Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Даниелка,
дано всичко неприятно е зад гърба ви, гушвай си малката красавица и се зареди с положителна енергия Hug
Екзо,
много съжалявам да прочета, че и мъжът ти те притеснява... Тези мъже грам не се усещат понякога, много се надявам скоро нещата да влязат в релси. Може би просто сте изнервени и затова се получава така, не мога да повярвам, че би се обърнал срещу теб. И ние се караме почти всяка вечер, после забравяме, хамава работа.
Тюхютумче,  Hug
Момичета,
защо мислите, че зеленото ако е признак на простуда? Според една статия, която бях чела май означава, че бебето приема повече предно (нискокалорично) мляко.
beauty_,
и аз всеки път като ревне се чудя гладен ли е, преял ли е, спи ли му се, боли ли го нещо... Не мога все още да се ориентирам. Моят реве така прегракнало като го преобувам, даже на моменти така истерясва, че издава един много шантав звук като блеене на козленце, едно накъсано такова.

# 736
  • Мнения: 27 524
Марги, ще се бориш и още как  Hug Намлявай АМ  Hug Аз давам само в крайни случай, след като и двете Ц са на мекици и тя смуче юмручета  Crazy

Фери, дано не, че на Криско в края на 3м му избиха долните две  Crazy
Кристиян е супер име  Heart Eyes

# 737
  • Мнения: 4 070
Благодаря ви за подкрепата- то във вас ми е надеждата де! Hug Heart Eyes
Елси, не ги слушай тия педита в тая поликлиника много им е кеф д ате карат да си караш бебето да слабее- казвай,че го спазваш и това е, храни си както сега. Hug

# 738
  • София
  • Мнения: 29
Даниелка, оправяй се по-бързо и дано вече нямаш никакви оплаквания за да можеш да се радваш на детенце  Hug
За колийфа щях да ви пиша, че аз го давам само, когато има колики, и не го смесвам с мляко, защото не се цедя, а го давам между храненето, то пак се слива.
Зелените акита и аз мисля, че не са нещо притеснително, нормални са да варират в гамата на жълто-зеленото, само да не са черни Naughty
Моя пък напоследък много се дави  Confused Така се притеснявам като се задави, веднага го вдигам и тупкам по гръбчето, но той е много лаком, а понякога се случва и да се задави без да яде Rolling Eyes

# 739
  • Мнения: 59
За захранването къде сте се разбързали бе муцунки? Има да го дъвчеме още дъълго време... Иначе и аз съм от крайните като Гунди и дбс, сега много ми се иска да пробвам Захранването, водено от бебето - ама да видим. Peace
дбс, супер снимка на Мишето... ако имах вана щях да си я напълня  Flutter
Ние още се къпем под чешмата, ама тежи вече гадината, развинтена ми е китката... ще трябва да почваме сложната процедура.  Flutter
Блонди, тати бебе и куче е супер яка!
Тринити, честита кола! Със здраве да я ползваш и.. здрава да я паркираш!  Grinning Peace
Тефитка, не се ядосвай толкова мила. Важното е че ти си си избрала и си харесваш количката, непотърсени мнения винаги ще има... Айде няма да ти казвам моето!  Mr. Green Hug
Бебета и аз най-сетне поразгледах - чудни са, аз пък съм такава кифла - почти не си снимам детето и после пак ще ме е яд...
Браво на пловдивската банда!  Hug Hug Муки, ти не ми изглеждаш като човек, който се притеснява да кърми навън, това или и друго е проблема?
Честито на всички месечинки!  Hug Hug Hug Аргирови, чудесни сте!  Heart Eyes
Екзо, съжалявам много мила - разбирам те много добре, и аз имах проблеми с милото когато се роди Бобо, пък ти си с две бебчета...Кураж, прегръдки и много палчета стискам! Ти и децата сте най-важни, само това да те интересува!  Hug Hug
Софи, съжалявам че се налага АМ, дано се регулират нещата!  Peace
Даниела, ужасно съжалявам за твоите мъки! Дано всичко е зад гърба ви!  Hug Hug
Блонди, ти даваш ли си сметка какво гуру си? Ще вмениш излишни чувства на тези, дето не могат да си позволят БейбиБьорна  Laughing Grinning Peace
Иначе наистина е мноого добро, но и аз бих си взела Мандука или Ерго.  Peace
Гунди, суперр! Айде дано успехите да продължат! Praynig Hug Hug Heart Eyes Къде ще пътувате пък вие? Искам и аааааз!  Rolling Eyes
Айй...докато се натутам.... мразя да пиша на 50-та страницаааа  smile3516 newsm62

# 740
  • Мнения: 27 524
[Блонди, ти даваш ли си сметка какво гуру си? Ще вмениш излишни чувства на тези, дето не могат да си позволят БейбиБьорна  Laughing Grinning Peace

 Joy Скъпо ли е?  Thinking

# 741
  • Мнения: 59
[Блонди, ти даваш ли си сметка какво гуру си? Ще вмениш излишни чувства на тези, дето не могат да си позволят БейбиБьорна  Laughing Grinning Peace

 Joy Скъпо ли е?  Thinking

Ми тук е около 200лв най-евтиния модел Rolling Eyes Whistling

# 742
  • Мнения: 81
Здравейте сладури, записвам се едвам на 50-та стр.  ooooh!
темата за захранването следя с интерес, ще черпя от вас  Peace
Екзо-разбирам те мила, и при нас от време на време се появяват такива скандали, главно заради свеки, и мъжо така срещу мен застава и направо ми идва да си взема чавето и дим да ме няма, не съм сираче, аз също имам родители и пре спокойно мога да ида при тях, ще ме приемат и детето ми също  и си го казвам директно.
Даниелка- мила кураж, ти си героиня, не се предавай, виж бубилнката ти как не се предаде, молитвите ми са с тебе.
Разгледах ви снимките в снимка.бг - ма направо сме си супер августинките, няма по-хубави бебчета и майчета от нас Simple Smile
Ние сме добре, от време на време ни мъчат коликите ама май взе да намалява (пу-пу). Кърмим се, и аз чувствам гърдите си мекички, особено вечерта ама не я дохранвам а и си иска цицата през около 2 часа.Да се похваля вече спим през ноща  Party  Спинка си около 23:00 събужда се чаак към 05:-06:00, чак ми става гузно, но мъжо вика, като огладнее ще се събуди и не ми дава да я будя за ядене. От няколко нощи сме така (пу-пу) иначе беше кошмар, та наистина няма угодия за майките. Ние вече сме станали 4 кила (роди се 2900,49) и 52 см. - миньончето на мама  Heart Eyes
И ние имахме запушен нос и сополи, но педито каза, че е нормално, с физ. разтвор да я почистим само и нищо друго, така и направихме и сега вече няма.
Хайде маминки да се пазите, много цунки на бебчовците   bouquet

# 743
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Получих си слинга, страхотен е  Flutter Пуснах го да се пере и ще си го ползваме. Ето такъв е http://www.youtube.com/watch?v=AbI7gbk9KNY

# 744
  • Мнения: 82
Лелеееееее, чета но не мога да стигна до писане Embarassed Embarassed EmbarassedНикол се прибра....и докато й оправя багажа, изпера, подредя....и я подготвя за новата година в детската....и за плуване и т.н....и направо луднах ooooh! Embarassed Embarassed Embarassed

Даниелка - ти си герой, миличка!!!! От сърце пожелавам да нямате повече проблеми и всичко лошо да е вече зад вас!!! Hug Hug Hug

Екзо - ще вземем да дойдем софийските мами да  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire твоя алф!!! а мъжа ти ще го  smile3512 smile3512 smile3512 smile3512 Може ли да застава срещу теб Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Я да му кажеш да се взема у ръце.....да стегне майка си....а ти и тегли една дълга и не й се ядосвай....игнорирай я....най-гадното поведение е да игнорираш някой все едно че не съществува!!!!!

