Бургаски майчета - 11 тема

  • 39 868
  • 722
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 60
[ Някой взел ли е телефон на регистратура или нещо подобно....?
[/quote]

056 707140

# 61
  • Мнения: 17
Днес забравих да питам, но казаха ли ви нещо за бебешките дрешки, какво трябва да се носи при постъпване и пускат ли татковците на раждането и свиждане, евентуално?

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 644
lechugitka, ти от опит ли говориш за Майчин дом, примерно?!?!?! Щото звучиш фантастично! Не се заяждам, преди 8 месеца сестра ми роди в майчин дом с пълна упойка по желание. Нищо лично - факти!!!  Whistling
Ако е в частният Майчин дом във Варна, ок. Но в София, на мен ми звучи фантастично! Нищо лично.

Говоря за София - Майчин дом в двора на Университетска болница.

# 63
  • Мнения: 105
Кой гинеколози ще работят в болницата в М.рудник - освен Ризова и Дорийска ( за която не искам нищо да коментирам)? Ще идват ли и други от други градове?

# 64
  • Мнения: 3
Аз съм сигурна, че МБАЛ Черноморска няма да остане без специалисти, друг е въпроса докато не работи със ЗК какви цени ще плащаме и колко ще ни излезе удоволствието да родим там заедно с престоя. Защото ако едно секцио е 700 лв. е ОК, но ако заедно с това ти надчислят леглоден+храна, които по принцип се поемат от ЗК, а тук не, крайната сума може да стане много яка и да помрачат радоста ти с един финансов удар по джоба ти /ако изобщо можеш да си го позволиш в тази криза/ Mr. Green.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 30
Аз съм сигурна, че МБАЛ Черноморска няма да остане без специалисти, друг е въпроса докато не работи със ЗК какви цени ще плащаме и колко ще ни излезе удоволствието да родим там заедно с престоя. Защото ако едно секцио е 700 лв. е ОК, но ако заедно с това ти надчислят леглоден+храна, които по принцип се поемат от ЗК, а тук не, крайната сума може да стане много яка и да помрачат радоста ти с един финансов удар по джоба ти /ако изобщо можеш да си го позволиш в тази криза/ Mr. Green.


Само специалистите да не са тези касапи(лично мнение) от Девата... че ще се ражда в окръжна  Simple Smile

# 66
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Аз съм сигурна, че МБАЛ Черноморска няма да остане без специалисти, друг е въпроса докато не работи със ЗК какви цени ще плащаме и колко ще ни излезе удоволствието да родим там заедно с престоя. Защото ако едно секцио е 700 лв. е ОК, но ако заедно с това ти надчислят леглоден+храна, които по принцип се поемат от ЗК, а тук не, крайната сума може да стане много яка и да помрачат радоста ти с един финансов удар по джоба ти /ако изобщо можеш да си го позволиш в тази криза/ Mr. Green.


Само специалистите да не са тези касапи(лично мнение) от Девата... че ще се ражда в окръжна  Simple Smile
Кой е касапин от Девата? Там мисля, че са хирурзи всички... Е, има кръв, като те режат /казвам го от личен опит, защото не съм спала по време на секциото/. Ама после те зашиват така, че не ти остава белег за цял живот /отново лично изпитано от мен/.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 30
Кръв май при всички положения има.. без да съм раждала и да знам , но предполагам. А касапи имах предвид под некадърници, специално АГ спецовете....

# 68
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Кой по-точно от Девата е некадърник? Аз съм раждала и мога да кажа от моя гледна точка, че Ризова и екипът й бяха просто невероятни. Половин час, докато трая операцията две акушерки и анестезиолога ме държаха за ръцете и ме галеха. Говорихме си, слушахме хубава музика, точно като по филмите. Когато ми дойде малко в повече ми предложиха да ме приспят - това не е обща упойка, а просто лек сън, чрез венозна анестезия, да не се бъркат тук хората, но аз отказах. Издържах си до край и беше супер. Даже, докато ме чистеха ми докараха бебето измито и облечено. Беше си супер раждане. Та не знам, защо трябва наричате хирурзите касапи.. Вярно, че те режат и има кръв, но са специалисти, а не месари.

# 69
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Кръв май при всички положения има.. без да съм раждала и да знам , но предполагам. А касапи имах предвид под некадърници, специално АГ спецовете....
И ти познаваш всички АГ специалисти от Девата?Раждала си при всички от тях?Ех,като започнете да давате такива кардинални обобщения и умозаключения... ooooh!

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 30
Спокойно  бе мацки, изказах си личното мение ми аз точно пък от Ризова не съм доволна, алчна и надменна кучка, която като питаш нещо се държи все едно трябва да го знаеш... Затова казах лично мнение и от Дорийска съм разочарована...

# 71
  • Мнения: 25
Кръв май при всички положения има.. без да съм раждала и да знам , но предполагам. А касапи имах предвид под некадърници, специално АГ спецовете....

Не слагайте всички лекари под общ знаменател.... Това да кажеш кой лекар е добър и кой не е, понякога е толкова субективно.

Ако моето дете е здраво, раждането е протекло без усложнения и са ме обгрижвали и физически и емоционално- ще ги хваля разбира се.
Но при същите лекари друга родилка може да е имала усложнения, да е получила негативно или грубо отношение, или не дай си Боже да е загубила рожба- тогава ще ги оплюва до девето коляно......

Не създавайте излишни негативни настроения. И без това света не е розив, поне нека гледаме позитивно на едно от малкото хубави неща, които се случват в живота ни- раждането на дете  Hug

# 72
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Едно е какъв човек си, друго какъв професионалист. С мен Ризова винаги се е държала добре, обяснявала ми е всичко, вярно е, че е малко по-студена, ама има стотици пациентки. На нейно място не всеки би издържал. И пак казвам, понеже родих при нея, знам със сигурлност какво секцио ми направи и съм супер доволна.

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 30
Едно е какъв човек си, друго какъв професионалист. С мен Ризова винаги се е държала добре, обяснявала ми е всичко, вярно е, че е малко по-студена, ама има стотици пациентки. На нейно място не всеки би издържал. И пак казвам, понеже родих при нея, знам със сигурлност какво секцио ми направи и съм супер доволна.

Разбрахме че едва ли не боготвориш Ризова, но не си налагай мнението и на нас, всяка е достатъчно разумна за да прецени сама за себе си.. просто споделяме нали така.. Не се убеждаваме в каквото и да е...

# 74
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Едно е какъв човек си, друго какъв професионалист. С мен Ризова винаги се е държала добре, обяснявала ми е всичко, вярно е, че е малко по-студена, ама има стотици пациентки. На нейно място не всеки би издържал. И пак казвам, понеже родих при нея, знам със сигурлност какво секцио ми направи и съм супер доволна.

Разбрахме че едва ли не боготвориш Ризова, но не си налагай мнението и на нас, всяка е достатъчно разумна за да прецени сама за себе си.. просто споделяме нали така.. Не се убеждаваме в каквото и да е...
Именно, споделяме... Аз правя същото, и честно ми е все тая кой при кого ще ражда. Изказвам мнение. Твоето за касапите е по-интересно, при положение, че не си раждала.

Общи условия

Активация на акаунт