Lady Popular 8

  • 84 536
  • 747
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Ето судокурешителя, който аз използвам:
http://www.sudoku.name/sudoku-solver/bg  Hug

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 381
момичета, на мен ми се струва, че нивата от първа страница са променени.
аз вчера започнах да играя и още разучавам  Simple Smile

# 77
  • Мнения: 21
момичета, на мен ми се струва, че нивата от първа страница са променени.
аз вчера започнах да играя и още разучавам  Simple Smile

Няма как да са променени, целите за всяка лейди са едни и същи  Wink

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 381
ами доста неща от първите нива бяха по-различни. да не би пък да гледам нещо друго аз?  newsm78


примерно това за сладкаря и фитнеса въобще го нямаше, трябваше да съм певица. някои подробности също - примерно прическата да е точно на опашки, 10те тоалета и предмета от 4то ниво ги нямаше...но пък имаше да купя 3 предмета за кухня на някое от нивата.

приемам съвети за начинаещи  Simple Smile има ли начин да се крият част от парите - банкова сметка или нещо подобно?

# 79
  • Мнения: 136
трябваше да съм певица.

 newsm78 newsm78 newsm78
Курсът за певица изисква ниво 30, да не си влязла в Арена-та?

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 381
арената не е ли само за дуели? трябваше да си купя дрехи за певица, сега това я оставих да работи. това е втората професия, която може да работи. и нямаше никакви курсове. всъщност даже не знам къде са  newsm78

# 81
  • Мнения: 21
арената не е ли само за дуели? трябваше да си купя дрехи за певица, сега това я оставих да работи. това е втората професия, която може да работи. и нямаше никакви курсове. всъщност даже не знам къде са  newsm78


Това е Арена-та  Wink

Погледни тук как да влезеш в Lady Popular

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 381
ама че обърквация  Laughing благодаря   bouquet

# 83
  • Мнения: 442
Има ли ограничение в броя женски дуели, които може да се играят с една и съща лейди?

# 84
  • Мнения: 21
Има ли ограничение в броя женски дуели, които може да се играят с една и съща лейди?

не    Wink

# 85
  • Мнения: 7
Момичета трябват ми 10 000 за курс за ТВ водеща. Бихте ли ми помогнали ? Ако има желаеща, да пише на лични тук, че да не занимаваме останалите с подробностите!  Simple Smile

# 86
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Ето и целите на 82 ниво:
 1. Посети солариума 25 пъти.
 2. Намери си гадже.
 3. Работи като журналист най-малко 20 часа.
Успех!

# 87
  • Мнения: 0
Момичета трябват ми 10 000 за курс за ТВ водеща. Бихте ли ми помогнали ? Ако има желаеща, да пише на лични тук, че да не занимаваме останалите с подробностите!  Simple Smile
Курса е 12000 а не 10000  Peace

# 88
  • Мнения: 21
Момичета трябват ми 10 000 за курс за ТВ водеща. Бихте ли ми помогнали ? Ако има желаеща, да пише на лични тук, че да не занимаваме останалите с подробностите!  Simple Smile
Курса е 12000 а не 10000  Peace
Лейдито сигурно има 2000$  Wink

# 89
  • Мнения: 7
Да,да имам малко парички, но не ми стигат просто. Не съм останало точно с 0 $  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт