Ох, тези нови телефони!

  • 1 085 035
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 3 780
  • София
  • Мнения: 2 521
Има един вграден S-planner, но нещо не ме кефи, излизат в него маса неща въведени с йероглифи и не мога да ги изтрия даже. /Телефонът е купуван от САЩ през интернет/
Не, нямах предвид SPlaner-а. Имах предвид вградените от Google неща - tasks, calendar... Не би трябвало да ги нямаш. Ако ги нямаш ги има в play store (Google Calendar, Google Keep).

Аха, мерси! Нямам ги вградени, ще си ги дръпна!

# 3 781
  • Мнения: 1 292
Аха, мерси! Нямам ги вградени, ще си ги дръпна!

Ето списъка с неща на Google - може да намериш още неща, които би искала на телефона си (а и по принцип е добре да им мяташ по око от време на време)...

# 3 782
  • София
  • Мнения: 2 521
Аха, мерси! Нямам ги вградени, ще си ги дръпна!

Ето списъка с неща на Google - може да намериш още неща, които би искала на телефона си (а и по принцип е добре да им мяташ по око от време на време)...

Ихааа, мерси, личи си че от скоро съм андроид потребител!

# 3 783
  • Мнения: 17 546
Някой може ли да ми каже нещо за LG G Flex? гадняр?

# 3 784
  • Мнения: 1 292
Някой може ли да ми каже нещо за LG G Flex? гадняр?
Честно казано го обмислях сериозно преди да взема LG G2-то... Само две неща ме тревожат в него - първо телефона е по-скоро ескперимент и то не особенно популярен, което ако имам някакъв поглед върху поведението на LG в такива моменти означава, че ще се опитат на бързо да го сметат под килима и второ (основно), че за да е ефективен момента с извитият екран трябва да гледаш от точно определената дистанция. Това е доста трудно в определени моменти. Понякога се кьориш от близо, друг път просто поглеждаш към нещото докато си дреме на бюрото... Освен това формата е чудесна ако стои с екрана надолу, както аз никога не държа телефоните си. Друго, което ме дразни (и което ми потвърди човек, който го ползва) е, че горният и долният ръб на телефона обикновено се надраскват първи, като по-контактни повърхности...

Чудесна идея, добро изпълнение, но аз лично не съм дорасъл за подобна иновация.

P.S. почти потвърдено е, че LG G2 и G3 получават update до Android L, но и дума не обелват за G Flex...
P.S. 2 - забравих - аз лично не намерих никакви читави калъфи за него.

# 3 785
  • Мнения: 17 546
Мерси! Точен и светкавичен както винаги  bouquet И все пак го обмислям сериозно. Всъщност не знам как е като наличност, но искам да го видя и да го подържа в ръка. Привлече ме.

# 3 786
  • Мнения: 1 292
Мерси! Точен и светкавичен както винаги  bouquet И все пак го обмислям сериозно. Всъщност не знам как е като наличност, но искам да го видя и да го подържа в ръка. Привлече ме.
За удобство е удобен, като се има предвид, че е голям телефон. За наличности - да, видях го в наличност на няколко места, някои от които дори и евтини.

P.S пропуснах нещо, което не знам до колко е важно, но телефона е с екран 720p. Лично аз смятам, че не е зле. Този, който видях беше наистина добре калибриран като цветове и беше доста акуратен, но той пък беше малко по-особена бройка - внос Корея...

# 3 787
  • Мнения: 17 546
Амиии...  Flutter вече се зарежда в спалнята! Party Така решавам и придобивам аз. Телефона е просто у-ни-ка-лен! Въобще не мисля, че ще съжалявам, че го взех. Просто в сравнение с SIII ... ми няма база за сравнение. Тепърва ще го разучавам, но това, което видях за малкото време, в което разгледах, защото батерията нямаше грам заряд и не мога да свалям приложения докато не достигне определени проценти, е просто жестоко! Това е, фотоапаратът ще почака няколко месеца... ще го преживея, имам си сапунерка за бързо снимане и телефон с 13МР камера, ще удържа.

