Народни танци за деца в южните квартали

  • 2 214
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 573
Здравейте!
Препоръчайте ми моля, школа (ансамбъл) за народни танци за деца, по възможност в южните квартали на София.

# 1
  • Мнения: 3 326
Ген. Суворов - номера май е 68, читалище Витоша, на гърба на 5-то СОУ

# 2
  • Мнения: 573
Ген. Суворов - номера май е 68, читалище Витоша, на гърба на 5-то СОУ

Благодаря! А имаш ли лични впечатления от там?

# 3
  • Мнения: 3 326
Децата на една познта ходеха там - сега се записаха в хореогравското училище със специалност народни танци. Ние с мъжът ми също ходим, но в група за възрастни, де.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 019
И в читалището на Бояна.

# 5
  • Мнения: 573
И в читалището на Бояна.

А къде се намира то? Може ли повече подробности за групата там?

# 6
  • София
  • Мнения: 3 019
И в читалището на Бояна.

А къде се намира то? Може ли повече подробности за групата там?

В парка, под ресторант "Боянски ханче", където е центъра на Бояна.

# 7
  • Мнения: 2 681
В Лозенец, в читалището на бул.Джеймс  Баучер, до спирката на метрото.
Групите са с традиция,  има различни групи от детска градина до големи, ходят по конкурси и турнета.

# 8
  • Мнения: 2 962
   Читалище "Светлина ",ж.к."Стрелбище"  http://svetlina1940.org/narodni_hora/

# 9
  • София
  • Мнения: 401
Читалище Димитър Динев в кв. Гоце Делчев/на ъгъла при подлеза на Ю. Парк и бул. Гоце Делчев/-от 5годишни ги взимат. Peace http://www.chitalishteddinev.com/

# 10
  • Мнения: 17
Читалището зад 5то училище май е близо до Бояна - не е ли в Павлово?! Може ли да ми кажете от каква възраст приемат деца, както и в Бояна...аз също се интересувам от района!!

Общи условия

Активация на акаунт