Бургаски майчета - 11 тема

  • 39 804
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 150
Може много да си разбира от работата, но няма никакво отношение.
Дребен, каква полза от специалист, пред когото не смееш да си изкажеш притесненията  newsm78
Ако сега се чувстваш несигурна, какво остава, ако не дай Боже възникне нещо сериозно. А и това, което пишеш за часовете - "ела от 4 до 6, когато работя" - ами като влезеш в 9-ти месец и трябва да ходиш всяка седмица на консултация пак ли по 2 часа ще висиш пред кабинета с големия корем?

# 691
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Не знам за вас,но аз лично не понасям лекари с такова отношение като гореописаното  Sick Ние да не сме някакви животни  Twisted Evil Честно казано се съмнявам и колко добри специалисти са,защото за мен добрият специалист е на първо място добър човек!

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 255
Съгласна съм,че една жена бременна или не,трябва да ходи на лекар там където ще се чуства добре,а не със страх.
Не съм съгласна обаче,че добрия човек е добър специалист.Старата ни лична лекарка е прекрасен човек,но за мен не е добър лекар,а за специалист и дума не може да става.

# 693
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Mis_val,според мен добрият човек не винаги е добър специалист,но добрият специалист винаги е добър човек що се касае до медицината.Така мисля аз  Peace

# 694
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Mis_val,според мен добрият човек не винаги е добър специалист,но добрият специалист винаги е добър човек що се касае до медицината.Така мисля аз  Peace
Интересна констатация. А как разбираме, че някой специалист е добър човек? Когато ни се усмихва на консултация или...

# 695
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Mis_val,според мен добрият човек не винаги е добър специалист,но добрият специалист винаги е добър човек що се касае до медицината.Така мисля аз  Peace
Интересна констатация. А как разбираме, че някой специалист е добър човек? Когато ни се усмихва на консултация или...
Еми,няма как да се разбере от една консултация.Трябва да познаваш човека доста по-дълбоко.

# 696
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Mis_val,според мен добрият човек не винаги е добър специалист,но добрият специалист винаги е добър човек що се касае до медицината.Така мисля аз  Peace
Интересна констатация. А как разбираме, че някой специалист е добър човек? Когато ни се усмихва на консултация или...
Еми,няма как да се разбере от една консултация.Трябва да познаваш човека доста по-дълбоко.
Лично, във времето, съм оставала с добри впечатления от доста лекари, които обаче не ми се е налагало да опознавам дълбоко.   

# 697
  • Мнения: 74
Имам чувството ,че някои потребители имат този форум за да си изливат негативите и да се дъвчат с другите.Не знам подтиснати ли се чувствате в къщи , но не това е мястото за изява.
Момичето има предвид ,че човек който е призван да бъде лекар и да помага на хората и наистина има желанието и самочувствието да го прави , не може да се държи като задник с пациентите си и най-вече с бременни жени , за които повече от всички други хора са наясно ,че са чувствителни и изплашени за живота и здравето на рожбата си.
Толкова ли е трудно да се вникне или айде дружно да се заяждаме , че си нямаме друга работа.
Форума и темата са за взаимопомощ, информация  и подкрепа ... поправете ме ако греша.
В тази тема съм има няма от месец и освен заяжданки друго рядко виждам , почва да става пребиваването ми в нея твърде неприятно Rage

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 30
 smile3525  Така е .. съгласна съм с Тони, въпреки че и аз имах една подобна конфликтна ситуация... за което се извинявам....

# 699
  • Мнения: 60
Имам чувството ,че някои потребители имат този форум за да си изливат негативите и да се дъвчат с другите.Не знам подтиснати ли се чувствате в къщи , но не това е мястото за изява.
Момичето има предвид ,че човек който е призван да бъде лекар и да помага на хората и наистина има желанието и самочувствието да го прави , не може да се държи като задник с пациентите си и най-вече с бременни жени , за които повече от всички други хора са наясно ,че са чувствителни и изплашени за живота и здравето на рожбата си.
Толкова ли е трудно да се вникне или айде дружно да се заяждаме , че си нямаме друга работа.
Форума и темата са за взаимопомощ, информация  и подкрепа ... поправете ме ако греша.
В тази тема съм има няма от месец и освен заяжданки друго рядко виждам , почва да става пребиваването ми в нея твърде неприятно Rage
Wink не се хаби, в случая е загубена кауза!

# 700
  • Мнения: 105
Имам чувството ,че някои потребители имат този форум за да си изливат негативите и да се дъвчат с другите.Не знам подтиснати ли се чувствате в къщи , но не това е мястото за изява.
Момичето има предвид ,че човек който е призван да бъде лекар и да помага на хората и наистина има желанието и самочувствието да го прави , не може да се държи като задник с пациентите си и най-вече с бременни жени , за които повече от всички други хора са наясно ,че са чувствителни и изплашени за живота и здравето на рожбата си.
Толкова ли е трудно да се вникне или айде дружно да се заяждаме , че си нямаме друга работа.
Форума и темата са за взаимопомощ, информация  и подкрепа ... поправете ме ако греша.
В тази тема съм има няма от месец и освен заяжданки друго рядко виждам , почва да става пребиваването ми в нея твърде неприятно Rage

Подкрепям те, Тони  smile3525

# 701
  • Мнения: 6 666
Ама вие какво пък и се връзвате, пускайте я по пързалката Whistling Явно си има проблеми момичето Wink

# 702
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Ама вие какво пък и се връзвате, пускайте я по пързалката Whistling Явно си има проблеми момичето Wink
Eдинствено да ви чета глупостите. От сорта на "дълбоко" опознаване на  лекарите.

# 703
  • Мнения: 74
В такъв случай не ги чети.Всеки има право да изрази мнението си .Както и ти , но без да нападаш или обиждаш останалите.
Аз в този форум влизам да убия малко време и да се поразвлека. Напоследък само конфронтации наблюдавам и няма как да не забележа ,че си главно действащо лице във всяка една от тях.
Ако темата или потребителите в нея те изнервят , просто спри да я посещаваш.

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 30
  food010  food010  food010
Добро утро на мамите и бебоците  Hug
Днес времето се очертава да е приятно и есенно вече . Нека се насладим на този така красив сезон.  smile3525

Тони Бонбонии не се ядосвай на подобни неща, и аз бях така, обаче се убедих,, че в един определен момент трябва да спрем да се борим с глупостта- безсилни сме  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт