Ох, тези нови телефони!

  • 1 084 767
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 11 640
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Huawei P30 lite ползвам. Наскоро го давах в сервиз за смяна на батерия и сега виждам, че ми я няма Google лентата за търсене  на начален екран. КАк да си я върна?

# 11 641
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 247
След актуализация ми се появи Mi picks приложение, от което да свалям други приложения. Каква е разликата с Гугъл Плей и изобщо каква е тая щуротия?
Xiaomi.

# 11 642
  • Пловдив
  • Мнения: 6 652
Второ Xiaomi започна да се рестартира непрекъснато Rolling Eyes
ММ беше с 10 Pro, Дреб с 11 нещо си Rolling Eyes ММ го смени преди 2 месеца, сега трябва на Дреб да взимам.
Нещо да препоръчате от личен опит до към 300-350 лв? Чистият Андроид определено е с предимство.

# 11 643
  • Мнения: 69 111
Моторолка.

# 11 644
  • Пловдив
  • Мнения: 6 652
Към Моторола и Нокиа сме се насочили, но ако ми кажете и конкретен модел, много ще ме улесните

# 11 645
  • Мнения: 2 534
Huawei P30 lite ползвам. Наскоро го давах в сервиз за смяна на батерия и сега виждам, че ми я няма Google лентата за търсене  на начален екран. КАк да си я върна?
Виж това https://consumer.huawei.com/bg/support/content/bg-bg01089288/

# 11 646
  • Мнения: 69 111
В темата за избор на телефон препоръчваха конкретни модели...може да разгледаш и там.
Иначе гледаш памет колко искаш, и кой модел попада в ценовия диапазон Simple Smile

# 11 647
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Huawei P30 lite ползвам. Наскоро го давах в сервиз за смяна на батерия и сега виждам, че ми я няма Google лентата за търсене  на начален екран. КАк да си я върна?
Виж това https://consumer.huawei.com/bg/support/content/bg-bg01089288/
Първо това опитах, след търсене в нета, но уви, няма я лентата и там. Ще карам така, може някакъв ъпдейт да е минал.

# 11 648
  • Мнения: 5 294
Huawei P30 lite ползвам. Наскоро го давах в сервиз за смяна на батерия и сега виждам, че ми я няма Google лентата за търсене  на начален екран. КАк да си я върна?
Инсталирай това https://appgallery.huawei.com/app/C107473825 След това ще може по -гореописания начин да поставиш на екрана такава лента.

Едно време специално използвах Nova Launcher(оказа се добър заместител на оригиналния), за да премахна тази глупава лента, която само място заема.

# 11 649
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 531
Второ Xiaomi започна да се рестартира непрекъснато Rolling Eyes
ММ беше с 10 Pro, Дреб с 11 нещо си Rolling Eyes ММ го смени преди 2 месеца, сега трябва на Дреб да взимам.
Нещо да препоръчате от личен опит до към 300-350 лв? Чистият Андроид определено е с предимство.

Интересно, моят Xiaomi направи същото тази сутрин. Реших, че му е дошло времето и цял ден си търся телефон, но не намирам такъв, който да отговаря на всички изисквания, които наистина не са много да му се не види. Да не би да има някакъв генерален проблем?
Бих заложила пак на марката, искам да е матов и ръбат, да има добра батерия, страхотна камера и да издържа на много експлоатация. Сегашният ми е на 3 години и половина и никога не съм имала телефон толкова дълго.
Външно харесах много този, но отзивите за камерата са слаби, особено при видео заснемане.

# 11 650
  • Мнения: 1 886
Koй модел е този със слабата камера?
Ако е за чист андройд може да изберете Моторола, пък имат ръбато-матови модели.
Търся и аз апарат с хубава камера до към 600 лв., и май няма да взема 4 поред Ксиоми, че понякога софтуера ме дразни, пък и искам по-добра макро камера+ такава снимаща на тъмно.

# 11 651
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 531
Xiaomi Mi 11 pro +, като за плюса вече не съм много сигурна. Нищичко не разбирам от телефони, но по форуми пише, че тези сто и нещо мегапиксели по нищо не личат, а видеото постоянно се опитва да фокусира и картината така насича. Други са доволни, разбира се, но ми се ще да съм сигурна, обичам да снимам. Оптично е точно каквото искам с тези изчистени ръбове, а нося телефона без калъф и ми е важно - да не оставя отпечатъци, да се усеща добре и да изглежда добре. Назовете някой модел на Моторола да ги разгледам. Не съм имала такъв от 20 години.

# 11 652
  • Пловдив
  • Мнения: 6 652
Motorola Edge 40 Neo препоръчвам - доста добре се представя на малко осветление. За макрото не знам как е, но утре като се прибере ММ мога да го разцъкам.
На Дреб харесахме G23, но ще отидем да го видим "на живо"
Телефон Шайоми вкъщи вече няма да влезе Joy

# 11 653
  • Мнения: 5 294
Xiaomi Mi 11 pro +, като за плюса вече не съм много сигурна. Нищичко не разбирам от телефони, но по форуми пише, че тези сто и нещо мегапиксели по нищо не личат, а видеото постоянно се опитва да фокусира и картината така насича.
Xiaomi по подразбиране не използват камерата с много пиксели, а малката(обикновено 12MP). Не знам какво си чела и реално за коя е.
За снимките - в GSMarena има примерни дневни и нощни https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_11_pro_5g-review-2390p5.php

Повече мегапиксели = повече светлина е необходима

# 11 654
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 531
Xiaomi Mi 11 pro +, като за плюса вече не съм много сигурна. Нищичко не разбирам от телефони, но по форуми пише, че тези сто и нещо мегапиксели по нищо не личат, а видеото постоянно се опитва да фокусира и картината така насича.
Xiaomi по подразбиране не използват камерата с много пиксели, а малката(обикновено 12MP). Не знам какво си чела и реално за коя е.
За снимките - в GSMarena има примерни дневни и нощни https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_11_pro_5g-review-2390p5.php

Повече мегапиксели = повече светлина е необходима
И в статията си казват, че снимките са много посредствени, останалото го гледах в тубата. Едва ли в пикселите е проблема, просто е нисък клас. Лошото е, че и от по-висок клас не мога да харесам - там камерата е ок, но дизайнът не ми харесва. Още по-лошото е, че ми е много спешно.

Общи условия

Активация на акаунт