Юлчето за плаж се стяга и на сянка се изтяга :)

  • 65 324
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 361
Мариткееееее Hug Hug HugЗнаех си,че това ще решиш.Хайде,чакаме да се похвалиш след прегледа,че хапчетата не оказват влияние Peace

# 691
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Маритка  Hug , радвам се за решението ти. Ще чакаме новини от доктора, а също ми е интересно и кога ще ти е термина, защото Борко и Алето са на една дата Wink

# 692
  • Мнения: 2 369
хахахах мерси,Алена:) права си,но е трудно да се приложи на практика...поне за мен.ама ще се наложи да се постарая.

Ади,аз не съм решила на 100% все пак,но се наклоних на тази страна повече.мъжа ми си призна как е станало и според професорите и дебелите книги,доколкото може да се прогнозира по този начин има шанс да е момиче. ох да имаше как да знам със сигурност,че е момиче няма да се двоумя изобщо.снощи моя мъж пак ми каза,че ще приеме каквото и да реша и се съгласи с доводите ми против раждането хахаха:) явно първоначалната му първосигнална реакция е отстъпила място на разума. с две думи-пак в мои ръце е всичко.

теди,те тук изчисляват по дата на последна менструация,а не по данни от видеозон. края на януари ми е термина. на 24 април ми беше първия ден на менструацията. възможно забременяване за мен беше 28 април,3 и 6 май,но мъжа ми каза,че е 3 или 6 май. 28 април не се и пазихме дори (изобщо),но ми беше последен ден от менструация.сигурно моя мил мъж се е възползвал от факта,че му позволих това и наочно ме е забременил после като си е мислил,че аз ще обвиня сама себе си и ще го отдам на този въпросен ден:))) обаче аз родих Алето две седмици преди термин.

# 693
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Е, значи няма да се засечем този път. На мен термина ми е 28-ми декември  Peace

И аз искам момиче, но каквото дойде и момче да е, няма да го върна  Laughing

# 694
  • Мнения: 4
Маритка, радвам се, ако това ти е окончателното решение!
Как мислите да празнувате рождените дни, планували ли сте ги вече?

# 695
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
ние правим всеки път градинско парти, но сега няма да е много подходящо и вероятно на датата ще сме на закрито в по-тесен кръг - до 30 души, а мнозинството - през седмицата в хубаво време  Blush на открито  Heart Eyes

# 696
  • Мнения: 253
И аз съм на такава вълна  Simple Smileголямо чудене пада newsm78.Къде и как ThinkingЛошото е че ако не реша къде искам в най-скоро време може и да няма свободни места на нейната дата newsm78

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 380
Маритке, дано да е това решението ти и след време, като погледнеш назад, да се чувстваш много щастлива от факта, че си го приела  Hug
Кирова, днес на една позната детенцето има рд и като чух, още преди един месец, че едвам си запазили час в "Корабчето" , направо им се обадих за нашия. На повечето клубчета в Бургас сме били на рождени дни, за нашата възраст "Корабчето" най ми харесва. Миналият ни рд пак там беше и останах доволна, искаше ми се сега да изчакам откриването на новия мол, обещават да има хубав клуб, но нали го отложиха за края на юни, и с тази липса на часове в "К" се отказах.
Иначе и ние като Алена, си празнуваме в градината, но Аля обича много да ходи по рождени дни, клубчета, и имам чувството, че ще си го чака да е на клуб, задължително с дискотека  Mr. Green Нали ходи с мен на зумба, чак всеки път си прекъсваме от смях тренировката, като танцува на gingnam style. Laughing
Алена, дано времето ни зарадва за вашия рожден ден  Hug

# 698
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
И ние ще сме на Корабчето. Около 20-ти май, запазих за 13-ти юли  Crazy  Още тогава нямаха дати до края на юни  Confused

На къщата на наш'те под шатрата на двора ще се съберем с баби, дядовци, кръсници и роднини на над 10г. възраст  Laughing

# 699
  • Мнения: 253
Еейй,момичета вие ме отчаяхте бе Simple SmileНа корабчето ми харесва,но ми се струва че е за по-малки деца,и на моята не и харесва вече.иска да има батут,голяма пързалка .Харесва ми на 5Д,като база но аниматорите хич ги няма.Зимата бяхме на 2 РД в един клуб в МР и мн ми хареса,мисля там да резервирам,стига да има свободни дати Simple Smile

# 700
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Хайде да се почерпим за здравето на Калоян  Heart Eyes   bigdance2 newsm59




# 701
  • Мнения: 1 107
Честит рожден ден на Доника и Калоян! Безгрижно детство и безброй слънчеви дни!

# 702
  • Мнения: 2 369
Честит рожден ден на Доника и Калоян-нашите първи юлчета!!

# 703
  • Мнения: 4 841
Честит Рожден Ден на порастналите юлчета   bouquet Желая им безгрижно детство изпълнено с много игри и забавления  Hug

# 704
  • Мнения: 2 369
момичета,прекъснах си бременността.с хапчета. в края на крайщата така реших.всъщност в момента я прекъсвам.този метод дори не бях чувала за него,а се оказа много популярен тук по запад.на който му е интересно и не го познава може да разкажа.извинявам се на тези,които ми бяха повярвали,че ще родя.наистина падна страхотна психическа борба от моя страна!

Общи условия

Активация на акаунт