчайте ми

  • 3 325
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
Моля препоръчайте ми фирма за есенно почистване. Апартамента е 100кв.м.
Искам основно почистване без пране на килими.
Горе долу, ako някой може да ми даде и ориентировъчна цена за подобна услуга Simple Smile

# 1
  • Мнения: 211
Да побутна темата, защото силно ме интересува. Не само за еднократно, а ежеседмично абонаментно обслужване.

Може ли някой да ми препоръча фирма, която може да ми почиства дома на седмична база?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 336
Има доста стари теми по въпроса:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395212.0


# 3
  • Мнения: 211
Много мило, че ме информира, но просто това, което прочетох не ми върши работа.

Имам нужда от конкретни препоръки за абонаментно обслужване от фирма за почистване на дома. Ако някой може да ми даде своите препоръки за фирма с която работи към днешна дата и е много доволен, моля да ми пише тук или на лична.

Благодаря предварително!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 336
Много мило, че ме информира, но просто това, което прочетох не ми върши работа.

Имам нужда от конкретни препоръки за абонаментно обслужване от фирма за почистване на дома. Ако някой може да ми даде своите препоръки за фирма с която работи към днешна дата и е много доволен, моля да ми пише тук или на лична.

Благодаря предварително!
Идеята ми да препратя към старите теми беше да не излезе като реклама, защото форумът е доста чувствителен на тази тема в последно време.

Аз продължавам да позлвам услугите на една фирма, но само за пролетно и есенно почистване.
По принцип офертите за абонаментно почистване са доста солени. Обичайно познатите ми ползват услугите на жена, а не на фирма.

# 5
  • Мнения: 211
За да не правим реклама на подобен вид фирми, споменах, че ще очаквам препоръки на лична.

Относно съпоставката на цени фирми - дом.помощница, бих могла да кажа, че последните дни доста се поразрових по въпроса и с учудване установих, че жената, която до скоро почистваше в къщи ми взимаше определено колкото и дори по-скъпо от предложенията на доста реномирани фирми.

Независимо от това, аз пак опирам до въпроса с препоръките и призовавам, ако някой ползва и е доволен от седмичното абонаментно почистване на някоя фирма да ми я препоръча ч/з ЛС.

Предварително благодаря!

# 6
  • Мнения: 1 930
Здравейте,

чак сега виждам темата, и тъй като се възползвах от страхотна фирма за почистване, препоръчана ми тук от приятелки, няма как да не ти помогна.
Гарантирам за качество и коректност / време, цена/ и т.н.
Аз пък мисля, че няма нищо лошо в това да им се направи реклама. Когато съм доволна от нещо, което ми се е случило, съм готова да се похваля пред целия свят.  Фирми за почистване в нета - бол, но когато нямаш препоръка от някой, незнаеш на какво ще попаднеш.
Именно тук ми препоръчахте тази фирма:
http://www.reflex-m.com/

Аз ги позлвах след основен ремонт, и честно казано бях предубедена - сега си мисля да ги извикам за едно есенно основно почистване. Гледам, че имат някакви промоции, ще се възползвам.....
 
Теб специално те интересува абонаментно почистване - доколкото разбрах от тях, имат много такива клиенти и си тачат....и между другото ме навиваш да запитам, и аз за такава оферта newsm78
Телефона им е: 0888 722 934  - звъниш и питаш.

# 7
  • Мнения: 1 930

Здравейте,

чак сега виждам темата, и тъй като се възползвах от страхотна фирма за почистване, препоръчана ми тук от приятелки, няма как да не ти помогна.
Гарантирам за качество и коректност / време, цена/ и т.н.
Аз пък мисля, че няма нищо лошо в това да им се направи реклама. Когато съм доволна от нещо, което ми се е случило, съм готова да се похваля пред целия свят.  Фирми за почистване в нета - бол, но когато нямаш препоръка от някой, незнаеш на какво ще попаднеш.
Именно тук ми препоръчахте тази фирма:
http://www.reflex-m.com/

Аз ги позлвах след основен ремонт, и честно казано бях предубедена - сега си мисля да ги извикам за едно есенно основно почистване. Гледам, че имат някакви промоции, ще се възползвам.....
 
Теб специално те интересува абонаментно почистване - доколкото разбрах от тях, имат много такива клиенти и си тачат....и между другото ме навиваш да запитам, и аз за такава оферта newsm78
Телефона им е: +359 877533703  - звъниш и питаш.

Общи условия

Активация на акаунт