Нарекох те Фериха - пътят на Емир ~ 158 ~ Какъв ще е пътят... решаваш ТИ!

  • 65 167
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 21 201
Тази млечната дъщеря Зюлял не ми прилича на скромно селско момиче и май, ще е устатница и половина.



# 706
  • Мнения: 0
Тази млечната дъщеря Зюлял не ми прилича на скромно селско момиче и май, ще е устатница и половина.


[img]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/c0.0.403.403/p403x403/578373_496691380360096_1859074276_n.jpg/img]
+1

# 707
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Харесват ми много Емир и Джан и бързо свиквам  Peace Peace Whistling Whistling
Ейййй, ти пък колко бързо го даде! Laughing
Аз Фери не си я давам за никоя друга, даже на този етап не свиквам с новите образи, а просто се налага да ги приема ако искам да продължа да гледам сериала.
Даже вече и продължението на името-Пътя на Емир, доминира над АФК.
Много ми е мъчно затова, че чувствам една неописуема празнина, нов сериал с нови действащи лица. Ще е интересен сезона, но е мнооооого встрани изместено основното първоначално послание на сериала.

+ 1

# 708
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Зюлял знае всички истории, както се изрази тя, Зехра и е разказала ...

# 709
  • Toronto
  • Мнения: 683
Все още не си я давам Фериха за никоя друга, не ме грабна нито едната. Мацката на Кораи ми хареса много
+1  Cry И на мен ми липсваше визуален спомен за Фери.

# 710
  • Мнения: 3
Да си припомним....

# 711
  • Мнения: 21 201

Зюлял знае всички истории, както се изрази тя, Зехра и е разказала ...
И добре е направила, че ми омръзна Сахерлита да си развява коня. Дано я поставя на място, но не искам да се вманиачава в Емир, но май така, ще стане.

# 712
  • Мнения: 3
момичета и аз като цяло харесах серията , но тази млечна сестра хич не ми допадна , полицайката  е супер, надявам се нея да са избрали за Емир , не онзи дългуч  с големи очи и усни , изобщо не ми допадна тази от село. САмо едно ме гложда защо поне един спомен  не дадоха с Ферия, дадоха само една изрезка от весник
 И тази млечна сестра нещо много набързо я сложиха на мястото на Ферия даже в неината стаяи легло , това ми дойде в повечко , как разглеждаше изреските само , не прилича на скромно момиче от село , тази хич , не ми допадна
Определено много бързо я настаниха тази на мястото на Фери, дори ми се вижда по лоша от Сахерлита

# 713
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
От мен сладки сънища и след малко се местете в новата тема. Peace

# 714
  • Мнения: 21 201
Така ми стопли душицата тази песен, тя е изцяло само на ФЕмир.
Лека нощ на лягащите. Hug

# 715
  • Мнения: 3

Зюлял знае всички истории, както се изрази тя, Зехра и е разказала ...
И добре е направила, че ми омръзна Сахерлита да си развява коня. Дано я поставя на място, но не искам да се вманиачава в Емир, но май така, ще стане.
Тя май вече е вманячена #2gunfire

# 716
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Зюлял знае всички истории, както се изрази тя, Зехра и е разказала ...
И добре е направила, че ми омръзна Сахерлита да си развява коня. Дано я поставя на място, но не искам да се вманиачава в Емир, но май така, ще стане.

И аз мисля, че така ще стане...тя от сега го гледа с такова възхищение, че понякога ми напомня на Джансу... Rolling Eyes

# 717
  • Мнения: 0
някой ще може ли да го преведе #Crazy

Külkedisi masalında kanlı son !

 Feriha ve Zehra'yı tek bir kursunla öldüren Halil ! Sad

# 718
  • Мнения: 12 719
Не съм забравила Фери няма и да я забравя.
Но Емир трябва наистина да приеме истината която му крещеше брат му че Фериха я няма вече
Чаатай направи страхотна игра нали има една песен ходещ мъртвец подхожда му на Емир много той не живее не диша дори не яде спи във вана пълна с вода.
Търси само едно смърта иска да я получи по-някакъв начин за да може отново да се прегърне с Фериха завинаги както каза Корай на Айсун.
Емир наистина е като ранена птичка за която няма надежда крилцата и да зараснат и да полети наново.
Полицайката му помага с каквото може мисля че ще я забележи една причина тя му помага въпреки че той не иска помощ от никой тя му спаси живота скочи върху него не беше длъжна да го направи.
Фериха и Емир една прекрасна история която остана в гърдите на Емир а на мястото на сърцето му има камък, сърцето му е под черната заедно с Фериха тя го е взела и си е тръгнала завинаги.
3 месеца са минали.
За Емир единственото спасение е смърта той иска да умре ни вопъл ни нищо.
Единственото което е неговата цел:
Нека умра за да се спася , нека си върна живота и да ида при нея той не го казва , но с действията и очите си Чаатай го пресъздава.
Емир вика смърта иска да умре иска да я прегърне за да може след това да иде при неговия живот.Много ме е жал за Емир направо ми разби душата с играта си и мъката си сякаш Чаатай страдаше не Емир  Cry Cry Cry

# 719
  • Мнения: 12 719
някой ще може ли да го преведе #Crazy

Külkedisi masalında kanlı son !

 Feriha ve Zehra'yı tek bir kursunla öldüren Halil ! Sad


Тука ясно пише че Халил е убил и Фери и Зехра бившия и годеник на Фериха казват  Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт