Бургаски майчета - 11 тема

  • 39 860
  • 722
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 6 703
И аз излизам в парка след малко, едва сега успях да се организирам Rolling Eyes
Аз съм с розова триколка на Чиполино, който ме познае да свирка Wink

Успех на всички на които им предстоят прегледи, знам каква тревога е Hug

# 661
  • Мнения: 105
Ами за пола ще видим в последствие понеже моята лекарка ми каза мъжко, пък доктора в болницата - женско. След толкова много оплаквания от Девата реших да си родя в нашата, понеже ми се наложи да полежа малко там и бях доволна от вниманието без да заплащам нищо. И искам нормално да си родя така чее който се падне на смяна ,ако трябва да раждам секцио тогава мисля да говоря с Миринчев Simple Smile



хахаха и ние бяхме така с пола първо момиче, после момче, пак момиче абе луда работа и им казах ще видим като се роди:)

# 662
  • Мнения: 105
И аз излизам в парка след малко, едва сега успях да се организирам Rolling Eyes
Аз съм с розова триколка на Чиполино, който ме познае да свирка Wink

Успех на всички на които им предстоят прегледи, знам каква тревога е Hug


И ти да свиркаш, ако ни познаеш:)Simple SmileSimple Smile

# 663
  • Мнения: 0
Ами за пола ще видим в последствие понеже моята лекарка ми каза мъжко, пък доктора в болницата - женско. След толкова много оплаквания от Девата реших да си родя в нашата, понеже ми се наложи да полежа малко там и бях доволна от вниманието без да заплащам нищо. И искам нормално да си родя така чее който се падне на смяна ,ако трябва да раждам секцио тогава мисля да говоря с Миринчев Simple Smile



хахаха и ние бяхме така с пола първо момиче, после момче, пак момиче абе луда работа и им казах ще видим като се роди:)




А ти в кой месец си ?

# 664
  • Мнения: 2
Здравейте от мен Simple Smile Аз съм нова във този форум реших да се запиша понеже и аз очаквам бебенце Simple Smile Казвам се Роксана и съм от славейков .Термина ми е предвиден за 19.10 и вече нямам търпение да се запозная с мънинкото човече. Желая на всички очакващи леко раждане Simple Smile
Здравей Роксана,моят термин също е за 19.10.,но мисля да раждам в Девата(нормално).Пишеш че си чувала лоши неща за девата.За конкретен доктор ли става въпрос или като цяло за организацията на болницата?

# 665
  • Мнения: 0
Здравейте от мен Simple Smile Аз съм нова във този форум реших да се запиша понеже и аз очаквам бебенце Simple Smile Казвам се Роксана и съм от славейков .Термина ми е предвиден за 19.10 и вече нямам търпение да се запозная с мънинкото човече. Желая на всички очакващи леко раждане Simple Smile
Здравей Роксана,моят термин също е за 19.10.,но мисля да раждам в Девата(нормално).Пишеш че си чувала лоши неща за девата.За конкретен доктор ли става въпрос или като цяло за организацията на болницата?



Като цяло ако не си платиш .... Естествено ако кихнеш доста лев ще си доволна

# 666
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790

[/quote]



Като цяло ако не си платиш .... Естествено ако кихнеш доста лев ще си доволна
[/quote]
В какъв смисъл,ако не си платиш?Ако не си избереш екип ли имаш предвид?

# 667
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Здравейте от мен Simple Smile Аз съм нова във този форум реших да се запиша понеже и аз очаквам бебенце Simple Smile Казвам се Роксана и съм от славейков .Термина ми е предвиден за 19.10 и вече нямам търпение да се запозная с мънинкото човече. Желая на всички очакващи леко раждане Simple Smile
Здравей Роксана,моят термин също е за 19.10.,но мисля да раждам в Девата(нормално).Пишеш че си чувала лоши неща за девата.За конкретен доктор ли става въпрос или като цяло за организацията на болницата?



Като цяло ако не си платиш .... Естествено ако кихнеш доста лев ще си доволна
Това пък сега какво е? Девата е частна болница все пак. Има си ценоразпис. Раждала съм без избор на екип, т.е. бях с планово секцио и избрах ден, в който моят лекар да е на смяна. Не съм платила лев повече и съм получила достатъчно внимание и грижи. Хайде без свободни съчинения.