# 3 788
  • Мнения: 1 292
Чудесно - със здраве да си го ползваш и да те радва Simple Smile Когато натрупаш повече впечатления сподели да чуем и останалите какво да и какво не Simple Smile Ако не пуснат официален update до Android L винаги можеш и да го root-неш и да му сложиш и неофициален... Wink

# 3 789
  • Мнения: 17 546
С удоволствие ще разкажа каквото е интересно, но просто много му се радвам. Blush Дисплеят е страхотен! Изчетох днес що има написано за него, изгледах безброй ревюта... мислих два часа, обадих се на сина ми да каже знае ли нещо за него и той пощуря като му казах за кой модел питам. Беше във възторг, преди време работеше за мобилен оператор и още като са видели G Flex за пръв път са били впечатлени всичките му колеги, а не е като да не са им минавали всички възможни телефони през ръцете. Обади се на колежка и едва изровиха една бройка, неотварян и невключван. Странно е за мен, че не е набрал скорост този модел и да измести флагманите на водещите марки, ще кажеш сигурно има защо, но мен напълно ме устройва. Технологията на OLED дисплея е първата приложена и в телевизорите от този тип, видеото, възпроизведено на него просто... какво да ти кажа, като за видео на телефон е безупречно. Не се вълнувам от телевизори и не съм гледала каква е картината, но мъжът ми е фен и той се кефи на телефона не по-малко от мен.

# 3 790
  • София, България
  • Мнения: 3 625
Честито, Бижу!   Party Много да те слуша и радва  Mr. Green

# 3 791
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Честито, Бижу! Със здраве да си го ползваш!

# 3 792
  • Мнения: 18 029
Бижу, честита придобивка   bouquet

С нетърпение ще чакам сравнения със Самсунга  Wink /ама тя и цената говори сама по себе си  Heart Eyes/

# 3 793
  • Мнения: 17 546
Благодаря ви, да ви се връща! Grinning Hug

Телефонът ми е супер интересен в момента и усърдно ровичкам в него. Това, което се шири като мнение, че заради ниската резолюция за такъв размер на дисплея качеството на картината пада, не съм съвсем убедена, че е така. Живите тапети, снимките, разни картинки с висока резолюция са просто кристални. Белият цвят на прозорците, в които го има в някои приложения дали заради подсветката или просто нарочно така е направен, наистина прилича малко на вестникарска хартия. Прилича на дисплей на Киндъл. Матово бяло със зърниста структура, но според мен това не е пикселиране, а прочетох и други такива мнения. Звук вади уникален просто. Няма БДС клавиатура или поне до сега не открих и си качих от Гутъл маркет такава, защото не ползвам QWERTY българска. Удобен е за хващане в ръка, не тежи. По дисплея остават доста петна от пръстите, но не пречи когато е светнат, виждат се само при изгаснал дисплей. Има knock функция за отключване на дисплея като на G3(G2 не знам дали го има). Това е за сега, още добивам впечатления с новата играчка. Simple Smile
Като наредих пред мен Галакси 3, 5 и Флекс, двете Галаксита са почти еднакви на размер, 5 е по-красив, но са бебета в сравнение с Флекс.

# 3 794
  • Мнения: 1 292
Странно е за мен, че не е набрал скорост този модел и да измести флагманите на водещите марки, ще кажеш сигурно има защо, но мен напълно ме устройва.
Просто повечето потребители на този клас телефони са като мен - консерви Simple Smile Повечето млади хора търсят нещо по-весело на външен вид и може би заради това. Във всеки случай корейската бройка се представя доста добре - само пази горната и долната част. В повечето случаи няма проблем, но ако го провлачиш на нещо неравно (както редовно прави моя човек) ще останат следи, няма как.

Общи условия

Активация на акаунт