Ох, тези нови телефони!

  • 1 083 273
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 9 120
  • Мнения: 4 872
Honor 9 lite - от къде мога да му сменя езика на английски?

# 9 121
  • София
  • Мнения: 16 038
Honor 9 lite - от къде мога да му сменя езика на английски?

Настройки - разширени настройки - език - избор на език.

# 9 122
  • Мнения: 4 872
Много благодаря.
Намерих настройката в Настройки-Система- Език на въвеждане... Smirk

# 9 123
  • София
  • Мнения: 1 365
Подариха ми нов телефон android one. Аз обаче много си харесвам стария и не искам да го сменям. Новият си седи изключен и чака старият да сдаде багажа. А до тогава - ще му стане ли нещо като е изключен, нещо  на батерията? Да търся ли да го давам на някой да си го ползва, или да не го мисля толкова? В близката поне 1 год. не мисля да минавам на него, та затова.

# 9 124
  • София
  • Мнения: 16 038
Не съм много знаеща за устройствата.
Но за всеки случай - мушни му една предплатена сим карта или някаква стара, неработеща.
Пускай го в къщи на Wi-fi да порботи докато си там. Влез в гугъл, в някой сайт, ако иска обновяване на програма - направи го.
Аз по подобен начин гледам и пазя 1 таблет. Работи си, нищо му няма.

# 9 125
  • Мнения: 68 654
Може да ползва интернет през wi fi и без сим карта. Така ползвах новия си смартфон преди 2-3 години. Тогава четох че ако сложа сим карта, може да дърпа пари при обновяване/актуализаци...нещо такова.

Не беше андроид моя...не знам има ли разлика. Но аз си го ползвах да сърфирам без да му слагам сим карта.

# 9 126
  • Мнения: X
Подариха ми нов телефон android one. Аз обаче много си харесвам стария и не искам да го сменям. Новият си седи изключен и чака старият да сдаде багажа. А до тогава - ще му стане ли нещо като е изключен, нещо  на батерията? Да търся ли да го давам на някой да си го ползва, или да не го мисля толкова? В близката поне 1 год. не мисля да минавам на него, та затова.
Зареди най-добре батерията, след като преди това си я разредила напълно и я извади от телефона. Ако я съхраняваш отделно няма никакъв проблем.

# 9 127
  • Мнения: 2 909
Зареждаш батерията до 50% и го слагаш в кутията, и да си седи, колкото иска.

# 9 128
  • София
  • Мнения: 1 365
Дам, оказа се, че батерията не се вади, тъй че ще си го оставя така. А защо до 50%? В момента е изцяло зареден и изключен.

# 9 129
  • Мнения: 2 373
Дам, оказа се, че батерията не се вади, тъй че ще си го оставя така. А защо до 50%? В момента е изцяло зареден и изключен.
Не до а над 50% или около 50%

# 9 130
  • Мнения: 17 987
На Huawei  P20 lite, от къде се задаваше автоматично преминаване към wi fi?

# 9 131
  • София
  • Мнения: 5 289
При мен автоматично се сменят, не съм ги настройвала.
Момичета, а от къде се разменяха хоум бутона и този за назад при Huawei ? На стария си ги бях обърнала и сега на новия не помня как беше.

# 9 132
  • София, България
  • Мнения: 3 590
Mumy, показвам ти в скрит текст на моя телефон къде се влиза, надявам се и при твоя да е така и да ти помогна:
Скрит текст:
1.

2.

3.

4.

# 9 133
  • София
  • Мнения: 5 289
Eййй, страшно съм ти благодарна, скоро нямаше да се сетя. Благодаря ти, за отделеното време. Flowers Cherry Blossom

# 9 134
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Откъде мога да сваля tubemate?

Общи условия

Активация на акаунт