Lady Popular 8

  • 83 024
  • 747
  •   1
Отговори
# 600
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
С любезното съдействие на ivaivka ви пускам целите на 87 ниво:

1. Промени своя специален грим 80 пъти. Експериментирай с твоя специален грим. Промени го 80 пъти на това ниво.
2.  Спечели най-малко 25 000 дуела.
3. Направи си прическа в черно.



# 601
  • Мнения: 24
С любезното съдействие на ivaivka ви пускам целите на 87 ниво:

1. Промени своя специален грим 80 пъти. Експериментирай с твоя специален грим. Промени го 80 пъти на това ниво.
2.  Спечели най-малко 25 000 дуела.
3. Направи си прическа в черно.



 
1 и 3 са лесни а 2 е убийствено трудно няма ли пощада за нас   Tired Tired Praynig Tired Tired

# 602
  • Мнения: 8
Здравейте много бих се радвала ако подкрепите лейдито ми в борбата за FTV подиум..помагам с каквото мога..лейдито ми се казва   Ivelincheto96  Благодаря ВИ!

# 603
  • Мнения: 2 177
С любезното съдействие на ivaivka ви пускам целите на 87 ниво:

1. Промени своя специален грим 80 пъти. Експериментирай с твоя специален грим. Промени го 80 пъти на това ниво.
2.  Спечели най-малко 25 000 дуела.
3. Направи си прическа в черно.




Много ти благодаря за целите. С всяко следващо ниво стават все по-трудни за изпълнение.

# 604
  • Мнения: 24
С любезното съдействие на ivaivka ви пускам целите на 87 ниво:

1. Промени своя специален грим 80 пъти. Експериментирай с твоя специален грим. Промени го 80 пъти на това ниво.
2.  Спечели най-малко 25 000 дуела.
3. Направи си прическа в черно.

Много ти благодаря за целите. С всяко следващо ниво стават все по-трудни за изпълнение.
След това ниво трябва да ни сложат като гидове и елитни играчи и да ни дадат по 3 милиона от всичко ( е само дуелите да са 30 милиона  Joy Joy Joy Joy Joy) Сигурно последното ниво ще е за ден да съберем 10000 долара аз не съм луда да ставам в полунощ и точно през 8 часа да я пращам на работа  #Crazy Макар че вчера бях на път да вляза в полунощ  Mr. Green
Май причината днес да си легна в полунощ да стана в 4 и половина и чак към 7 да заспя за половин час беше мисли за лейдито  Joy Mr. Green

# 605
  • Мнения: 301
Петя, защо не я слагаш да прави по три неща? Или нямаш премиум?

# 606
  • Мнения: 10
Благодаря на всички лейдита от форума за страхотната подкрепа с дуелите!Намерих лейди което помага с дуели 1 дуел 2.50 лейди долара .Казва се лейди Jesiie на мен ми помогна с 2000 дуела за 5000 лейди долара.

# 607
  • Мнения: 24
Петя, защо не я слагаш да прави по три неща? Или нямаш премиум?
Как ще имам след като случайно ми се падна след като лейдито ми се разболя та бързо да я оправя късмета ми изчезна   Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 608
  • Мнения: 2 177
Имате ли някаква представа колко на брой са нивата?

# 609
  • Мнения: 2 177
Петя, защо не я слагаш да прави по три неща? Или нямаш премиум?
Как ще имам след като случайно ми се падна след като лейдито ми се разболя та бързо да я оправя късмета ми изчезна   Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Играй в мистериозния бутик. Там има вероятност да спечелиш. Peace

# 610
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 076
Как се получава този премиум? Thinking

# 611
  • Мнения: 2 177
Как се получава този премиум? Thinking
Когато играеш в мистериозния бутик може да спечелиш премиум.  Peace

# 612
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 076
Къде е този бутик? Не съм чувала за такъв. Embarassed

# 613
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Къде е този бутик? Не съм чувала за такъв. Embarassed

Слагаш мишката на МОЛ, без да цъкаш, и от падащото меню избираш МИСТЕРИОЗЕН БУТИК. Срещу долари отваряш кутии и ти се падат разни работи. Премиум може да закупиш и с диаманти Peace.

# 614
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 076
Не се получава. Нямам такова падащо меню на МОЛ-а.

Общи условия

Активация на акаунт