СЕПТЕМВРИйската мама готова е вече „Идвай, малко есенно човече!”

  • 22 571
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 776
    Благодаря за темичката Фейт! Прекрасна е. Мисля, че много от нас ще се разпишат с бебчета именно в нея. Живот и здраве и мен ме чака това тази седмица. Подозирам, че началото на септември ще има бебевалеж.
   Честито бебче  на мама Роси. Да е жива и здрава малката Катерина.  bouquet

# 16
# 17
  • Мнения: 184
Ехеееееееееееее, Ариелче, какво е това ядене. Ние че сме си яшнички тука-да , ама чак толкова немойм пое  hahaha  Hug
Фейт,  newsm51

# 18
  • Мнения: 0
Добро утро момичета   Hug Аз първо си бях харесала датата 21, ама тя мина, после 24 - също мина, сега ми харесват 27 и 28, ако и те така си заминат и все още съм 2 в 1 се отказвам  Crossing Arms ох много е кофти това чакане и все да те питат хората "айде няма ли да раждаш" "Още ли не си родила" и подобни  #Cussing out Аз вече май се примирих и ще си чакам, а и лекарката вчера като ме прегледа каза, че най-вероятно ще си откарам до термин   ooooh! каквото такова, ще си го чакаме малкият човек  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 58
Добро утро,мами!!!
 Всички сме се изнервили с това чакане и тези жеги  Whistling. Аз съм се настроила за още един ден жега и после си мисля да дойде някакво разхлаждане,че то не се трае.
 Фейт, Ариел, Мартичка те бебетата нарочно си стоят в коремите,че се уплашиха от тези оранжеви кодове  Mr. Green. Ще видите какво ще стане другата седмица Wink Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 18
Запис ! Фейт и за тази и за другите теми,които подготвяш благодаря наведнъж,да не взема да забравя или да пропусна  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 237
Ариелче, мила, хич не ме чакай, ще се изнервиш само  Laughing. Аз от лъв, може и във везни да отида  hahaha Вчера се шегувахме, че като се роди направо ще проходи, ако постои още малко  Laughing

Фейт, Ариел, Мартичка те бебетата нарочно си стоят в коремите,че се уплашиха от тези оранжеви кодове  Mr. Green. Ще видите какво ще стане другата седмица Wink Hug
Пецата, а дано познаеш, мила  Hug

diva_free, и аз все си избирах дати, ама нъцки, не ме огря  Laughing. Сега не искам само да е утре, 27 август.

Мелли, ти си скрита лимонка, голям поет  Heart Eyes. Трябва да те запозная с половинчо и той твори като теб, в същия стил  Laughing Събирам му бисерите в един файл, да взема и твоите да съхранявам, и на старини книга  hahaha.

Навън е ад от сега, напазарувахме и смятам повече да не си показвам носа навън. Много лошо ми става от тези жеги, представям си да трябва да напъвам точно днес, ужас  Naughty

Пазете се  Hug
Няма да е лошо и някоя мама с едно бебче да ни зарадва днес  Heart Eyes

Скайче, къде зачезна бе? Я бързо на отчет  Hug

Барбера, честита количка  Heart Eyes. Хубава госпожица да се вози в нея  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 476
Добро утро Hug
Фейт страхотна както винаги  bouquet  bouquet
Ариел тази закуска е като за шампиони Laughing

# 23
  • Мнения: 0

diva_free, и аз все си избирах дати, ама нъцки, не ме огря  Laughing. Сега не искам само да е утре, 27 август.

Мартичка, да знаеш значи утре ще е твоя ден  newsm03

# 24
# 25
  • Мнения: 437
diva_free и аз първо чаках любимия. После да е Дева, сега искам 29-ти!
И аз като Мартичка не искам да е утре

# 26
  • Мнения: 39
Аз съм си заплюла 28-ми , ама на дали ще ме огрее newsm12
Фейт   bouquet

# 27
  • Мнения: 7
ЦОП ЦОП ТРОП и аз в новата ни темичка Party Hug
фейтче прекрасна,миличка както винаги Hug   Heart Eyes Hug
аз тази сутрин се събудих и ми беше многооо лошо-повръща ми се,вие ми се свят,тежко ми е,потнааа ужас ooooh! сега пия кафе и ям от моят специалитет-обикновенни бисквитки намазани с Нутелла Crazy и определено се чувствам по-добре Party
сега в новата темичка педчувствам поне 5-6 бебетааа Crazy Crazy Crazy

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
  bouquet
Понеже вчера някой спомена за сините сливи и хемоглобина сега съм се заредила и ръфам сливи.
Вашият facebook работи ли си нормално, защото моя е яко сгънал?

# 29
  • Мнения: 45
Моят фейсбук си работи нормално  Peace Абе мацки, защо не си разменим фейсбуците... Whistling Толкова месеци си даваме кураж във форумчето, че сякаш всички се познаваме вече... Не да си правим група, защото мисля, че темичката ни така ще запустее... ама да си пуснем линкчета към фейсбуците и да си се добавим едни други  Mr. Green Това е само предложение де, за тези които ползват фейсбук.  Flutter Party
Ариелче, Мартичка, имам чувството, че точно защото не искате да раждате утре-ще е утре  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт