Джансел Елчин с новият проект "Лош път" - (Kötü Yol) - тема 10

  • 24 761
  • 738
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 14 497

 Добре Иф, ще изчакаме малко .
 Аз не зная как се появи тази къща , но.... Джансел е  по скромните неща .Виж цвета newsm78 newsm78 newsm78- абе колко му е ще я пребоядиса Laughing Иначе е спокойно . Точно такова нещо му е нужно .

Последна редакция: сб, 08 сеп 2012, 15:01 от sebilMM

# 241
  • София
  • Мнения: 7 886


   Иф  Hug  ,дали не е това което постна Рими снощи - розовата къща -


Зает е Джансел - то е ясно . Трябва малко време да му дадем.Щом на този зор е писал  - значи не е забравил феновете си  Laughing Hug Laughing Hug
Joy Joy Joy Joy Joy Себи   bouquet посмях се , благодаря  Laughing

# 242
  • Мнения: 7
Здравейте !  Simple Smile
След като ме зарибихте за този сериал Simple Smile може ли някой да ми каже дали ще има преводи на сериите след 2-ра ? И за в бъдеще ?
Чета разни мнения от сутринта и прогнози ,че сериала е провал, ама нещо не съм съгласна с тях !  Naughty
Та затова питам- да не сте се отказали да го превеждате ?

# 243
  • Мнения: 510
Доколкото знам момичетата превеждат 3 епизод.
Превод ще има ако някой превежда на английски.Сред превеждащите няма турскоговорящи.А филма си е добър поне за мен иначе няма да го гледам и пиша в темата.

# 244
  • София
  • Мнения: 7 886
Здравей betisima  Hug
Не сме се отказали от превода , Иф е отговорила защо се бави.
Колкото до другото  Laughing аз турски не разбирам , но с гугъл що годе се ориентирам и подобни мнения и прогнози не съм срещала из тяхната електронна преса. Hug Или не чета , където трябва   newsm78 може би  hahaha hahaha hahaha

# 245
  • Мнения: 14 497
     Бетисима , Hug

Ако харесваш Джансел , може би ще е нужно малко търпение  за преводите . Трудно е! Няма превадачи от турски на англейски Sad Sad Sad
Това е проблем за момичетата от темата които за минути до няколко часа правят превода на български , а Шатци и Рими редят субтитрите за отрицателно време Hug Hug Hug

Филмът според мен си заслужава и заради Джансел и заради чисто познавателната  част от филма ,която ни показва възхода на турското кино ,за да стигне до нивото , което ние да гледаме и пешем в темите за турските сериали!

                              newsm51

# 246
  • Мнения: 7
Не чета електронната преса !  ooooh!
За огромно съжаление не владея добре и турски език-между другото за първи път съжалявам за това и това мое съжаление е свързано точно с този сериал ! Simple Smile
Прочетох няколко мнения из Фейсбук и тук в този форум !  Embarassed
Ами ще се наредя и аз на опашката за чакащите превода ! Simple Smile

П.П. Относно харесването на Джансел-мисля че няма такива, дето не го харесват !
Има такива дето не искат да  признаят, че го харесват ! Simple Smile
Но не само той е в сериала, има и други добри артисти, а и сценария ми се вижда интересен !

# 247
  • София
  • Мнения: 7 886
betisima   bouquet добре дошла .И аз съжалявам ,че това което разбирам се свежда до пет шест думи  Mr. Green иначе еее  Joy Joy Joy

# 248
  • Мнения: 14 497


 Да , ама Джансел е  също толкова пленителен колкото  и Кларк -нали ми вярвате ,че разбирам от мъже  Wink Wink Wink Wink Wink


# 249
  • Мнения: 14 497


  От мен - приятна вечер

# 250
  • Мнения: 8
Добар ден,драги мои  Hug
Бетисима,добро дошла на овој пријателски форум   bouquet
На овој форум исклучиво се расправа за темата ,,Лош пат,,,Џансел како водечки актер и неговата екипа. Simple Smile
Знам од каде ти се негативните информаци  за серијата и за Џансел кои се многу далеку од реалноста  smile3511
Фанатизмот во таа тема просто се граничи со психопатолошки изливи на злоба,не(култура)....
Нив ги мачат привлечно одбивни чувства од типот ,,зашто не се исполнија нивните мечти,, но не сакам нашата тема која е многу културна да ја инфицирам со негативизам.
Рејтингот на серијата е висок А/Б 2 место  newsm10
Сите подробности кои те интересираат ке ги најдеш тука.  Hug newsm51

# 251
  • Мнения: 0
Добар ден,драги мои  Hug
Бетисима,добро дошла на овој пријателски форум   bouquet
На овој форум исклучиво се расправа за темата ,,Лош пат,,,Џансел како водечки актер и неговата екипа. Simple Smile
Знам од каде ти се негативните информаци  за серијата и за Џансел кои се многу далеку од реалноста  smile3511
Фанатизмот во таа тема просто се граничи со психопатолошки изливи на злоба,не(култура)....
Нив ги мачат привлечно одбивни чувства од типот ,,зашто не се исполнија нивните мечти,, но не сакам нашата тема која е многу културна да ја инфицирам со негативизам.
Рејтингот на серијата е висок А/Б 2 место  newsm10
Сите подробности кои те интересираат ке ги најдеш тука.  Hug newsm51
Да, рейтинга на сериала е много добър - от първо място отиде на второ,
след като пуснаха Suskunlar. Simple Smile

Щях любезно да си затрая за това уточнение, ако не бях прочела червения текст.
Викам малко да се сдържаш с определенията за хората, става ли?

# 252
  • Мнения: 15
 Момичета, страхотни сте!


 Hug Hug Hug





А тези момичета и момчета още повече.   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet                              
На този фон едва ли  значение имат  някакви  си фенове в единствено число.  Mr. Green

Скрит текст:

http://corner.dir.bg/news.php?id=11947538

Стела Енева спечели сребро за България в Лондон

Българката Стела Енева спечели втори сребърен медал на Параолимпийските игри в Лондон, след като завърши втора в дисциплината тласкане на гюле (F57/58) с резултат 11.38 метра.

 
Енева успя да реализира изключително силния резултат при третия си опит, като по този начин регистрира и регионален рекорд.

Шампионка в дисциплината стана мексиканката Анхелес Ортис Ернандес, която постигна 11.43 метра - нов световен рекорд. Бронзът остана за Ючария Иази от Нигерия.

Преди три дни Енева спечели сребърен медал и в хвърлянето на диск. По този начин България има вече три медала от Параолимпиадата, като Радослав Златанов взе бронз в скока на дължина (F13), припомня БГНЕС.

От форума:

- Не е ли абсурдно олимпийците ни (70 човека примерно) с милиони инвестирани в тях да вземат 2 медала, а параоломпийците ни (7 човека), почти без пари да вземат също 2 медала...


- не е абсурдно, тъжно и трагично е


- Ама и вие сте едни...Ясно като бял ден е, че параолимпийците постигат успехи, защото хората с увреждания в България са тренирани и обгрижвани от властта.Количките им непрекъснато преминават препятствия.Жилищните сгради са пригодени така, че да могат да тренират скок от височина.И още и още...Такава база за тренировки няма в нито една друга държава.!

Последна редакция: сб, 08 сеп 2012, 20:31 от riminiii

# 253
  • Мнения: 8
Се извинувам, на сите вас од темата која заслужува само почит.    bouquet
Можеби бев премногу егзалтирана читајки некои постови...некаде,па затоа бев и многу остра во своете искажување.
Нема веке да пишувам,само ке ве читам....не сакам да ви навлечам непријатности и темата да ја претворам во бојно поле  Hug Hug Hug
Простете ми  Sad

# 254
  • София
  • Мнения: 7 886
Добър вечер  Hug

Паси   Wink  я да си пишеш. Когато решиш разбира се . Hug

Общи условия

Активация на акаунт