Бургаски майчета - 11 тема

  • 39 869
  • 722
  •   1
Отговори
# 225
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
За този Марков ли става въпрос: http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 45&Itemid=100  ?

Колко ти струваше? Колко време предварително трябва да се запази час?

# 226
  • Бургас
  • Мнения: 30
За този Марков ли става въпрос: http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 45&Itemid=100  ?

Колко ти струваше? Колко време предварително трябва да се запази час?


Да най-вероятно за този марков..
Ами час доста по рано доколко съм запозната аз поне месец и нещо два по рано а цените са към 120-140 ако се не лъжа Simple Smile

# 227
  • Мнения: 0
Здравейте бургаски мами,
На 1.09 родих моя син в болница Дева Мария. Наложи се секцио, съгласих се. Много съм доволна от лекарите които ме оперираха и най-вече от анестезиолога д-р Игнатев (невероятен подход и психологическа подкрепа). До тук добре, първата вечер невероятни грижи и от там нататък болницата много се изложи. По отношение на престоя съм много разочарована и даже все още се ядосвам вместо да съм изпълнена с положителни емоции. Болницата вече не е това което е била и жалко за хубавата база и изгубеното време за постигането на добра репутация.

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 30
Здравейте бургаски мами,
На 1.09 родих моя син в болница Дева Мария. Наложи се секцио, съгласих се. Много съм доволна от лекарите които ме оперираха и най-вече от анестезиолога д-р Игнатев (невероятен подход и психологическа подкрепа). До тук добре, първата вечер невероятни грижи и от там нататък болницата много се изложи. По отношение на престоя съм много разочарована и даже все още се ядосвам вместо да съм изпълнена с положителни емоции. Болницата вече не е това което е била и жалко за хубавата база и изгубеното време за постигането на добра репутация.

Честито бебче Simple Smile  smile3525

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 420
Честито бебче и от мен! Сподели при кого ражда и защо си толкова разочарована. Мерси! Hug

# 230
  • Бургас
  • Мнения: 166
Ale nua, честито бебче, да ти е живо и здраво!   bouquet
Би ли споделила повече подробности? Кое от условията те разочарова?

Мон, да за Д.Марков в клиника Марковс. Прегледът струва 100 лв. без диск (май 110лв. беше с диска).
Час си запазих месец и половина предварително.

# 231
  • Мнения: 74
Здравейте ,мами ,  Hug  сега разбрах за тази темичка и ще ми е много от приятно да бъда част от вас. Аз съм 26 години , първа бременност , термин 09.01.2013 .Не съм решила при кой и къде ще раждам (видах че ги записвате) .В момента си нямам и ЖК. Бях при Гамишев , но там повече няма да стъпя , сега чакам да минат празниците и сигурно ще се запиша при Ангелов. Иначе ако се наложи секцио съм почти на 100% че ще се обърна към Трепечов. А за сега за раждането клоня към окръжна.

# 232
  • Мнения: 25
Здравейте бургаски мами,
На 1.09 родих моя син в болница Дева Мария.

Честита рожба, да ви е здраво бебчето и скоро да останат само хубави спомени от раждането Hug На теб- бързо възстановяване, а на малкия юнак- да расте здраво и безгрижно дете  Heart Eyes Heart Eyes

Ще се радваме да поясниш от кое си доволна и от кое разочарована, когато намериш време разбира се  Peace На мен ще ми е особено полезно- след месец горе-долу ми предстои секцио в същата болница и бих искала да чуя "пресни" мнения и примери. Предварително ти благодаря  Hug

# 233
  • Мнения: 2
Здравейте бургаски мами,
На 1.09 родих моя син в болница Дева Мария.

Честита рожба, да ви е здраво бебчето и скоро да останат само хубави спомени от раждането Hug На теб- бързо възстановяване, а на малкия юнак- да расте здраво и безгрижно дете  Heart Eyes Heart Eyes

Ще се радваме да поясниш от кое си доволна и от кое разочарована, когато намериш време разбира се  Peace На мен ще ми е особено полезно- след месец горе-долу ми предстои секцио в същата болница и бих искала да чуя "пресни" мнения и примери. Предварително ти благодаря  Hug
Аз също ще раждам там след около месец...ще чакам да разкаже от какво е била толкова разочарована.

# 234
  • Мнения: 62


Ще се радваме да поясниш от кое си доволна и от кое разочарована, когато намериш време разбира се  Peace На мен ще ми е особено полезно- след месец горе-долу ми предстои секцио в същата болница и бих искала да чуя "пресни" мнения и примери. Предварително ти благодаря  Hug

Ако не се лъжа, ти не беше ли при Ковачева, при нея ли си решила да правиш секциото, и ако да, моля те да споделиш малко повече инфо ако имаш, че и аз съм се насочила натам.
Благодаря ти предварително.

Последна редакция: пт, 07 сеп 2012, 22:48 от Marigoldd

# 235
  • Мнения: 122
Честито бебче Ale nua. smile3525

# 236
  • Мнения: 25
Добро утро, майчета  Hug

Да, аз си следя бременността при Ковачева, а тя от миналия месец вече не работи в МБАЛ, така че изражда само в Дева Мария. По нейни думи (въпреки че все още е рано да сме на 100% сигурни) ще се наложи секцио, заради седалищно предлежание.

До колкото разбрах от акушерката, секциото е 750, но ще се наложи и доплащане за избор на лекар- 250, защото Ковачева не работи там на щат, и ако искам да я повикам, ще трябва да го заявя, като избор на екип. Иначе за сега не сме го обсъждали подробно, защото съм още в 34 седмица.

На 25.09 съм на ЖК и тогава, ако още не се е обърнал бебчо- ще определяме дата и ще говорим за подробностите. Очаквайте включване- като мине прегледа ще кажа какво ново  Peace
Ако пък вие имате някакво инфо- споделяйте, с радост ще чета всяка новина около болницата, лекарите и анестезиолозите.

Хубав ден на всички  Hug

# 237
  • Мнения: 3
Честито бебче и от мен! smile3525
Да ви е живо и здраво, а на теб бързо възстановяване и много положителни емоции.
Разкажи, какво те е разочаровало в ДМ.
Относно цените за секцио много ми е интересно - 750 лв.+250 лв. избор на екип или по-скоро само на доктор и то  става 1000 лв., при положение че ДМ работи със ЗК. В МБАЛ Черноморска, която стартира скоро своята дейност и няма все още договор със ЗК секциото е 700 лв. с включен престой и т.н. Става ми чудно, как се определят тези цени и на какво основание при положение, че работи или не работи със ЗК.
И това - 200 лв. за подобрени битови условия е супер измислица. Никой не отрича, че в ДМ условията са доста прилични, но те такива бяха и преди няколко месеца, когато тази такса я нямаше и нормалното раждане беше без пари. А може би я въведоха, за да ограничат желаещите родилки от друг произход, надявам се ме рабрахте, иначе ще се води дискриминация. А напълниш ли родилно с ромки, отпиши си болницата. Вие как мислите?

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 7 306
Според мен докато има хора, които са готови да дадат толкова пари за раждането, ще има болници, които да ги искат. Това дали работи по ЗК или не, няма значение.

# 239
  • Мнения: 375
Честито бебче Ale nua!   ylinfant  И на мен ще ми е интересно да споделиш какво точно те е разочаровало в ДМ.

AtenaotnA, аз ходя при Ангелов, по-възрастния, ти при него ли ще се записваш или при младия?

Общи условия

Активация на акаунт