Мурат Йълдъръм в "SUSKUNLAR - Безмълвните" - в четвъртък по ShowTV - 23 тема

  • 32 811
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 8 463
Ай какви са сладури и тримата smile3521.Щастлива съм обаче ,че са пощадили Мурат и не са го стъкмили него с ризка като на другите двама братоци  Joy Joy Joy Joy Joy Joy.Може би новото гадже Нисан не харесва карето  Joy Joy Joy Joy Joyи не е позволила на Еджи да си тури и той такава риза  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Мурат пие чай и само пред него няма цигари  smile3521.Или ги е спрял ,или не си е купил и ще си палне от на Сарп,а може да са в джобчето на панталона му  Joy Joy Joy Joy Joy

# 736
# 737
  • Мнения: 9 541
Привет и от мен в неделния следобяд. Влизам, гледам 3 страници изписани, сигурно и в новата тема вече е писано...невероятно.... Grinning Много се зарадвах на новината на Рина, че серията вече се превежда, щото аз ще я гледам за пръв път само с бг- превод, но пък насоките на развитие вече ги знам, благодарение на снимчиците, преводите, коментарите на Ели, Ени, Таня и другите активни момичета, за което изказвам най-искрените си благодарности Hug Hug Hug Лирио, направила си невероятен клип с фантастична за мен песничка! Благодаря  ти!:hug: Hug

# 738
  • Мнения: 9 541
Предлагам всички гадни герои, които не се променят до края на сериала към добро, вкупом да ги натикаме ето тук:

Общи условия

Активация на акаунт