Аргирови - много сте готини бе, ама на снимката ми липсваха другите 2-ма члена на семейството ви hahaha hahaha hahaha А тая твойта минка....както и момичетата са ти казали  - иди и при друг лекар....аз родих с операция колко много след теб и отдавна забравих....нищо не ме боли...раната даже не си личи къде е новата, къде е старата вече...не е нормално това да те боли толкова време... ooooh! ooooh! ooooh!

Честити месечинки, погачи...да са ви живи и здрави бебчовците....няма да изброявам, за да не пропусна някой Hug Hug Hug Hug

лелеееееееееее...още щях да пиша, а направо блокирах.....нали от 1 ден само чета без да мога да пиша - та забравих....

Благодаря на всички за пожеланията за колата newsm01 newsm01 reverance reverance reverance

# 745
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте,

Чета Ви редовно, но нямам време да пиша Sad Тео иска само на ръце, реве като заклан, когато го оставя сам, събужда се лесно, су4е постоянно. Спи на ден по 6 3аса на 2 пъти, през ноща пак така, заспива в 10 и в 2 се събужда да яде и после пак към 5.

Днес бяхме на консултация и е наддал 1.300 и 4 см, сега е 54 и 4.050гр.

ЕкзоНе се давай мила, и моят мъж е срещу мен, ама аз не съм се оплаквала тук, много му здраве, не ми пука, писна ми да се разправям, мъл4а си и си гледам децата и така:) Заради  него сестра ми сега не ми говори, защото той не харесва гаджето й и щяха да идват да виждат бебето и той им пратил СМС, "Разбрах, 4е ще идвате, сега не удобно" и тя се разсърди много и сега не ми вдига и не ми говори ве4е месец, ние сме в разли4ни градове и няма как да я потърся лично. Еми вдигнах скандал, ревах, разправях се и ми каза като не ми харесва да хващам гората.. просто не ми се говори. Затова си мъл4а и моят ден ще дойде някога.

Исках още да казвам, но ще е по късно, 4е ме зоват грижи за дребните.

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Блонди цока ме ние по нощити. И за капак и каката се буди и се настанява при нас в хола детско да гледа моля ви се.  #Crazy  И това вече втора вечер, май ще трябва да го махне бебчо от детската.  newsm78

Относно помпите - има ли мляко няма значение с каква помпа си. Аз съм супер доволна от моята авентската. С Тони имах кърма точно колкото да я изхранвам. Едвам изцеждах по 20 гр. от гърда. Сега след ядене от дясната вада по 100 гр.

# 747
  • Мнения: 664
Бютка, стига бе, още ли те боли епизиотомията ...?! И моята ме болеше, но не повече от 14-15 дни. Сега вече съм я забравила дори!
И ние сме скарани с ММ, т.е. не сме скарани, защото той от вчера не ми говори  #2gunfire Излязохме с малкия и майка ми и отидохме до едни наши приятели, но тях пък ги нямаше - само синът им беше там. Казах му аз, той се ядоса, че не иска да го виждат разни хора, а аз пък му казах, че е нямало никой, понеже не исках да си тровя нервите в разправии и обяснения. Майка ми дойде вечерта и го пита дали е видял какво е дало момчето на Несторче ... И нашия млъкна и край - демек съм го излъгала. Вчера изчака да нахраня малкия, сложи го в количката и излязоха на разходка. Да видим кога ще проговори проклетията, ама и аз съм инат ...  #Cussing out
Нашето диване реве от време на време през деня, къркори му коремчето, но не е чак толкова страшно. Само един път се изцедих, за да му дам малко Еспумизан и то с лъжичка, понеже не поема биберони. Повече не съм му давала нищо против колики. А ако не спи след храненето към 5-6 следобед, като го изкъпем към 8 и го нахраня, удря един сън от 6-7 часа /например от 9 до 3-3,30/ и после още един от 3 часа. Въобще нямаме проблеми с нощното спане. Дано така да е,но като го гледам, започва да си създава някакъв режим.  Peace
Пък едва си нося ц...те, направо са станали огромнииииии!  Shocked

# 748
  • Мнения: X
трябваше новата тема да е свързана с мойта епизиотомия легендарна  hahaha hahaha
айде мами - заповядайте

Общи условия

Активация на акаунт