Бургаски майчета - 11 тема

  • 39 899
  • 722
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 30
Не съм раждала да , но само аз си знам защо и през какъв ад минах благодарение на тази лекарка.. и какви ли не диагнози ми постави и с какви ли не хапчета ме натъпка и накрая ми каза че не ставам за нищо и да забравя за дете.. е забременях и то не благодарение на лекар... и още по малко на нея... няма как да я призная за добър лекар... ЛИЧНО МНЕНИЕ....

# 76
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Спокойно  бе мацки, изказах си личното мение ми аз точно пък от Ризова не съм доволна, алчна и надменна кучка, която като питаш нещо се държи все едно трябва да го знаеш... Затова казах лично мнение и от Дорийска съм разочарована...
Аз от Ризова също не съм доволна,но за следене на бременност,а за раждане нищо не мога да кажа.Виждам,че на първа страничка съм записана при Ризова.Ако може да я промените на Ковачева,от шести месец съм при нея.За съжаление и с нея нещо не можахме да се спогодим,промени отношението си,когато разбра,че няма да избирам екип  Sad
Иначе,определени лекари в Девата ми направиха много добро впечатление,но то е субективно,защото все още не ми е минало раждането.
Дарина Стоева,сега виждам,че си разочарована от Ризова и Дорийска,но тези лекарки не работят в Девата,а в Черноморска  Peace

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 644
Аз също не бих раждала при нито един "специалист" в Девата, ама това си е мое мнение и горчив опит. Много майчета са доволни от там. Всеки си знае какви са му критериите и изискванията и си ги търси! Какво сте се хванали за една дума "касапи"... ей, като че ви плащат да миете името на болницата!!! Еми не е много чисто името й ама хайде да не задълбаваме, щото те легендите не са само за едната болница. Където и да направят родилно все ще се носят легенди!

# 78
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
Ау, какви заключения! Не ви ли минава през ум, че тук има бременни, които се следят при тези лекари? Ами ако някой ви залее с негативна информация за вашия лекар и ви изкара черна статистика?
Най-важно е да имате доверие на лекарят си!!!

# 79
  • Мнения: 25
Tочно това исках да кажа и аз  Сузито 85  Peace

Има бременни, които не искат да се влияят от негативното мнение на другите и най-вече от обобщения от типа "всички са некадърници", "касапи", "няма свестни лекари в Бургас" и тем подобни.... Аз какво, в Дупница ли да ходя да раждам сега  Naughty

Всеки има право да изкаже мнение, но само АКО Е ОБОСНОВАНО И ПОДКРЕПЕНО С КОНКРЕТНИ ПРИМЕРИ.....

а не "чух, че тя.......", а"ма ми казаха, че и той не бил.......", "ама те всичките били......",  "ама пък на една позната й направиха......."

Бъдете солидарни към останалите и не плюйте за щяло и не щяло Peace

# 80
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Tочно това исках да кажа и аз  Сузито 85  Peace

Има бременни, които не искат да се влияят от негативното мнение на другите и най-вече от обобщения от типа "всички са некадърници" "няма свестни лекари в Бургас" и тем подобни.... Аз какво, в Дупница ли да ходя да раждам сега  Naughty

Всеки има право да изкаже мнение, АКО Е ОБОСНОВАНО И ПОДКРЕПЕНО С КОНКРЕТНИ ПРИМЕРИ.....

а не "чух, че тя.......", а"ма ми казаха, че и той не бил.......", "ама те всичките били......",  "ама пък на една позната й направиха......."

Бъдете солидарни към останалите и не плюйте за щяло и не щяло Peace
Peace

# 81
  • Мнения: 8
Ако някой, освен положителните мнения, не може да приеме и отрицателните такива... то той въобще, ама хич не му трябва да отваря форуми и да чете.... тук се пишат лични мнения... и то искрени... Цензура само за хвалби, слава Богу, още няма наложена... Peace

# 82
  • Мнения: 25
Аз бих приела всяко едно негативно мнение, ако е подкрепено с пример и конкретна информация.... А тук се излива пумия, без да се казва за какво......  newsm78  #Crazy

Аз мога да кажа, че Доктор Х не ме кефи и е касапин... АМА ЗАЩО ГО КАЗВАМ Е ВЪПРОСА.....
АКО ЩЕ СИ ЧЕШЕТЕ ПРОСТО ЕЗИКА, НЕ ГО ПРАВЕТЕ ПРЕД ЖЕНИ, НА КОИТО ИМ ПРЕДСТОИ ДА ХОДЯТ ПРИ ТЕЗИ ЛЕКАРИ.....

Така и не се разбра защо не ги харесвате, защо са касапи и от какво не сте доволни.... Ама това си е типична черта на българина- да мрънка и плюе, дори, когато не се изказва основателно и с причини

 Peace

# 83
  • Мнения: 3
Много крайни мнения....Дайте да не забравяме, че благодарение на тези лекари са се родили много деца живи и здрави....Да се слагат всички лекари под общ знаменател, не е редно. Винаги ще има доволни и недоволни.

# 84
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Аз бих приела всяко едно негативно мнение, ако е подкрепено с пример и конкретна информация.... А тук се излива пумия, без да се казва за какво......  newsm78  #Crazy

Аз мога да кажа, че Доктор Х не ме кефи и е касапин... АМА ЗАЩО ГО КАЗВАМ Е ВЪПРОСА.....
АКО ЩЕ СИ ЧЕШЕТЕ ПРОСТО ЕЗИКА, НЕ ГО ПРАВЕТЕ ПРЕД ЖЕНИ, НА КОИТО ИМ ПРЕДСТОИ ДА ХОДЯТ ПРИ ТЕЗИ ЛЕКАРИ.....

Така и не се разбра защо не ги харесвате, защо са касапи и от какво не сте доволни.... Ама това си е типична черта на българина- да мрънка и плюе, дори, когато не се изказва основателно и с причини

 Peace
И аз това имах предвид - като харесваш един лекар, кажи защо, защити позицията си, пък после да те нападат, ако искат, че го боготвориш. Също и за един лекар, защо не си доволен. Но да казваш за някой, че е "касапин", без да си лягал под ножа при него, просто е несериозно.
И, да, боготворя Ризова, защото благодарение на нея изживях най-прекрасното раждане на този свят!

# 85
  • Мнения: 150
ilyana.87, без връзка с коментарите ти, само от любопитство - от кога сте женени с мъжа ти, че на лентичката ти нещо много интересно се е получило  Grinning
извинявам се за коментара, извън темата  Hug

# 86
  • Мнения: 3
Някой нещо ново за Черноморска болница знае ли?

# 87
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Днес е била първата операция с цезарово сечение.... Първи работен ден.

# 88
  • Мнения: 25
ilyana.87, без връзка с коментарите ти, само от любопитство - от кога сте женени с мъжа ти, че на лентичката ти нещо много интересно се е получило  Grinning
извинявам се за коментара, извън темата  Hug

абе тая лентичка ще ме побърка вече  Crazy   hahaha
12.11.2011г, ама на мен ми изписва, че от 5 месеца и 49 дни, тоя месец- много дълъг ще да е  ????  

Преди време пак така беше станало, ама после се оправи само..... Странното е, че другата си е О.К. в 33г.с. и 2 дни съм  #Crazy

# 89
  • Мнения: 25
Днес е била първата операция с цезарово сечение.... Първи работен ден.

Хайде да им е по вода и да се раждат много бебета- здрави и щастливи  Hug
 stork-boy stork-girl

Общи условия

Активация на акаунт