Ох, тези нови телефони!

  • 1 086 550
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 11 115
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 352
Може ли да ми препоръчате безжични слушалки? С Xiaomi 12 съм купих Xiaomi Mi True Wireless Earbuds / Redmi Airdots Basic 2 - няма такъв неудобен б@клук. Падат ми постоянно и като се опитам да си ги оправя активирам бутоните.
Може и друга марка да са, ако е възможно да стават за всякакви телефони, че като цяло вдигам мерника на тия Xiaomiта и не знам колко дълго ще карам със сегашния телефон.
Същата работа. Даже PRO взех. Освен че падат, така заглушават шум, че навън не може да се води разговор. Реално не ме чуват.
Взех и с кабел, там пък има драма с USB....
Вземах и с usb. Буксата влиза трудно в телефона и като тръгна да ги вадя трудно пък излизат и ме е страх да не си прецакам отвътре телефона да патя със зарядното.

# 11 116
  • Мнения: 4 339
Здравейте, моля за мнение за Самсунг S21+ и S22+ .. гледам, че на 21+ основната камера е 64мгпх, а на 22+ е 50, по добра ли е, това ли само се гледа или и нещо друго при камерите?

# 11 117
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Гледа се размера на сензора, който при S22+ е по-голям. Броят пиксели няма толкова голямо знчение.

# 11 118
  • София
  • Мнения: 2 935
... Броят пиксели няма толкова голямо знчение.

Има, има! Зависи как са докарани до толкова Simple Smile За това при огризките няма сензори по 108 МР, а независимо от това всички припадат пред снимките им Simple Smile)))))))))))

# 11 119
  • Мнения: 4 339
Е кой айфон прави толкова хубави снимки? 13 про ?
На мен менюто на айфон ми е странно! 😅

# 11 120
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
... Броят пиксели няма толкова голямо знчение.

Има, има! Зависи как са докарани до толкова Simple Smile За това при огризките няма сензори по 108 МР, а независимо от това всички припадат пред снимките им Simple Smile)))))))))))

Е, нали това казвам - да не се води по броя пиксели. Колкото по-голям е броят им за единица площ / размер на сензора, толкова по-малък е един пиксел и после прилагат бининг, за да ги сливат. В някои ситуации върши работа (за детайл), но в случая не това е важното.

# 11 121
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 967
Въпрос към a.l.e.n.a, защото по-рано спомена софтуеъра: при астрофотографията само на статив ли се закрепя телефона? Или може просто там цъкваш бутона и го оставяш примерно на масата отвън за 10мин захлупен по лице? Нямам статив Rolling Eyes А и навън при нас е все облачно и не съм пробвала още приложението, но седях и се чудих как всъщност се държи самия телефон на позиция Thinking

# 11 122
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Точно така направих аз. Слагам го на ръба на маса, така, че със задните камери да е обърнат нагоре, а с дисплея надолу към масата. Телефонът малко стърчи от ръба на масата, защото ми е нужен достъп до бутона за снимане. В началото стоях при него, ама като се понамръзнах - започнах да натискам бутона за снимане и да чакам вътре на топло. Simple Smile

# 11 123
  • Мнения: 1 496
Точно така направих аз. Слагам го на ръба на маса, така, че със задните камери да е обърнат нагоре, а с дисплея надолу към масата. Телефонът малко стърчи от ръба на масата, защото ми е нужен достъп до бутона за снимане.
Скрит текст:
В началото стоях при него, ама като се понамръзнах - започнах да натискам бутона за снимане и да чакам вътре на топло. Simple Smile
С таймер 3-5 секунди преди да се сложи по лице на масата е по-лесно. Трябва и ръчен фокус.

# 11 124
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Говорим за астрофотография.

# 11 125
  • София
  • Мнения: 2 935
Говорим за астрофотография.

В общи линии говорите за нощни снимки:) Астрофотография и телефон не се връзват в едно изречение.

# 11 126
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Аз говоря за конкретен телефон, приложение и режим, които си имат имена.

# 11 127
  • Мнения: 22 543
Може ли да препоръчате бюджетен телефон на Xiaomi.
Трябва ми за 3токласнис, ползва го основно за обаждания ако се наложи и играе няколко игри на него. Ползва се вкъщи, на училище им е забранено.
На старият му заминава батерията.
Търся нещо до 300лв.

# 11 128
  • Мнения: 1 496
Говорим за астрофотография.
Предположих тъй като на мен ми е по-лесно да си настроя таймера за снимка, да натисна копчето за снимане и после да поставя телефона върху масата с дисплей надолу, от колкото например да се опитам да го сложа така че да стърчи от масата и да натисна копчето за снимане след като вече е поставен върху нея с дисплей надолу, че може и вас да ви улесни. Явно не става при астрофотография, извинете намесата в разговора Ви.

# 11 129
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Да, да - идеята за таймера е супер Simple Smile И аз ще се възползвам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт