Бургаски майчета - 11 тема

  • 39 852
  • 722
  •   1
Отговори
# 375
  • Бургас
  • Мнения: 644
Хахах, Януаари, аз казах ли ти колко забавно е станало тука  Mr. Green
Едно време си говорехме повече за скучни неща  Laughing

Танче, ела си вземи сватята, че ми писна да ми налита на зетя!!! Казах аз да се редуваме, да не се ревнуваме, ама то ред чака ли се за тая работа  ooooh!

Сега като се замисля аз като родих само го благославях Душепеев навред по 1000 пъти. Сигурно ви се е искало да ме издерете жива  Joy Joy Joy

Аз ще дам един глас + за д-р Ковачева /по ЗК/ и д-р Душепеев /на частно. Този ред бих спазила следващия път!
Категоричен минус за Люцканов. Нито един вагинален преглед след поставена от Ковачева диагноза "папилома". Заради него родих секцио, а така исках нормално раждане!

# 376
  • Мнения: 4
Категоричен минус за Люцканов.

Абсолютно съгласна!!!!!!!!!!!

# 377
  • Мнения: 7
Анито, а д-р Ковачева къде работи по ЗК и влиза ли в родилна зала, че нищо не знам за нея?

# 378
  • Мнения: 7
Момичета, а да кажете малко мнения за д-р Нина Добрева и д-р Гамишев, май взех да се чудя между двамата?

# 379
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Д-р Добрева много ми я препоръчваха, когато щях да раждам първия път /преди 7г/, но така и не стигнах до нея.
В последно време само негативи чета и чувам за нея.
Сигурно има доза истина и в двете.
Затова аз вече взех да вярвам само на личните си впечатления. Отивам, преценявам и или оставам или дим да ме няма  Whistling Mr. Green

# 380
  • Мнения: 3
Някоя от мамите има ли информация за МБАЛ Черноморска-Бургас? Има ли вече родилки готови да споделят впечатления?

# 381
  • Мнения: 29
Аз съм при д-р Габровска и съм доволна. Не е обяснителна, но ако имаш въпроси отговаря. Дава ми направления, казва кога се прави БХС и ФМ, всеки път ме мери. ЖК са всяка сряда в "Св. Николай Чудотворец".
Минус е това, че не изражда.

# 382
  • Бургас
  • Мнения: 230
Аз ходя на ЖК при Нина Добрева. Не мога да се оплача, много е точна с часа за консултация, с болничните, никога не чакам винаги ми дава час, консултациите са за след по малко от месец винаги, сега ме вика след 3 седмици. Тя ми мери всичко, и всички изследвания ми пуска. Аз след като се записах при нея чух доста лоши отзиви, но не мога да се оплача. Тя работи в МБАЛ, аз не знам дали ще раждам там или в Черноморска, но няма да е в Дева Мария. 2 деца съм родила в Мбал не е било хубаво, но не  е било и гадно. До колкото разбрах в Девата като отидеш да раждаш по среднощ те оставят докато, дойде дневна смяна, през деня ако има секцио пак чакаш, ако не тръгне само да излиза. Аз и двете отидох в 2ч да раждам, и можеха да ме оставят за сутринта, първия път Нина Каприева ми помагана много и родих за 2ч, втория път дежурната си спеше до 5ч и после за 1ч ме изроди, второто 4ч. Аз като чувам по 13ч раждали, направо лошо ми става. Та май Мбал си е най-добре, не е лукс, но в  крайна сметка е болница. И двата пъти родих само с акушерка, първия път д-ра дойде в 6ч да се разпише, че ме качват в отделението, а втори тям вече ми правиха кюртаж и ме шиха, но пак след като бях родила извикаха д-ра. беше Душепеев и все ми викаше, аз ти спасявам живота, след известно време осъзнах, че  е прав, защото ме е изчистил както трябва.

# 383
  • Мнения: 74
kleopatra83 , аз бях при Гамишев и изобщо не съм доволна.Смених го!Първото ми впечатление от него беше когато се записвах , каза ми "Донеси ми ксерокопия на изследванията си щото в последствие може да решиш да ходиш при друг лекар и да не се налага да идваш да си ги вземаш" , това ме наведе на мисълта че е тотално незаинтересован дали ще бъда негов пациент или не, но реших да подмина това. Следващите 2-3 прегледа минаваха за по 5 минутки като на прегледа ми се изцепваше нещо от рода "Ей тва там дето мърда виждаш ли го , тва е бебето!" , теглене , кръвно и прегледа приключва.А ако случайно го питам за нещо че ме заболяло или съм почувствала ме поглеждаше с едни огромни очи сякаш че ще умирам с въпроса "Ама това кога се случва?" . Чашата преля когато прокървих в една събота и му се обадих а думите му бяха "Днес не съм на работа, в която и болница да отидеш, все някой ще те прегледа".
Извинявам се на другите мами ,че се повтарям , но си обещах че тоя мизерник ще го "прославям" навсякъде , защото когато аз търсех доктор мненията в нета за него бяха само хубави и страшно се подлъгах. В последствие чух от няколко места че за него се знае именно че ако всичко е наред и бременността ти върви по учебник - няма проблеми да те гледа , но има ли и най-малкото усложнение  - абсолютно не може да се разчита на него , камо ли да не е на работа в този момент.

# 384
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
В Дева Мария ако имаш уговорка с лекар/избор на екип или както там му викат, пак ли е така?

# 385
  • Бургас
  • Мнения: 166
Специално за Гамишев съм чувала за случай, когато е имал уговорка за раждане в Девата (нормално става дума, не секцио) и не е отивал.

Момичета да ви питам как преминава една ЖК. Някой горе беше казал - всичко ми мери/ Какво е това всичко?
Мен ме мерят на кантара, после ми мерят коремчето с метър. И това е. При вас нещо повече да правят?

# 386
  • Мнения: 7
yana_kuncheva а как мога да се свържа с д-р Нина Добрева, лично на нейния телефон или има сестра, при която трябва да се запиша.

# 387
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Специално за Гамишев съм чувала за случай, когато е имал уговорка за раждане в Девата (нормално става дума, не секцио) и не е отивал.


Аз също съм за нормално раждане в Девата за сега и абсолютно всички с които говорих(акушерки,гинеколози,анестезиолози) ми казаха,че няма смисъл да избирам екип.Специално Гамишев ми каза,че ако избера някого той няма да може да ми даде 100 %-ва гаранция,че ще успее да дойде за раждането ми,ако например току що е излязъл от смяна,в която е правил 5-6 операции.Това са хора все пак,не роботи и аз много добре го разбирам.Надявам се само да съм доволна от екипа,на който попадна на смяна  Praynig

# 388
  • Мнения: 105
Привет!
Скоро не бях писала и чела, ама то интересно.../мой пропуск/!
На всички бъдещи мами - леко бременеене и успешен финал! Hug
Танче, благодаря ти, че продължаваш да се грижиш за темичката и че я "отглеждаш" все така грижовно!  bouquet
Целувки за Жорето!!! Heart Eyes


Радвам се, че се ЗАВЪРНА. Да подържам си още темичката, но чак пък грижовно:)Simple SmileSimple Smile  ехееееее. С много мами още се запознах и са толкова приятни.

САМО ЩЕ ПОМОЛЯ ДА НЕ СЕ ЗАЯЖДАТЕ. НЕ Е ТОВА ЦЕЛТА НА ТЕМАТА.

Анито - да ти кажа наистина Стефито е много нападателна. Предния път на Мистрал така се хвърляше на Жорето, а горкия я гледаше много странно:)Simple SmileSimple Smile

Относно Девата - много хубави неща чувам за д-р Минчев. За мен това е нов лекар и ми е много интересно да чета как майките са много доволни от него а и бил голям симпатяга:)

# 389
  • Мнения: 29
Момичета да ви питам как преминава една ЖК. Някой горе беше казал - всичко ми мери/ Какво е това всичко?
Мен ме мерят на кантара, после ми мерят коремчето с метър. И това е. При вас нещо повече да правят?
На кантара, обиколка на корема, височина на матката и кръвно намягане.

Общи условия

Активация на акаунт