# 668
  • Мнения: 0

а ти при Ковачева ли ще раждаш...имаш ли предварителна уговорка с нея?
[/quote]
За нищо на света не бих раждала при тази груба,злобна и алчна жена!Съжалявам,ако съм крайна,но такива са ми впечатленията.По-назад съм казвала,че не можах да случа на гинеколог по ЖК.Много ми се искаше да се следя при някого 9 месеца и след това да родя при него,но уви не се получи  ConfusedВ крайна сметка съм без избор на екип.Надявам се всичко да е наред  Praynig
[/quote]   
Съжалявам че така се е получило при теб...пожелавам ти всичко да е наред...леко и безпроблемно раждане:)

Ще се радвам ако някой е раждал скоро при д-р Ковачева или планира да ражда при нея да сподели...







# 669
  • Мнения: 105
Ами за пола ще видим в последствие понеже моята лекарка ми каза мъжко, пък доктора в болницата - женско. След толкова много оплаквания от Девата реших да си родя в нашата, понеже ми се наложи да полежа малко там и бях доволна от вниманието без да заплащам нищо. И искам нормално да си родя така чее който се падне на смяна ,ако трябва да раждам секцио тогава мисля да говоря с Миринчев Simple Smile



хахаха и ние бяхме така с пола първо момиче, после момче, пак момиче абе луда работа и им казах ще видим като се роди:)




А ти в кой месец си ?


EEEEEEE аз вече родих и си имам страхотен син на 9 месеца и 9 дни:). И искам да споделя, че аз родих секцио в Девата по причини,които налага това и не съм платила нито лев повече от ценоразписа. Освен това съм много доволна от всичко. Всеки сам решава къде ще ми е по-спокойно да си роди. Важното е всичко да мине както трябва и да си гушнем малките ни сладури, които ще видите след това много ще ви радват, изморяват и изненадват всеки ден:)

# 670
  • Мнения: 0
На мен жк ми я води Добрин Иванов,а на часно ходя при Трепечов и двамата са в първа поликлиника и живот и здраве мисля и аз да съм в 1-ва не било лукс но като е нормално всичко все ще се изтърпят 2-3 дни Simple Smile

# 671
  • Бургас
  • Мнения: 30
Мами днес минахме ФМ и съм много щастлива, всичко с бебчо е наред и потвърдиха на 100% че ще е момченце .

# 672
  • Мнения: 73

За нищо на света не бих раждала при тази груба,злобна и алчна жена!Съжалявам,ако съм крайна,но такива са ми впечатленията.По-назад съм казвала,че не можах да случа на гинеколог по ЖК.Много ми се искаше да се следя при някого 9 месеца и след това да родя при него,но уви не се получи  ConfusedВ крайна сметка съм без избор на екип.Надявам се всичко да е наред  Praynig
Правото за смяна на лекар по ЖК е само един път за цялата бременост. Аз го направих мин седмица, понеже не искам да ми се крещи на прегледите и сега съм при д-р Златев в 3-та поликлиника.

# 673
  • Мнения: 73
Мами днес минахме ФМ и съм много щастлива, всичко с бебчо е наред и потвърдиха на 100% че ще е момченце .

Браво  Simple Smile Аз се записах за втора ФМ във Майчин дом Варна и чакам 12.10 и аз да разбера пола, че ...един път мъжжж един път мацка.... Laughing

# 674
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790


 Правото за смяна на лекар по ЖК е само един път за цялата бременост. Аз го направих мин седмица, понеже не искам да ми се крещи на прегледите и сега съм при д-р Златев в 3-та поликлиника.
Ти при Ковачева ли беше преди това?Аз започнах да се следя първо при Ризова.В 26 г.с. получих кървене,а тя ми каза,че всичко е наред без дори да ме прегледа.Е,нямаше как да не потърся второ мнение.И така попаднах при Ковачева.Тя реагира адекватно на проблема ми и всичко се нормализира,но отношението и към пациентите е просто отвратително.По мое скромно мнение,тя просто не трябва да работи с бременни,а да се насочи към друг клон на медицината.

Общи условия

Активация на акаунт