Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца -Тема 160

  • 39 862
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Бори, аз още съм си в къщи, но ходя по други задачки.
Нещо което ще видим много по нататък, но много ми харесва момента.

# 16
  • Мнения: 273
Здравейте и от мен в новата тема  Hug
За Рина е моят букет  Hug



Сега се връщам да чета  Hug
Меги, добре си се завърнала  Hug

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Докато се натуткам да се разпиша и вие ще преполовите темата  Wink Laughing Ринка, ти си знаеш, ама да си кажа-много те обичам  Hug  love001

За теб, мила моя  Hug

Боре, хич и няма да се смилявам над Кенан, той смили ли се над мен  Crossing Arms Ще скубя и това е  Laughing

Ей така го гледам и аз Кенан сега  Joy Joy Joy

# 18
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
ХАХА ооон Злате, смях се мн с теб, да ти кажа притесних се като видях какви голи гръб4ета се разхождат из темата, направо се стреснах за мои4кия, ама той ми хубавец брей брей, в тез 46, 47 серия, малииии направо да му се ненагледаш, аз на тях съм зациклила и не мърдам  Joy Joy Joy

Катенцееее  Hug Hug

Аз съм много щастлива с тоя нет, ще съм в кра4ка с вас като си изгледам серииката приве4ер  Joy Joy
Ринка, много се радвам на вси4ките ти снимки зад кадър и местенцата дето е сниман филма  Hug

Забравих да спомена Вера, Вера  Hug  Joy Joy много се смея с теб, да знаеш  Peace

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Какво писах преди малко и го изтрих без да искам?
Първо,че съм възхитена и нямам думи,с които да изразя как ми въздейства играта на Туба и Мурат в тия серии-страхотни са и двамата.Това с един поглед,жест,мимика,да покажеш толкова мн.емоции и чувства е нещо велико.
Аз видях една объркана,шокирана Аси,която беше притеснена и разтревожена,обхваната от страха за любимия,в очите и се четеше мъка и болка,но и безкрайна обич и нежност.Демир също потресен,невярващ,притеснен,сякаш наистина Мурат не беше спал няколко дни,очите му така се бяха зачервили.А с разделянето на ръцете през решетките и стискане на ръка в юмрук от стр.на Демир,преди това-Аси,която понечи да посегне да го погали,но не посмя-всичко беше перфектно и показва терзанията на Аси и Демир.
Вие ги коментирахте тия моменти,но и аз да си кажа Grinning,че Аси беше под натиска на прокурора,на Аслан,дори на баща си,който я посъветва да каже вс.на Демир и в желанието с и да го види по-бързо извън затвора,тя се обърка и каза нещо,което нарани Демир,но тя не го мислеше.
Демир пък реагира твърде крайно и рязко,но понякога се случва така-само една дума е способна да ни накара да побеснеем от яд.В случая стана така-той гордият Демир Доган,не може да понесе да го смятат за убиец,готов е да излежи колкото год.му дадат в затвора,но не и да признае нещо,което не е  извършил и в тая ситуация,думите на Аси,го жегнаха дълбоко,той се хвана за тях и подведен от нейното объркване,смущение и мълчание,реши,че тя не му вярва и се стигна до молбата за развода...а трябваше да се успокои и да поговорят...но филм да става Simple Smile
Видях и две подсказки за бъдещите събития-първо Демир в тъмния бус го отвеждат към затвора,огрян само от лъч светлина и държащ в ръце една бяла роза,която му вдъхва сили  и Аси обляна от светлина,наблюдаваща отдалечаващия бус,който отвежда любимия.
Втората  с булчинската рокля-как я облече Аси с нетърпение и трепет,с желание ,сестрите и направиха косите,сложиха булото,а как я свали-не съпругът и а майката и сестрите отново и докато сваляха булото,сълзите капеха върху ръцете Cry...тя стоеше безмълвна и предадена ,безсилна...роклята се свлече в краката  върху нея се спусна мрака,луната изгря,но не я освети.
А как стискаше сакото на Демир,докато се прибираше в къщата,попиваше топлината и аромата останала от тялото му,сякаш беше с нея....той пък държеше розата,сякаш е част от нея....а в края на 41 еп.как нежно Аси докосна и погали спящият Демир...все малки жестове,показващи толкова много чувства!!!
Керим и Дефне се разделиха,връзката им се разпадна и вина за това има според мен най-вече тя.Не можеш да градиш собствено сем.когато не си стоиш в дома и не правиш нищо,за да задържиш топлината и уюта.Още в началото на съвместния им живот,когато тя нонстоп ходеше в чифлика по повод и без повод,още тогава,трябваше да положи усилия и да се адаптира към новия си дом и живот.Но тя не пожела-все се занимава с проблемите на роднините си.Вярно е,че е винаги в подкрепа на близките си хора,но прекали.Та те по цял ден не се виждат,защото Керим е на работа и вечер са все в чифлика,не остават сами,а са с тъста и тъщата,нямат време да поговорят,занимават се с проблемите на родата.Още повече Керим вижда как Дефне се влияе и променя много под влияние на майка си и чашата преля със съмненията относно Демир не един,а два пъти.Дефне,която познава Демир що за човек е се усъмни в него,само защото мама изпадна в криза и не искаше да приеме друго.Не оправдавам и Керим-не трябваше да вика и крещи,можеше спокойно да говорят,но той няколко пъти казва,че не му е приятно да висят все в чифлика,а тя не чува.Той е нервен и спонтанен,има остър език и напоследък нагрубява Дефне,но може би и тръпката от влюбването мина и замина.
Нериман е др.герой,който хем разбирам,хем не одобрявам като поведение.Разбирам я,защо се държи така ,изпада в истерия крещи и вика,тя е объркана,наранена,беше в депресия след смъртта на баща си,сега разследването я изнерви допълнително и не знае в какво да вярва.Не трябваше и тя така прибързано да съди и да обвинява Демир,да се нахвърля върху лелята,но я разбирам,защото вс.е провокирано от това,че тя загуби доверие в двамата най-близки мъже в живота и-баща и с женитбата си я разочарова,а Ихсан я довърши.Тя се съмнява в него от мига,когато разбра за Аслан и старата любов на Ихсан и Сюхейля.И сега се случиха твърде много съвпадения.Първо бяха на вилата,после работят всеки ден заедно-нива до нива,виждат се,вечерта на сондажа за водата пак са били заедно,след това видя сама,че заедно тръгват за Адана,а чашата преля с тел.обаждане,когато вдигна Сюхейля.Как би реагирала една наранена жена,обладана от ревност?Всеки на нейно място би се усъмнил в половинката си,затова и тя тихомълком напусна дома им.Сега не одобрявам в никакъв случай панаирите,които прави,как вика и крещи,обижда и настоява дъщерите и да са все с нея,сякаш нямат личен живот,прекалява малко с това обсебващо държание,но за желанието и Аси да се раздели с Демир я разбирам пак-тя вярва,че това е убиецът на баща и,защото вс.сочи него и се измъчва,че дъщеря и е с убиец.Макар че не познава ли и тя Демир-не знае ли колко е честен и справедлив,как би се осмелил подмолно и тайно да хукне да дебне Джемал ага и да стреля?Както и да е,важното е,че в др.серия тя ще осъзнае грешката си и ще се извини Wink Grinning.
Мелек в тия еп.ми хареса-не повярва в обвиненията към брат си.От началото подкрепяше Аси,дори и помогна да види Демир.А когато срещна Али с Керим и разбра за Галип,се обърна и си тръгна...но до следващия момент,когато му се обади да чуе неговата версия насаме на среща в ресторант ooooh!...пак му повярва и се остави да я оплете,заблудена от чувствата си.Попита за Аси,значи се усеща,че може и тя да е причината за постъпката му,но не пожела да се задълбочава,повярва в думите на мръсника и жалко.
Последно -евала на прокурора-сам каза,че нищо не става от него,добре,че бил Ихсан да реши случая-ами прав е,а сега с какви очи ще сваля Сюхейля Rolling Eyes Embarassed

Ами това е -тоя път успях без да се изтрия Grinning!

Последна редакция: вт, 28 авг 2012, 17:03 от borovinka123

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Искааам на езерото.. newsm45 newsm45

   Меги, закъде си се разбързала, като субтитрите са до 47 епизод  ooooh! ooooh!
 Да видим как ще ги къдрим следващите. Ти си добре, имаш си речници, ами ние  Thinking Thinking Thinking

   Кате, много ти хубав букета, шоколаден. То на Ринка енергия й трябва - малко ли скита по Антакия и близките места, а ние си чакаме наготово.

  Нещо майсторих днес, не е високо качество, ама няма да си го крия пък.Пък сега да го почвам наново- тц, мързи ме.



   Бори, ти гледаш ли си личните??

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Рени,видях ги и писах бе,виж сега пак ти писах на лични.Ама тая бг мама се майтапи днес  с мен,може и да съм го пратила другаде Rolling Eyes Embarassedили да съм изтрила пак ooooh!
Колажът е много хубав,браво smile3525 smile3501 newsm51
Кате Hug Heart Eyesпривет!
Злати Hug,ама си сложила  хубав Демир,само за целувки  Two Hearts Two Hearts

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Никакви други лични, Боровинка, освен хубавите анализи, коментарии.
 Всичко си е на мястото- за всеки си казала точните думи.
  Аз бих засилила критиката към Керим. Отиде в хотела, така прецени, но се оказа, че се връща истанбулския ерген. Той така се прехласна от мадамата, очите му заблестяха. Аз даже си мисля, ча такъв не съм го виждала преди. А Дефне е просто съсипана и, докато Аси успява да се прикрие, то при нея целият й вид показва колко страда. Керим , би трябвало да усети това и , ако държи на Дефне, щеше да отстъпи малко, колкото да се разберат и да си простят.
  От друга страна , все искам да отбележа, че  артистът наистина би бил добър в комедиен филм
 / нали участва в "Романтична комедия" /.
    

# 23
  • Мнения: 273
Рени,видях ги и писах бе,виж сега пак ти писах на лични.Ама тая бг мама се майтапи днес  с мен,може и да съм го пратила другаде Rolling Eyes Embarassedили да съм изтрила пак ooooh!
Колажът е много хубав,браво smile3525 smile3501 newsm51
Кате Hug Heart Eyesпривет!
Злати Hug,ама си сложила  хубав Демир,само за целувки   Two Hearts Two Hearts

Ние вече го разцелувахме  rotfImbo rotfImbo

# 24
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Боренце  Hug със вси4ко което си написала съм съгласна  Hug
Мама Нери и4 не мога да я понасям в тия серий и немога да оправдая държанието й. Искаше ми се да видя пове4е доверие в нея към Ихсан, все пак това е мъжът с който е споделила 20 и кусур години и би трябвало да му се довери пове4ко, а не да избухва за най малкото нещо.
Също за Дефне съм съгласна, според мен тя неможа да свикне да е отделена от семейството си и пренебрегваше  Керим. Керим пък от своя страна е от типа мъже които като 4е ли бързо им омръзва и са бързо влюб4иви. Малко му трябваше да се заплесне по Дора.

За Аси И Демир, това са едни от най хубавите серии за мен, ама аз май за вси4ки така казвам, ....  newsm78 сега ги о4аква сдобряване, закуски, ве4ери, лодки иииии накрая пожара....
Но както и Боровинка каза, страхотна игра и на двамата.

Рени, ами нали мисля какво ще правим след 47 е.  newsm78 как ще я караме  newsm78  #Crazy
Ама ти мила и колаж4ета правиш  Hug Peace много си напреднала за тия няколко дни ... Който си го може си го може.. Това е....

ама вие ме светнете де, туба и енгин ще играят заедно ли  newsm78 още не съм довършила старата тема а пък нямам търпение да разбера. Енгин го харесвам и о4аквам 4е ще ни представят професионална игра двамата, с хубав сценарии....

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Колажа  направих преди да намеря клипа за 42 епизод. Малко избързвам, ама нямам търпение hahaha hahaha hahaha hahaha



# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Рени,съгласна съм за Керим,не го оправдавам в никакъв случай,аз до там не съм стигнала още,къде се загледа в другата жена,но си спомням ,че му бях бясна за слабия ангел на първото гледане.

 hahaha hahaha hahaha Катеее ,нацелувахте ли го вече,аз докато се натуткам Joy Joy Joy


Много ми е хубаво сред вас,но ще ставам,че децата искат да ги водя навън да играят.А  и  малко да си починете от мен-на тая стр.три поста мои Embarassed ooooh!
Хайде до по-късно и приятна вечер ви желая Hug Hug Hug!!!

п.п.Меги,доколкото разбрах,не е потвърдено още участието на Енгин.И аз не знам какво ще правим след 47 еп.,как ще продължим?!

# 27
  • Мнения: 273
Много хубав мокър, бе  newsm03 newsm03





Чудесни коментари и анализи правите - поздравления  Hug Hug Чета ви с огромен интерес, защото това са и моите мисли, но написани от вас  Hug Hug

# 28
  • Мнения: 273
Харесах си и една снимка от българския Фейс на Туба  Hug Все усмихната да я виждаме  Hug



# 29
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Много хубав мокър, бе  newsm03 newsm03





Чудесни коментари и анализи правите - поздравления  Hug Hug Чета ви с огромен интерес, защото това са и моите мисли, но написани от вас  Hug Hug

СЕКСИ мокър Катееее, не само хубаво мокър  Embarassed Embarassed Embarassed офффф хубавеца ми той  Embarassed #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт