Нарекох те Фериха - пътят на Емир ~ 158 ~ Какъв ще е пътят... решаваш ТИ!

  • 65 158
  • 735
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 95
Добро утро!
  newsm59 newsm59 eti80 честит рожден ден   newsm38 newsm38 newsm38  ura  ura  ura  bouquet  bouquet  bouquet               

# 286
  • Мнения: 6 105
Ети,да си жива и здрава и всичко най-хубаво ти желая!  nbirthday
Ммм взимам си веднага от всички вкусотии  Hug

# 287
  • Мнения: 1 309
Ети, Честит Рожден Ден! Бъди здрава, щастлива и обичана!  bouquet

Ех, и Чаги ще си намери майсторката да го видим тогава. Mr. Green Щом така се е държал с Хазал при положение, че са само колеги, то какво остава за гаджето му. Grinning Сигурно от неистова ревност не смее да я покаже, за да не я гледат други мъже. Mr. Green

# 288
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 412
Ети честит рожден ден!Много здраве и щастие  newsm59 newsm59

# 289
  • Мнения: 54
Привет, момичета! Да си ви видя за малко. Heart Eyes

Вани, пак си се погрижила от сутринта.  bouquet

Светлее, честит рожден ден! Всичко най, най-хубаво още веднъж, да си винаги мн обичана. Hug Hug Hug




Ех, и Чаги ще си намери майсторката да го видим тогава. Mr. Green Щом така се е държал с Хазал при положение, че са само колеги, то какво остава за гаджето му. Grinning Сигурно от неистова ревност не смее да я покаже, за да не я гледат други мъже. Mr. Green

Систър, този твоя Чаги съвсем пък ще излезе ревнив до мозъка на костите си Crazy не зн как мислиш да се оправяш Laughing

# 290
  • Мнения: 21 201
Здравейте. Hug
Ванина, отново страхотна закуска с прекрасна мисъл си ни поднесла, благодаря ти.
Ети, ЧРД. smile3525 Бъди жива и здрава и все такива ФЕмирски красоти да твориш, отдава ти се.
Сетих се нещо. По принцип Сряда е деня на озета, или поне досега беше така, дали, ще ни зарадват днес с озет!? newsm78

# 291
  • Мнения: 21 201
Интересна извадка от интервюто. От учтивост или не, Чаги си е ревнивко и то в повече от необходимото според мен.

# 292
  • Мнения: 11 820
Ети  newsm59 пожелавам ти незабравими моменти тази вечер  Hug

# 293
  • Мнения: 1 309



Ех, и Чаги ще си намери майсторката да го видим тогава. Mr. Green Щом така се е държал с Хазал при положение, че са само колеги, то какво остава за гаджето му. Grinning Сигурно от неистова ревност не смее да я покаже, за да не я гледат други мъже. Mr. Green

Систър, този твоя Чаги съвсем пък ще излезе ревнив до мозъка на костите си Crazy не зн как мислиш да се оправяш Laughing

Аз няма да му давам поводи. Mr. Green Ще ме заключва в къщата и няма да се показвам изобщо навън. hahaha

# 294
  • Мнения: 54



Ех, и Чаги ще си намери майсторката да го видим тогава. Mr. Green Щом така се е държал с Хазал при положение, че са само колеги, то какво остава за гаджето му. Grinning Сигурно от неистова ревност не смее да я покаже, за да не я гледат други мъже. Mr. Green

Систър, този твоя Чаги съвсем пък ще излезе ревнив до мозъка на костите си Crazy не зн как мислиш да се оправяш Laughing

Аз няма да му давам поводи. Mr. Green Ще ме заключва в къщата и няма да се показвам изобщо навън. hahaha
Оо, при такива обстоятелства не си давам сестричката. Naughty hahaha

# 295
  • Мнения: 21 201
Що за снимки, даже не искам и да пиша на какво ми приличат?! Cry

# 296
  • Мнения: 21 201
Да изпием по ФЕмирско кафе, аз черпя. Hug



Когато започнах да обичам себе си, разбрах, че мъката и страданието са само предупредителни сигнали за това, че живея против собствената си истина. Сега знам, че това се нарича "автентичност".

Когато започнах да обичам себе си, разбрах колко силно може да засегнеш някого, ако го подтикваш към изпълнение на собствените му желания, преди да им е дошло времето и човекът още не е готов, и този човек съм самия аз. Днес наричам това "признание".

Когато започнах да обичам себе си, престанах да се стремя към друг живот и изведнъж видях, че всичко, което ме обкръжава, ме приканва да раста. Днес наричам това "зрелост".

Когато започнах да обичам себе си, разбрах, че при всякакви обстоятелства се намирам на правилното място в правилното време и всичко се случва в нужния момент, затова мога да бъда спокоен. Сега наричам това "увереност в себе си".

Когато започнах да обичам себе си, престанах да ограбвам собственото си време и да правя грандиозни проекти за бъдещето. Днес правя само това, което ми носи щастие и радост, това, което обичам да правя и носи на сърцето ми приятни усещания. Правя това по собствен начин и в собствен ритъм. Днес наричам това "простота".

Когато започнах да обичам себе си, се освободих от всичко, което принася вреда на здравето ми - храна, хора, вещи, ситуации. Всичко, което ме теглеше надолу и ме отблъскваше от самия мен. В началото наричах това "позиция на здравословния егоизъм". Сега го наричам "любов към самия себе си".

Когато обикнах себе си, престанах да се опитвам винаги да бъда прав и от този момент правя по-малко грешки. Сега разбрах, че това е "скромност".

Когато започнах да обичам себе си, престанах да живея с миналото и да се безпокоя за бъдещето. Днес живея само за настоящия момент, в който се случва всичко. Сега изживявам всеки ден за самия него и наричам това "реализация".

Когато започнах да обичам себе си, осъзнах, че моят ум може да ме разстрои и от това мога да се разболея. Но когато го обединих с моето сърце, моят разум ми стана ценен съюзник. Сега наричам тази взаимовръзка "мъдрост на сърцето".

Повече не ни е нужно да се боим от спорове, конфронтация или различен род проблеми със себе си или със другите. Даже звездите се сблъскват, но от техния сблъсък се раждат нови светове. Сега знам:"Това е животът!"

Чарли Чаплин- Реч на собствената му седемдесетгодишнина.




# 297
  • Мнения: 21 201
Adını Feriha Koydum - Emir'in Yolu dizisinde Emir karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy'u, Süper Starlife kameraları, biraz önce Feriha'nın (Hazal Kaya) Aşiyan'daki mezarı başında
görüntüledi. Feriha dizinin sezon finalinde düğün gecesi vu...rularak hayatını kaybetmişti. Dizinin yeni bölümlerinin çekimleri başladı. Anlaşılan ilk bölümde acıklı bir sahne izleyeceğiz. Ama işte o sahne ilk önce ayakligazete.com'da. (ayakligazete.com)

# 298
  • Мнения: 54
Благодаря, Наде!  bouquet И аз да ви поздравя с новото си клипче


# 299
  • Мнения: 21 201
Сиси, страхотно ФЕмирско клипче. С Ети и Диди сте неотразими. Всеки път докосвате душата ми.
Колкото повече наближава Петък, толкова по-криво ми става. Sick Ще извървя като зрител пътя на Емир, но си искам ФЕмир и това си е. Трудно, ще преглътна този кофти развой на събитията. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт