От септември по TV7- "Великолепният век"

  • 60 650
  • 725
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 8
Здравейте дами,
Загледах сериалчето макар и с малко закъснение... много е различно и интересно.  Peace Тази Александра някакси хич не ми е симпатична, външния й вид е хубав, но някакси много наперена ми се струва за току що появила се в двореца.. много си позволява и много си е повярвала...

Ибрахим за момента ми е много симпатичен. Изглежда ми хем много верен на султана, хем сякаш му крой нещо.. как се облещи като чу, че Александра е православна.  Laughing Интересен ми е като образ и с нетърпение ще следя развитието му.

Много ми харесва фактът, че филма е сниман в Топкапъ и човек може да се наслади на пищността и красотата.  Crazy

Махидевран ми е много симпатична, но ми се струва сякаш не й се очертават дори събития ... не знам в последствие какви неща й се случват, но за момента ми е жал за нея- пренебрегната, отритната.... Синчето й обаче нещо много си позволява.  Grinning

# 271
  • Мнения: 654
Ще го гледам сериала....то е ясно  Laughing
но хич не харесвам артиста дето играе ,,Сулюман" Laughing и Александрата не харесвам.
Нищо има няма на хората,но не са мой тип.
Може би аз съм първата дето не ги харесва,а в тандем направо ми....

# 272
  • Мнения: 0
Ще го гледам сериала....то е ясно  Laughing
но хич не харесвам артиста дето играе ,,Сулюман" Laughing и Александрата не харесвам.
Нищо има няма на хората,но не са мой тип.
Може би аз съм първата дето не ги харесва,а в тандем направо ми....

Аз също не ги харесах в началото,но Мирием Узерли ме подлуди със смеха си.
Не мога да си представя друга актриса да играе Хюрем,страхотна е.
А Халит Ергенч е невероятен като СС,гласът,осанката,прекрасната актьорска игра,
която всява респек.
Не,незаменими са,перфектни в ролите си.

# 273
  • Мнения: 13 570

Специално за Джоджо:





Категорично мой тип са - и двамата! Laughing

# 274
  • Мнения: 654
Благодаря   bouquet
Едвам го изтраях в ,,1001 нощ".
Филма е чудесен и историята е разказана интересно,ще си затворя очите за някой неща  Laughing

# 275
  • Мнения: 9 779
джоджо  Hug това ,че не ти допадат Халит и Мерием не е проблем да гледаш филма и да се насладиш на игра и събития на други артисти и герои Peace Grinning

# 276
  • Мнения: 896
Ще го гледам сериала....то е ясно  Laughing
но хич не харесвам артиста дето играе ,,Сулюман" Laughing и Александрата не харесвам.
Нищо има няма на хората,но не са мой тип.
Може би аз съм първата дето не ги харесва,а в тандем направо ми....
Simple Smile
 Разбира се всеки си има вкусове и предпочитания!
 Мой съвет (непоискан разбира се) е като не може да "гледаш" СС ,то го Слушай! И аз не мога да кажа,че първоначално  ми"изпи мозъка", но чух Гласа му и Мухиби (дано беше така) ме плени!Ама за тази цел ще трябва да "ръшнеш" и някой  друг недублиран епизод! Grinning

Последна редакция: нд, 16 сеп 2012, 13:36 от vvi

# 277
# 278
# 279
# 280
# 281
  • Мнения: 0


Много ми харесва фактът, че филма е сниман в Топкапъ и човек може да се наслади на пищността и красотата.  Crazy



Филмът НЕ Е СНИМАН в двореца Топкапъ, а в СПЕЦИАЛНО ИЗГРАДЕНО СТУДИО - около 5000 кв.м., което копира Топкапъ, същото е и с двореца на Ибрахим паша, който ще видите по-късно.
Само сцените по официалното интрониране(т.е заемане поста султан така да се каже) на султана и преди тръгване на поход са снимани пред централния вход (мисля) на истинския дворец Топкапъ.

# 282
  • Мнения: 120
Не е там. И аз се вързах един път и си помислих, че е там, но е с майсторство е направено и копирано, като по оригинал. Бях в Топкапъ един път и не видях да снимат филм там.  Mr. Green

# 283
  • Мнения: 1 807
Наистина страхотен подбор на артисти - Сюлейман е страхотен - респектиращ, пленителен, загадъчен(още като Онур го харесах много) - реално не е мой тип мъж, но притежава такова излъчване, че няма как да не си пленен от него! Хюрем, пък е с малко особена красота, но определено такъв тип жена не може да остане незабелязан(всъщност и истинската май не е била стандартен тип красавица), много руско излъчване има - абе не мога да си преставя вече друг да играе тази роля - тя просто запълва цялото пространство с присъствието си! Simple Smile

Много готино филмче, но как се въздържате да не гледате сериите напред!? Mr. Green newsm78 Аз ще съм заета утре вечер и заради това реших да изгледам предварително серията за понеделник Mr. Green, после края ми стана любопитен и реших само да погледна началото на тази за вторник, Embarassed после си казах - така и така съм гледала началото - да взема да видя и края Joy.............. сега вече тази за в сряда я почвам и така се опасявам, че ще ги изгледам наведнъж всичките и няма да мога да се наслаждавам дълго на филма и на самото очакване на следващата серия!? newsm78 Joy

# 284
  • Мнения: 8
Простете невежеството ми ...  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Наистина смятах, че е в Топкапъ.. направено е толкова реалистично... извинявам се.  Embarassed Embarassed Embarassed
И аз не мога да се стърпя да не гледам напред развитието.. Много завладяващ сериал.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт