Lady Popular 8

  • 83 038
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Много ти благодаря яко ти трябват дуели или нещо друго само пиши  Heart Eyes   bouquet

# 46
  • Мнения: 21
Утре ще мога ли да пазарувам с капките или трябва днес да ги използвам?

# 47
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Играта свърши, а още никой не се е похвалил какво си е купил Grinning, да започна аз:
Събрах 1519 капки, взех си тоалет 4, тоалет 2 и обувките от тоалет 3 Laughing

# 48
  • Провинция
  • Мнения: 509
Събрах всички части на костюмите, остана ми само роклята на 3-я. Нямам нито диаманти,нито капки за нея.Но се успокоявам,че всичко друго го имам вече.

# 49
  • Мнения: 165
Цитат
Събрах 1519 капки, взех си тоалет 4, тоалет 2 и обувките от тоалет 3
как ги събра Shocked?направо имам чувството че цял ден само това правех цъках на камилите ,два дни с 3 и после с две всичките си пари давах ....и накрая само третия костюм и то без обувките,че и за портмонето доплащах 12 диаманта Tired

# 50
  • Мнения: 442
Аз си купих от тоалет 1 - колана, обиците и аксесоара за коса, от тоалет 2 - обувките и роклята, от тоалет 3 - обувките, от тоалет 4 - обувките и обиците и ми останаха 9 капки.

# 51
  • Мнения: 0
Ами аз си купих от първия тоалет - роклята,чантата,обеците, и мисля , че от 4 беше едни обувки.

# 52
  • Мнения: 8
Взех си от 1 костюм- чантата и обици, от 3 - обувките колието и чантата, от4- обеци и обувки и от 5- роклятя и колана,и нямам останали точки

# 53
  • Мнения: 0
Чудех се дали има нещо като хак или нещо такова за диаманти и пари защото гледах едно клипче където си пишеш колко от всяко искаш и ги получаваш ми ако е истина http://www.vbox7.com/play:9f98dd5c6e

# 54
  • Мнения: 6
Чудех се дали има нещо като хак или нещо такова за диаманти и пари защото гледах едно клипче където си пишеш колко от всяко искаш и ги получаваш ми ако е истина http://www.vbox7.com/play:9f98dd5c6e
Пуснах в нета името лейди популар+ хак -излязоха доста сайтове за свободно уж сваляне + няколко торента.Извода за мене е май наистина има хак,но както е казано страх лозе пази-страх ме е от 2 неща-1-во да си натреса вируси и второ едва ли само аз гледам за хакове което означава че щом аз мога да го сваля ,могат и производителите на играта-което пък означава да се вземат мерки и което пък би означавало усетят ли те  бан по  направо по Мак адрес ако могат,че ай-пи не върши работа-сменяш доставчик и пак си в играта

# 55
  • Провинция
  • Мнения: 509
Чудех се дали има нещо като хак или нещо такова за диаманти и пари защото гледах едно клипче където си пишеш колко от всяко искаш и ги получаваш ми ако е истина http://www.vbox7.com/play:9f98dd5c6e
Пуснах в нета името лейди популар+ хак -излязоха доста сайтове за свободно уж сваляне + няколко торента.Извода за мене е май наистина има хак,но както е казано страх лозе пази-страх ме е от 2 неща-1-во да си натреса вируси и второ едва ли само аз гледам за хакове което означава че щом аз мога да го сваля ,могат и производителите на играта-което пък означава да се вземат мерки и което пък би означавало усетят ли те  бан по  направо по Мак адрес ако могат,че ай-пи не върши работа-сменяш доставчик и пак си в играта

То за он-лайн игрите, и за фейсбука и за скайпа ...има програми, но не работят.Поне така знам.Може и да греша.

# 56
  • Мнения: 2 802
Момичета, ако някой ми и иска лейдито да пише .. вече няма да имам време за него заради малкия  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Случайно попднах на вас, докато търсех из нета неща за лейдито. Моето лейди се кава loveyou33. Бях го занемарила малко, но сега почвам отново с пълни сили.

# 58
  • Мнения: 2 802
Момичета, ако някой ми и иска лейдито да пише .. вече няма да имам време за него заради малкия  Mr. Green

Вече е дадено ... успех на всички  Hug

# 59
  • Мнения: 0
Ако някой иска да даде лейдито си аз съм насреща. Стига да е над 20 ниво.

Общи условия

Активация на акаунт