Джансел Елчин с новият проект "Лош път" - (Kötü Yol) - тема 10

  • 24 798
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 14 510
Абе голям  бой ще пада и в тази серия #Crazy #Crazy #Crazy


Фрагмана е супер - динамика колкото щете Laughing Laughing Laughing


Снеже  Heart Eyes ще се изтрепим с теб  hahaha hahaha hahaha  с този фрагман Laughing

# 706
# 707
  • Мнения: 2 157
Благодаря за фрагмана!   bouquet

Баткото е гад, май следващия епизод ще гледаме до къде може да стигне в мизериите си.  ooooh!
В последния момент ми се струва, че той използва и нож.  #Crazy Или поне ударът е толкова силен, Нуран се преви от болка.
Хареса ми майка им - халоса си синчето, ама не достатъчно силно. Трябваше да го нокаутира поне 10-тина дена да лежи в леглото. И без друго полза от него няма.

# 708
  • Мнения: 8 545
Снеже  Heart Eyes ще се изтрепим с теб  hahaha hahaha hahaha  с този фрагман Laughing

Себи, Heart Eyes редактирах се. Wink

# 709
  • Мнения: 14 510

   Това нашето нетърпение  за фрагман и подсказки   виж на какво ни прави Снеже , Hug Hug Hugама по- добре по два пъти отколкото без хич Laughing
Не ми се сърдиш нали , Cry Cry Cry че то  толкова бой в 7-ма серия   и   Братко дано не е заклал момичето и нашият  Кенан да е дошъл навреме  newsm78 newsm78 newsm78 ,че какво ще гледаме
подир това Laughing

# 710
  • Мнения: 14 510


   Най- вероятно това ще докара Леман отново  до криза Rolling Eyes







# 711
  • Мнения: 0
Cansel : Then he made this twit say "this Thursday we 'll say #kadınasiddetesonkotuyol
"end violence against woman and beside it the name of the series #Kotu yol

# 712
# 713
  • Мнения: 14 510
  А тези дружески хватки не са Леман -Кенан  , а Леман - Бюлент /ли беше ,как ли не го понасям изобщо /

Ако сега Леман предаде Кенан  Mr. Green  душа да и е яка  от мен Mr. Green





Последна редакция: пн, 17 сеп 2012, 23:29 от sebilMM

# 714
# 715
  • Мнения: 14 510



  Ама Батко , май с ибрика го цапардосаха  Laughing

Ще спя спокойно !

# 716
  • Мнения: 14 510


  Марви Hug  ,  готово- гласувах , ама не виждам класацията на нашата двойка newsm78 newsm78

# 717
  • Мнения: 14 510



   Лека нощ!

# 718
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Ще се присъединя към вас, защото съм една от фенките на Джанселчо. Ще ми кажете ли къде да гледам 4, 5 и 6 серия с превод?

# 719
  • София
  • Мнения: 7 893
Добро утро  Hug


ronki  Hug превод на 4,5 и 6 епизоди все още няма.
За съжаление  не разполагаме с човек ,който да превежда директно от турски, така че когато е готов превода на епизодите на английски тогава.В какъв срок ще става това обаче , никой  от нас не е в състояние да каже. Confused

Общи условия

Активация на акаунт