Бургаски майчета - 11 тема

  • 39 912
  • 722
  •   1
Отговори
# 645
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Aми,инфото от мен е,че още сме в очакване  Simple Smile Последно ми изместиха термина за 30.09,но и този ден изтича.От утре съм на запис на тонове в Девата.Май ще поизчакаме около седмица и след това предизвикваме.

# 646
  • Мнения: 122
Aми,инфото от мен е,че още сме в очакване  Simple Smile Последно ми изместиха термина за 30.09,но и този ден изтича.От утре съм на запис на тонове в Девата.Май ще поизчакаме около седмица и след това предизвикваме.

Стефи, мила още ли не си се срещнала с твоето съкровище. Хайде чакаме добрата новина, дано скоро се похвалиш. Стискам палци за бързо и лесно. Hug

# 647
  • Мнения: 105
Aми,инфото от мен е,че още сме в очакване  Simple Smile Последно ми изместиха термина за 30.09,но и този ден изтича.От утре съм на запис на тонове в Девата.Май ще поизчакаме около седмица и след това предизвикваме.


Пожелавам ти скоро да си гушнеш малкото съкровище и нека всичко мине леко  newsm51 smile3525 newsm51

# 648
  • Мнения: 105
Добро утро, момичета  newsm51 newsm51 newsm51

Как спахте и какви са ви плановете за днес? Ние с Жорето станахме както винаги с 6,00 часа и имахме няколко ставания през ноща за по малко водичка. След малко се оправяме и излизаме на разходка в парка в Славейков:)

# 649
  • Бургас
  • Мнения: 30
Добро утро и от мен  smile3525

Аз днес съм на ФМ и ми е страшно притеснено  newsm17
Ако си бях в Бургас щях да се присъединя към вас за разходката... че снощи и аз почти не съм спала, малкото човече се рита поти постоянно ...
Хубав ден  newsm51

# 650
  • Мнения: 105
Добро утро и от мен  smile3525

Аз днес съм на ФМ и ми е страшно притеснено  newsm17
Ако си бях в Бургас щях да се присъединя към вас за разходката... че снощи и аз почти не съм спала, малкото човече се рита поти постоянно ...
Хубав ден  newsm51

Бъди спокойна:). сигурна съм, че всичко ще е ок на ФМ и после да ни разкажеш как е минало.

# 651
  • Мнения: 74
Добро утро и от мен !
Моите планове са за чистене и пренасяне на багажи в новата квартира  clean
Хубав и ползотворен ден на всички Бургаски мами!

# 652
  • Мнения: 0
Aми,инфото от мен е,че още сме в очакване  Simple Smile Последно ми изместиха термина за 30.09,но и този ден изтича.От утре съм на запис на тонове в Девата.Май ще поизчакаме около седмица и след това предизвикваме.

а ти при Ковачева ли ще раждаш...имаш ли предварителна уговорка с нея?

# 653
  • Мнения: 0
Здравейте от мен Simple Smile Аз съм нова във този форум реших да се запиша понеже и аз очаквам бебенце Simple Smile Казвам се Роксана и съм от славейков .Термина ми е предвиден за 19.10 и вече нямам търпение да се запозная с мънинкото човече. Желая на всички очакващи леко раждане Simple Smile

# 654
  • Мнения: 4
Здравейте!
Може ли някой да ми каже дали слушането на тонове в Дева Мария се заплаща?
Хубав ден от мен!  Joy  bouquet

# 655
  • Мнения: 105
Добре дошла на още една мама от Славейков - Роксана АлександроваSimple Smile. Малко ти остава наистина:) пожелавам ти леко раждане и ще те чакаме на разходки с нас в парка:). А знаете ли пола:) и решила ли си при кой лекар и коя болница ще раждаш?

Слушането на тонове в Дева Мария се заплащат мисля, че около 10 лева

# 656
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Aми,инфото от мен е,че още сме в очакване  Simple Smile Последно ми изместиха термина за 30.09,но и този ден изтича.От утре съм на запис на тонове в Девата.Май ще поизчакаме около седмица и след това предизвикваме.

а ти при Ковачева ли ще раждаш...имаш ли предварителна уговорка с нея?
За нищо на света не бих раждала при тази груба,злобна и алчна жена!Съжалявам,ако съм крайна,но такива са ми впечатленията.По-назад съм казвала,че не можах да случа на гинеколог по ЖК.Много ми се искаше да се следя при някого 9 месеца и след това да родя при него,но уви не се получи  ConfusedВ крайна сметка съм без избор на екип.Надявам се всичко да е наред  Praynig

# 657
  • Мнения: 105
Aми,инфото от мен е,че още сме в очакване  Simple Smile Последно ми изместиха термина за 30.09,но и този ден изтича.От утре съм на запис на тонове в Девата.Май ще поизчакаме около седмица и след това предизвикваме.

а ти при Ковачева ли ще раждаш...имаш ли предварителна уговорка с нея?
За нищо на света не бих раждала при тази груба,злобна и алчна жена!Съжалявам,ако съм крайна,но такива са ми впечатленията.По-назад съм казвала,че не можах да случа на гинеколог по ЖК.Много ми се искаше да се следя при някого 9 месеца и след това да родя при него,но уви не се получи  ConfusedВ крайна сметка съм без избор на екип.Надявам се всичко да е наред  Praynig


Успеххххххххх:) стискаме ти палци

# 658
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Благодаря ви   Heart Eyes Много сте мили  Hug

# 659
  • Мнения: 0
Ами за пола ще видим в последствие понеже моята лекарка ми каза мъжко, пък доктора в болницата - женско. След толкова много оплаквания от Девата реших да си родя в нашата, понеже ми се наложи да полежа малко там и бях доволна от вниманието без да заплащам нищо. И искам нормално да си родя така чее който се падне на смяна ,ако трябва да раждам секцио тогава мисля да говоря с Миринчев Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт