Бургаски майчета - 11 тема

  • 39 907
  • 722
  •   1
Отговори
# 495
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Lina_bs,честито бебче  smile3525 Да расте здраво и щастливо и да има прекрасно детство  Heart Eyes!

# 496
  • Мнения: 122
Честито бебче Лина. Нека да е здрава,послушна и много да ви радва.

# 497
  • Мнения: 29
lina_bs, честита рожба! Да е жива и здрава и много да ви радва! Бързо възстановяване!

Относно йога за бременни:
Скрит текст:
Вече има сформирана група по йогата. Йогата се провежда всеки понеделник от 16:00 ч. в сградата на Проектанска срещу х-л Космос.

# 498
  • Мнения: 105
GURGULI4KA - задължително преди да вземеш каквото и да е решение потърси второ мнение. Стискам палци да е грешка. Сигурна съм че си много притеснена в момента, но ще ти кажа, че моето Жорето е след загуба на бебе на 6 пълни месеца. Пиши как си?


Честито на мама lina-bs - да ви е жива и здрава Цвети и само да ви радва:)

# 499
  • Мнения: 62
Момичета, моля ви дайте координати на добър хирург в Бургас.
АГ ми има съмнения, че съм с херния, и иска да направя една консултация.

Благодаря  Hug

# 500
  • Мнения: 12
Доктор Калудов, завеждащ хирургията в   Life Hospital  Бургас..  стори ми се компетентен от посещенията ни при него (не че бяхме за нещо сериозно ) ; Другият е доктор Маджаров ..

# 501
  • Мнения: 172

Относно йога за бременни:
Скрит текст:
Вече има сформирана група по йогата. Йогата се провежда всеки понеделник от 16:00 ч. в сградата на Проектанска срещу х-л Космос.
[/quote]
Следващият понеделник ще се присъединя и аз , благодаря много за информацията, мисля си че веднъж седмично е малко но ще го обсъдим Simple Smile

# 502
  • Мнения: 74
Знам че Мигаров е много добър , от няколко места ни го препоръчаха. Скоро ще прави на племенника ми също от херния операция. Работи в окръжна.

# 503
  • Бургас
  • Мнения: 166
И аз май ще се присъединя към вас за йогата. Само трябва да си намеря транспорт до там понеделниците. Вие с какво ходите (че от доста време не съм ползвала градски транспорт и нямам представа кои автобуси пътуват натам). И до колко часа продължават тренировките?

# 504
  • Мнения: 29

Krismi, моля. Колкото повече, толкова по-добре...Simple Smile
tsangel, зависи от коя посока идваш - на Военна болница и на Механотехникума спират: 211, 1, 2, 30. Може да се слезе и на спирката на х-л Аква. Т2 също спира наблизо. По-добре виж: http://burgasbus.info/burgasbus/?page_id=61
Тренировките мисля са 45 минути, но не и по-малко. Този понеделник бяха до 17:00 ч.

# 505
  • Бургас
  • Мнения: 166
buborana, благодаря за линка с лините, сега ще си организирам транспорта Simple Smile).

Напоследък влизах във форума от телефона и съм изтървала половината новини и постове. Затова с малко закъснение:

Lina_bs, ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА! Нека расте безгрижно и засмяно дете! Да ви носи безброй усмивки и щастливи моменти!   bouquet

Хубаво е да се чуват все по-положителни коментари за МБАЛ. Аз не знам дали там ще раждам, но е важно да има добри болници и специалисти в града ни.

# 506
  • Мнения: 47
Lina_bs - честито бебче, да Ви е живо и здраво   bouquet

# 507
  • Бургас
  • Мнения: 231
Здравейте, искам да попитам някой знаели д-р Борис Ангелов - педиатър, с кой личен лекар работи. Искам да си запиша бебенцето при него.

# 508
  • Мнения: 4
tania_burgas да помоля да ни включите и нас на първата страничка с очакваните бебоци Simple Smile Термина ми е за 27.10.2012 г. Очакваме първата ни рожба с нетърпение  Laughing Следи ни д-р Габровска, според която бебока ни е момиченце  Hug Благодаря ти предварително!

# 509
  • Мнения: 0
Момичета имате ли инфо за:

tanichka_bs - 26.08.2012г., д-р Драгнева

На мен ми се струва, че ражда заедно с мен на 01.09.2012, но не съм сигурна на 100% че това е нашата Таничка. Ще чакам да се разпише Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт